4. srpna 2025
Původní registrační značky na autech, jak se také někdy nesprávně říká „espézetky“ podle okresů oficiálně skončili v roce 2001. Od 1. července toho roku dostalo každé nově přihlášené auto hlavní písmeno podle kraje. Staré označení samozřejmě platí dodnes, dokud je vůz v provozu a přihlášený. Pomalu ale stará označení mizejí. Dokážete ještě určit, která kombinace písmen je správná? Některé okresy měly i dvě až tři kombinace

















