metro.cz

Počasí v Praze

12 °C / 25 °C

Sobota 2. července 2022. Svátek má Patricie

Větší foto
Turisté se vydají na pochod Za pohledy z Rybí. | foto: Tipsport

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Turisté se vydají na pochod Za pohledy z Rybí. Padne účastnický rekord?

Komerční sdělení Obec Rybí na Novojičínsku bude v sobotu 30. dubna v epicentru zájmu milovníků pěší turistiky. Po pětačtyřicáté totiž bude hostit populární pochod Za pohledy z Rybí, který pozve účastníky za poznáním krás okolního kraje.

Po dvou letech, kdy nebylo možné akci uskutečnit, je hlad po společně zdolaných kilometrech velký a obdobné aktivity letos zatím lámou rekordy.

Pochod se stal v tomto roce také součástí projektu České unie sportu – Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

Turisté se vydají na pochod Za pohledy z Rybí.

„Nejvíc jsme v minulosti zaregistrovali téměř dva tisíce pochodníků, ale je dost dobře možné, že letos tento počet překonáme. Na výběr bude ze tří tras, přičemž ta nejkratší, desetikilometrová, potěší zejména všechny děti. Na trase se totiž budou moct setkat s oblíbenými postavami z večerníčků, máme potvrzeno, že je přijdou přivítat třeba Hurvínek, Pat a Mat, Rumcajs se svou rodinkou a mnozí další,“ prozradila Jana Kovaříková z pořádajícího sportovního klubu TJ Rybí.

Turisté vyrazí na tratě v sobotu 30. dubna z fotbalového hřiště v Rybí, prezence proběhne od 7 do 9 hodin. Zvolit si přitom mohou distanci na 10 km, 13,5 km nebo 25 km. Ta nejkratší sice nese přezdívku kočárková, ale sportovně založené rodiny s kočárky mohou pohodlně absolvovat i kteroukoliv ze dvou delších tras. Odměnou jim přitom budou krásné výhledy na blízké pohoří Beskydy.

Turisté se vydají na pochod Za pohledy z Rybí.

„Každý, kdo se k pochodu zaregistruje, současně obdrží slosovatelné číslo do tomboly, která proběhne na závěr dne. Mezi cenami jsou třeba trekingové hůlky a další sportovní vybavení, perníky, štramberské uši od místní paní cukrářky nebo jiné pochutiny. Každý navíc získá na památku pamětní dřevěnou visačku s unikátním motivem – pro každý ročník chystáme speciální edici. Mysleli jsme i na zábavný program pro děti, takže scházet nebude skákací hrad, dospělí si zase mohou zatančit za doprovodu kapely Cizinci. Zkrátka a dobře, bude to nejen sportovní, ale tradičně i společenská událost,“ uvedla Jana Kovaříková.

Hlavní zprávy

Jehovisté? Kdepak. Po domácnostech chodí úředníci magistrátu. Učí třídit

vydáno 2. července 2022  5:34

V hnědých popelnicích končí také plast nebo sklo, což kazí kompost. Změnit to má nová kontaktní kampaň Pražských služeb.  celý článek

Frontová linie. Na letištích chybí lidé. Bojuje se o odbavení i náhrady

vydáno 1. července 2022  16:27

Dva covidové roky letiště i letecké společnosti krvácely. Teď úpí znovu. Lidé zase létají jako diví, ale na přepážkách „nejsou lidi“.  celý článek

Je Orville lepší než Star Trek? MacFarlane i potřetí servíruje komediální poctu sci-fi žánru

Strážce streamu
vydáno 1. července 2022  14:00

STRÁŽCE STREAMU To, že máme v tuzemsku konečně legálně možnost koukat na kousky ze streamovací platformy Disney+, je jednoduše skvělé. Jedním z důkazů budiž sci-fi...  celý článek

„DBK je jako černý pták s roztaženými křídly.“ Obchodní dům slaví výročí

vydáno 1. července 2022  6:23

Pro někoho představuje socialistický pozůstatek, pro jiného reprezentuje jedno z vrcholných děl české brutalistní architektury. DBK, tehdejší Dům bytové...  celý článek