metro.cz

Počasí v Praze

11 °C / 17 °C

Neděle 25. září 2022. Svátek má Zlata

Větší foto
Tipsport - sportuj s námi | foto: Valdštejnova desítka

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Valdštejnova desítka v Chebu přitahuje zahraniční běžce

Komerční sdělení Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad v Chebu se v sobotu 27. srpna opět promění ve sportovní arénu, aby přivítalo vyznavače běhu v rámci dalšího, v pořadí již osmého ročníku Valdštejnovy desítky. Po zkušenostech z minulých let organizátoři odhadují, že by se do závodů mohlo zapojit 350 dospělých a 150 dětí.

Závod se stal v tomto roce také součástí seriálu České unie sportu – Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální dům MAFRA.

„Velice nás těší zájem ze zahraničí. V současnosti máme kromě tuzemských borců potvrzené startující z Estonska, Německa, Slovenka, Polska, Tuniska, Ukrajiny, Francie a Portugalska, v jednání jsou ještě Finové. Mimochodem právě Walid Guembri z Nose Divers Social Clubu Lisabon by podle všech předpokladů měl být velkým favoritem,“ uvedl Michal Ouřada z pořádajícího sportovního klubu Rozběhnito.cz.

Valdštejnova desítka

Na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad nejprve budou v akci děti, které od 13,45 hodin čeká závod na 500 metrů a od 14 hodin na 1000 metrů. V 15 hodin vystartují dospělí na Pětku Jana Minaříka a konečně v 16 hodin přijde čas na hlavní závod, samotnou Valdštejnovu desítku. Ta letos po dvou letech opět zamíří také na Zlatou dráhu chebského atletického stadionu, kde se o týden později uskuteční i mistrovství České republiky v atletice.

„Návštěvníci naší akce budou mít rovněž možnost setkat se se známými běžeckými osobnostmi činnými na sociálních sítích, jako jsou Míša a Soňa Hrabcovi z Running2.cz nebo Veronika Preti z Jedenmesicbezce.cz. Moderování se ujme historicky nejúspěšnější žena Valdštejnovy desítky, Štěpánka Dančová,“ prozradil Michal Ouřada.

Valdštejnova desítka

Zatímco pro každé z dětí je připravena sladká odměna a čokoládové medaile, dospělí se mohou těšit na pamětní medaile, diplomy, věcné ceny a vítěz Valdštějnské desítky rovněž na velký skleněný pohár. Na dřevěné medaile jsou pořadatelé patřičně hrdí – každý rok vzniká nový design, letos s motivem chebského náměstí. Starší kousky bude možné obdivovat na výstavce v cíli.

Hlavní zprávy

Dědictví home office. V on-line světě jsme nepozorní a hackeři to moc dobře vědí

vydáno 25. září 2022  12:29

Podzimní covidová vlna asi zažene lidi zpět do režimu home office. Naděje, že se zbaví zlozvyků z práce na dálku, se opět oddaluje.  celý článek

Sekeru, pilu a hurá na dříví! Samovýroba otopu má háčky. Víme, na co si dát pozor

vydáno 25. září 2022  6:02

Ještě loni většina z nás získávala teplo domova z plynových kotlů nebo dálkového topení. Válka, zničující ceny energií a strach ze zimy udělaly ze dřeva v...  celý článek

Pracovní pohovor je pro matky hračka, pokud si sestaví mapu svých silných stránek

vydáno 24. září 2022  11:33

Během rodičovské dovolené je pro mámy i táty důležité zůstat v kontaktu se zaměstnavatelem a dále se vzdělávat.  celý článek

Základka ve Weberově dostane solární panely. Praha 5 chce být energeticky soběstačná

vydáno 24. září 2022  6:07

Recept, jak vyzrát na drahé energie a nespadnout do dluhů, nachází radnice Prahy 5. Už v květnu procházeli její pracovníci střechy základních škol a...  celý článek