metro.cz

Počasí v Praze

-7 °C / 2 °C

Úterý 7. února 2023. Svátek má Veronika
oatawa | foto: Shutterstock.com

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vánoce se blíží: Máme pro vás 5 tipů na zajímavé dárky

Komerční sdělení Kdo by se netěšil na Vánoce? Když se toto magické slovo vysloví, dětem se v očích objeví jiskřičky a nemohou se dočkat dárků, jež je čekají. Svět dospělých už je poněkud jiný a mnozí z nás mají už nyní vcelku velký stres z toho, co vlastně pod vánoční stromeček uloží.

Nákup dárků dnes nemusí být náročný, jelikož vše zvládneme s předstihem na internetu. Ostatně vzhledem ke koronavirové situaci se nevyplatí čekat s dárky na poslední chvíli. Pokud aktuálně hodláte nějaké ty dárky nakupovat, určitě není od věci inspirovat se na internetu. My jsme si pro vás připravili hned 5 tipů, jež můžete určitě využít.

Poukazy na pobyty v různých destinacích

Cestování aktuálně není až tak v kurzu. Podepsalo se na tom pochopitelně hlavně onemocnění Covid-19. Přesto je ale třeba říct, že se najde spousta zajímavých destinací, kde nejsou restriktivní opatření až tak extrémně přísná. Vyrazit lze třeba do nejrůznějších přímořských destinací, kde teploty nyní sahají klidně i ke třicítce. Na mysli máme třeba takové Maledivy, Seychely nebo Egypt. Alternativ je hodně. Těšit se můžete na letoviska, jež nebudou nijak přeplněná turisty. Čekat by na vás měla ta pravá dovolenková pohoda, a to se vším všudy. Pokud se chystáte na last minute dovolenku, dárek tohoto typu se vás nejspíše netýká. Přesto si ale můžete naložit třeba víkendový pobyt.

Zajímavá svítidla do interiéru i exteriéru

Určitě poněkud překvapivou volbou dárku pod vánoční stromeček mohou být nejrůznější svítidla. Nejčastěji se jedná o krásné malé lampičky v nějakém poutavém designovém provedení. Volit je možné ale klidně i osvětlení za nebo nad pracovní desku. Alternativ je v tomto ohledu poměrně hodně. Vybírat lze třeba také LED pro denní svícení. Interiér i exteriér si rozhodně zaslouží stylové osvětlení. Jinak je možné myslet také na svítidla určená do dětského pokoje. Ta jsou dokonale přizpůsobená potřebám dětí. Často je zdobí nejrůznější dětské motivy.

Motorkářské vybavení

Hodláte obdarovat motorkáře, který nedá dopustit na svůj rychlý stroj? pak máte jasno, vsaďte na stylové motorkářské oblečení. To by mělo být maximálně kvalitní. Proto je třeba klást důraz na maximální možnou ochranu při případném pádu. U každého oblečení na motocykl je uvedeno, do jaké míry je schopno ochránit proti oděru a otěru. Zapomínat bychom neměli také na další vybavení. Typická je třeba bezpečná přilba na motorku. Ty se také prodávají ve spoustě variací.

Cestovní zavazadla

Už se vám někdy doma stalo, že jste se chtěli sbalit na cesty a zjistili jste, že nemáte dostatečný počet zavazadel? Pokud ano, je nejvyšší čas k tomu, abyste si nějaký ten kufr pořídili. Můžete je klidně darovat i vašim nejbližším. Možností je v tomto ohledu poměrně hodně. Určitě je na místě se rozhodnout, jestli budete vybírat klasické kufry, nebo naopak ty skořepinové. Prvně jmenované jsou sice prostorově poněkud méně náročnější, nicméně skořepinové zase ochrání efektivněji obsah. Když pak bude obdarovaný chtít někam vycestovat, stačí jen sbalit cestovní kufry. Připravené je bude mít pro okamžitý odjezd.

Překvapení v podobě šperku

Víte, čím uchvátíte každou ženu? Jednoznačně elegantním šperkem. Zlato, stříbro a jiné drahé kovy jsou skvělou záležitostí. Jinak také ženy milují překvapení, a tak není od věci vsadit na nějaký neotřelý šperk pod vánoční stromeček. Alternativ je v tomto ohledu poměrně hodně. Ideální je darovat zásnubní prsten s diamantem. Při rozbalení takovéhoto dárku pod vánočním stromečkem musí zjihnout prakticky jakákoli žena. Vybírat je dnes možné spousty modelů a jistě se trefíte do jejího vkusu.

Hlavní zprávy

Trápení ve studiu. Tuzarova, či Tusarova? Radhošťskou nahrávali nejmíň patnáctkrát

vydáno 7. února 2023  15:52

Herec Jan Vondráček promlouvá v tramvajích již měsíc. Někteří cestující projev tohoto hlasového chameleona považují za vynikající, jiní na adresu oznámení...  celý článek

Nesdílej, nepřeposílej. Je tu Den bezpečnějšího internetu. Upozorňuje na pasti v kyberprostoru

vydáno 7. února 2023  14:03

Píše vám kamarád, abyste potvrdili, že není robot? Může jít o hackera, který chce vaše peníze.  celý článek

Kolegové na sebe mohou zjistit cokoli. U tiskáren se povalují i daňová přiznání nebo výplatní pásky

vydáno 7. února 2023  12:37

Nikdy nezjišťujte, koho vaši kolegové volili, kdy mají narozeniny a kolik berou. Je to neslušné. Přijít na to ale není zase až tak složité.  celý článek

Končí vám platnost řidičáku? Výměnu vyřešíte on-line. Žádost je zdarma, musíte mít „datovku“

vydáno 7. února 2023  5:22

Jste Pražan a k tomu řidič? Pak se raději pořádně podívejte do své dokladové peněženky. Více než 868 tisícům řidičů totiž letos skončí platnost jejich...  celý článek