metro.cz

Počasí v Praze

-2 °C / 2 °C

Pátek, 3. prosince 2021. Svátek má Svatoslav.
Vstupenky na derby pražských S. | foto: Metro.cz

V sázce na derby pražských S je nejen to, kdo vyhraje, ale i kdo bude vařit večeři

  21:41
Odpovědí v anketě, proč byste lístky na derby pražských S, tedy domácí Sparty a hostující Slavie, měli získat právě vy, přišlo na facebook deníku Metro do dnešní 20. hodiny celkem 55.

Z vašich odpovědí jsme se snažili vybírat bez ohledu na barvu pleti, tedy myšleno klubovou příslušnost. Víme, že každý nemusí odcházet domů z fotbalové arény s výsledkem spokojen, ale je to sport. A  sport je také o tom, že když se to nepovede teď, tak se to může povést příště. Hezky se bavte, a ať vyhraje ta vaše barva.

Jako nejzdařilejší a nejnápaditější odpovědi jsme vybrali následující.

„Protože můj chlap je zarytý sparťan a já jako správná žena musím fandit někomu jinému, a vybrala jsem si právě Slávii. Takže při derby S se vsázíme, kdo uvaří tomu druhému večeři, apod. Kdybych mu řekla, že se nebudeme hádat u televize, ale přímo na stadionu, tak mi tu večeři udělá sám od sebe,“ Aneta Bohušová.

„Protože jsem prošla „sparťanskou“ výchovou, ale v klidu a míru žiji se slávisty, a protože jsem na fotbale byla naposledy jako dítě. Šli bychom s přítelem, který na fotbale ještě nebyl, tak by před maturitou měl malé zpestření v podobě derby pražských S,“ Barbora Chaloupková.

„Protože mám před maturitou a jsem momentálně bez peněz. Každopádně jakožto odkojený slávista bych rád tento zápas viděl na vlastní oči,“ Viktor Miller Maudr.

„Protože jsem ještě nikdy neviděl zápas Sparta – Slávie a ani nevím komu fandit a dokonce jsem ještě nikdy nic nevyhrál, ale moc rád bych chtěl být na tom zápase,“ David Pavlík.

„Protože, jsem s tátou velký Fanda a bylo by to pro nás skvělé. Chtěl bych tátovi udělat radost a vzít ho na fotbal,“ Tadeášek Janda.

Komentáře

Hlavní zprávy

Trénink boxu je makačka. Když na vás ale dohlíží Muhammad Ali, bát se nemusíte

vydáno 3. prosince 2021  6:00

Vezměte si rukavice a chránič na zuby a přijďte, dává mi do telefonu instrukce jeden ze zástupců pražské boxerny Delroy’s Gym. Naštěstí došlo k...  celý článek

Správný chlap již dávno nemá smrdět. Nová generace kosmetiky se balí do posekané trávy

vydáno 2. prosince 2021  16:05

Pojem udržitelná móda, takzvaná slow fashion, je stále častějším předmětem debat. Lidé se více zajímají o oblečení vyráběné z ekologičtějších materiálů. A...  celý článek

Čert nemá volno? Tak jděte bruslit!

vydáno 2. prosince 2021  12:10

Už to voní Vánocemi! Máme pro vás přehled svátečních akcí v metropoli.  celý článek

Pojistěte si duši. Pokud ale chcete peníze, pozor na drogy a taky alkohol

vydáno 2. prosince 2021  9:14

Kolik je doopravdy lidí, kteří změní profesi kvůli vyhoření? Psychickou únavu přizná jen zlomek z nich. Někteří změní profesi, aby se už nemuseli potýkat...  celý článek

Vaše fotky z Prahy