metro.cz

Počasí v Praze

6 °C / 13 °C

Neděle, 17. listopadu 2019. Den boje za svobodu a demokracii.
A pak, že auta do Blanky nesmí.
Tunel Blanka (ilustrační foto) | foto: Metro.cz

VIDEO: Hitler se dozvěděl o debilech, kterým v tunelu Blanka zvlhly kabely

13. března 2015  14:13 Lukáš Hrábek Metro.cz
Dění okolo dostavby tunelového komplexu Blanka už tak trochu připomíná špatně napsanou komedii. A lidé si z tunelu, který se podle nich možná už nikdy neotevře, dělají legraci. Podívejte se s námi na videa, která o Blance v těchto dnech vznikla.

Posunutí otevření tunelu nenechalo chladným ani Vůdce a neúnavného glosátora dění v Česku Adolfa Hitlera. Ke slavné scénce z filmu Pád Třetí říše přibyly nové titulky.

Jak se asi baví šíbři, kteří za všechny problémy spojené s tunelem Blanka můžou? Odpověď je snadná. Baví se dobře a na náš účet.

Primátorce Adrianě Krnáčové došla trpelivost a začala věci nazývat pravými jmény. Šla do toho až s cimrmanovskou upřímností.

Primátorka Adriana Krnáčová se dala na hip hop. A velice jí to jde. Její nový song Kdo za to může útočí na čela hitporád.

Je vám z toho, co se kolem Blanky děje, smutno? Nezoufejte. Podle filmu, který již před časem natočila iniciativa Automat, se do toho vloží Sylvester Stallone a vše dobře skončí.

Komentáře

Hlavní zprávy

Snowboarding už dávno není masovka. Zbylí fanoušci ho přestali hrotit

Snowboarding
vydáno 17. listopadu 2019  5:07

Sport, dnes známý jako snowboarding, se v českých zemích poprvé objevil jen velmi krátce po svém příchodu do Evropy, tedy na přelomu roku 1979 a 1980. Od...  celý článek

Jsem pankáč perfekcionista, říká Anna K.

Anna K.
vydáno 16. listopadu 2019  7:21

V době vydání tohoto rozhovoru je Anna K. právě v polovině svého předvánočního turné. Hudba je v jejím životě stále hlavním hnacím motorem, ale kromě ní...  celý článek

Svou práci musíme podávat líp, říká primátor

Start „stavby“ metra D
vydáno 15. listopadu 2019  18:02

Zkvalitnění pražské dopravy, řešení dostupnosti bydlení a digitalizace úřadu. To jsou podle Zdeňka Hřiba tři základní sliby, které se mu během jeho...  celý článek

Akce připomínající sametovou revoluci pokračují i po 17. listopadu

Praha 1989
vydáno 15. listopadu 2019  15:14

Pokud o víkendu nestihnete zajít na některou z akcí připomínající třicet let od sametové revoluce nebo ještě toužíte jít na další, budete mít možnost je...  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám