metro.cz

Počasí v Praze

21 °C / 34 °C

Čtvrtek 18. srpna 2022. Svátek má Helena
Usilovně pracují na tom, aby porazili koronavirus a zahájili dobu po pandemii | foto: Novavax CZ

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Usilovně pracují na tom, aby porazili koronavirus a zahájili dobu po pandemii

Komerční sdělení Těšíte se na dobu po pandemii? Novavax CZ otevírá dveře těm, kteří chtějí podpořit výrobu moderních vakcín. Každá doba má své hrdiny a v době covidové jsou to vedle zdravotnického personálu také lidé, kteří každodenně usilovně pracují na tom, aby se podařilo pandemii zastavit.

Řeč je o zaměstnancích výrobního závodu Novavax CZ, jenž sídlí ve středočeské Bohumili nedaleko Prahy. Jde o desítky výrobních techniků, odborníků z oblasti biotechnologie a chemie, ale také administrativních pracovníků a čerstvých absolventů. Právě oni významně přispívají k tomu, aby se život v České republice i v dalších regionech světa vrátil co nejdříve do normálu.

Boj s virem, který paralyzoval normální fungování naší společnosti, je komplexní, s celosvětovou potřebou vakcín. I proto se rozhodl výrobní závod Novavax CZ rozšířit svůj tým profesionálů o nové kvalifikované kolegy, kteří chtějí pracovat na výrobě moderních vakcín. Posily hledá jak do samotné výroby, tak do provozu areálu a na administrativní pozice. Uplatnění zde proto najdou například lidé se zkušenostmi s dodavatelským řetězcem, schopní kvalitáři, chemici, technici a další profese.

Bohumilský výrobní závod přitom svým zaměstnancům nabízí to nejlepší pracovní prostředí. Vedle firemního fitness centra, fyzioterapie a jídelny s širokou nabídkou jídel (včetně vegetariánské varianty) se jedná například o svozový autobus z Prahy (případně finanční příspěvek na dopravu), pravidelné firemní vzdělávání, pozitivní firemní kulturu, přátelský kolektiv, ale i příspěvek na penzijní a životní pojištění.

Usilovně pracují na tom, aby porazili koronavirus a zahájili dobu po pandemii

Světová výroba ve středočeské Bohumili nedaleko Prahy

V současné době týmy společnosti Novavax všude na světě pracují na výrobě vakcíny pro boj s koronavirem. Kandidátní vakcína s pracovním názvem NVX-CoV2373 má dvě klíčové složky. Ta, která se vyrábí v závodě Novavax CZ, se nazývá antigen. Jedná se o rekombinantní protein, který je stejný jako ten na povrchu viru SARS-CoV2, jenž způsobuje onemocnění COVID-19. Tento spike neboli S-protein v podstatě učí imunitní systém rozpoznat virus jako cizího vetřelce. Pokud se imunitní systém později setká se skutečným virem, je již připraven vyvolat imunitní reakci, aby zabránil nemoci. Druhá složka se vyrábí např. ve švédské Uppsale. Jedná se o náš patentovaný adjuvant Matrix-M, který se používá pro zvýšení imunitní reakce. Ihned po výrobě budou obě tyto složky odeslány do další lokace, kde dojde k jejich zkombinování a balení.

Práce pro Novavax CZ je úžasnou příležitostí pro ty, které zajímá kariéra v biotechnologické společnosti a chtějí přispívat k ušlechtilé činnosti. Staňte se součástí moderní historie a součástí týmu, který se podílí na vytváření vakcín pomáhajícím chránit svět proti Covidu-19 a dalším infekčním onemocněním. Aktuálně nabízené pracovní pozice jsou vypsány zde.

Hlavní zprávy

Budvar se spojil s hravými sládky. Vznikl pšeničný Kraťas

vydáno 18. srpna 2022  5:51

Tuhle příležitost si nenechte ujít. Národní pivovar Budvar úplně poprvé uvařil pšeničné pivo. Letní limitka Kraťas vznikla ve spolupráci s minipivovarem...  celý článek

Komerční sdělení

Festival netradičních sportů zve na atraktivní program

vydáno 18. srpna 2022

NEfestival neboli Festival netradičních sportů bude v sobotu 20. srpna velkým lákadlem v Heřmanově Městci na Chrudimsku.   celý článek

Sexting může dítěti zničit vztah, dovést ho k sebevraždě

vydáno 17. srpna 2022  19:29

Nemluv s cizími, neber od nich dárky, netoulej se, kde to neznáš. Rodičovské pokyny děti dodržují. Na internetu se ale chovají jinak.  celý článek

Vítejte v ráji ředkví, Tří sester a vil od Václava Šindeláře

vydáno 17. srpna 2022  14:57

Divadlo Sklep, ředkvičky, hospoda U Báby. Dobeška. Co všechno může skrývat tahle kouzelná vilová osada, vklíněná do Braníka? Odpověď přináší kniha...  celý článek