metro.cz

Počasí v Praze

0 °C / 6 °C

Neděle 27. listopadu 2022. Svátek má Xenie

Větší foto
V Mostě se budou hrát 24 hodin tři druhy stolního hokeje | foto: Tipsport - sportuj s námi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

V Mostě se budou hrát 24 hodin tři druhy stolního hokeje

Komerční sdělení Středisko volného času v Mostě bude od pátku 25. listopadu do soboty 26. listopadu opět po roce v nonstop permanenci, protože bude hostit akci 24 hodin stolního hokeje. Jak už se stalo zvykem, turnaj přivítá nejen profesionální borce, ale rovněž širokou veřejnost – zapojit se totiž může doslova každý.

Hokejový maraton ve třech druzích hry se stal letos součástí projektu České unie sportu – Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

V Mostě se budou hrát 24 hodin tři druhy stolního hokeje

„I letos očekáváme přes stovku návštěvníků. Výhodou našeho podniku je, že zatímco na jiných turnajích jsou účastníci rozlosováni do dvojic a často je tak hned zkraje vyřadí někdo zkušený, u nás jde především o to, se stolním hokejem se seznámit. Často tedy dorazí celá rodina, kdy jeden její člen třeba hraje u nás v týmu a ostatní si přijdou hru jen tak pro zábavu vyzkoušet. Není přitom neobvyklé, že se nám následně hrnou noví zájemci o členství,“ uvedl Jakub Hasil z pořádajícího Billiard-hockey clubu Most.

Napínavé souboje v mosteckém Středisku volného času propuknou v pátek od 9 hodin ráno. Nejprve se odehraje do 15 hodin 1.-12. kolo šprtcového turnaje ČP Expres, který od 15 do 16,30 hodin vystřídá šprtec dvojic. Od 16,30 do 18,30 hodin zabojují o trofeje borci v air hokeji, od 18,30 do 20 hodin v táhlovém hokeji Chemoplast a poté až do 9 hodin sobotního rána bude pokračovat šprtcový turnaj.

V Mostě se budou hrát 24 hodin tři druhy stolního hokeje

Kromě soutěžní části turnaje bude na místě rovněž možné disciplíny vyzkoušet si i volně. A kdo by snad měl dlouhou chvíli, může si zahrát táhlový hokej Luč, tyčový stolní fotbal nebo stolní fotbal Tipp-Kick, které budou na místě rovněž k dispozici.

„Velice rádi u nás přivítáme všechny zájemce o hru, živo bude po celou noc. Startovné se neplatí a návštěvníci si mohou sami vybrat, zda se chtějí zapojit do všech disciplín či si zvolit jen jednu. Pro ty nejlepší máme připravené ceny, mezi nimiž nebudou chybět poháry, medaile, diplomy a věcné odměny,“ prozradil Jakub Hasil.

Hlavní zprávy

Neúspornost. Správce lamp nakoupí elektřinu raději sám, bude ji i vyrábět

vydáno 27. listopadu 2022  7:58

Lampy se sodíkovými výbojkami či LED zdroji společně po celé metropoli spotřebují zhruba padesát čtyři gigawattů ročně.  celý článek

Znáte tato módní pravidla? Bílá končí v září, svetr se sobem noste po adventu

vydáno 26. listopadu 2022  15:11

Přestože jsou současné módní trendy velmi všestranné, někteří lidé se stále drží přežitých dogmat a pravidel.  celý článek

Ponožky pod stromečkem? Ty upletené přímo od babiček zahřejí nohy i duši

vydáno 26. listopadu 2022  8:22

Zkušené pletařky řemeslo nejen naučí, ale také poradí, jak štupovat.  celý článek

V rámci FIFA kvetla korupce. Každý to ví, ale detaily z dokumentu jsou pro mnohé šokující

Strážce streamu
vydáno 25. listopadu 2022  14:00

STRÁŽCE STREAMU Streamovací platforma Netflix opět dokázala, že umí ve svých dokumentárních sériích rozpitvávat i závažnější témata. Tentokrát těsně před začátkem...  celý článek