metro.cz

Počasí v Praze

2 °C / 3 °C

Úterý, 11. prosince 2018. Svátek má Dana.
Víte jak posílit imunitu?
Víte jak posílit imunitu? | foto: Wobenzym

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Víte jak posílit imunitu?

30. listopadu 2018  7:00,  aktualizováno  15:34
Komerční sdělení Především teď na začátku zimy je důležité, aby náš imunitní systém fungoval co možná nejlépe a my se tak vyhnuli nachlazením a chřipkám, které na nás číhají doslova na každém rohu. Oslabená imunita je totiž příčinou častých nemocí.

Mívají ji především děti, jejichž imunitní systém není ještě plně rozvinutý, a starší lidé, u kterých je do jisté míry již opotřebován. Naši imunitu ohrožují i přílišná fyzická námaha a vyčerpání, také psychické napětí a stres.

Imunita – základ našeho zdraví

Díky vlastnímu výkonnému a silnému imunitnímu systému se naše tělo dokáže ubránit velkému množství různých útočníků, jakými jsou viry, bakterie, houby, plísně atd., které na něj stále působí. Jeho fungování je však ovlivňováno řadou faktorů, např. životním prostředím, stylem života, stravováním, životním tempem, stresem atd., ale také nedostatkem enzymů.

Enzymy – režiséři imunitního systému

Zásadní úlohu pro zdravé fungování, akceschopnost a rovnováhu imunitního systému mají speciální proteolytické enzymy, s jejichž pomocí tělo udržuje imunitní systém v rovnováze. Jejich dostatek je přitom nutnou podmínkou dobrého fungování imunitního systému. V případech, když je imunita oslabena, je vhodné dodat tělu enzymy zvenčí ve formě léku Wobenzym. Podpoří se tím imunitní pochody v našem těle, když už vlastní enzymy nestačí.

Výhodou Wobenzymu je, že působí komplexně. Příznivě ovlivňuje průběh zánětů, zmírňuje otoky a posiluje imunitu. Je vhodný také pro děti, které nejčastěji trpí opakovanými záněty

dýchacích cest. Mohou ho užívat také těhotné nebo kojící ženy. V těchto případech je ovšem zapotřebí léčbu konzultovat s lékařem.

Kdy užívat lék Wobenzym

Posílení oslabené imunity je dlouhodobý proces. Obvykle je dobré ji posilovat, když je náš obranný systém ohrožen nejvíce, tedy v období zvýšeného výskytu chřipek a nachlazení – hlavně na jaře a na podzim. Rizikovou je rovněž intenzivnější fyzická či psychická zátěž. Pokud už někoho chřipky, virózy anebo angíny sužují, je nejlepší začít užívat enzymy ihned, protože Wobenzym pomáhá rychleji a lépe zvládnout onemocnění. Při současném užití s antibiotiky zlepšuje účinek antibiotické léčby. Je vhodné ho užívat i v období rekonvalescence, protože brání případnému návratu nemoci a urychluje regeneraci.

Více na www.wobenzym.cz

Wobenzym je tradiční lék z přírodních zdrojů k vnitřnímu užití. Pečlivě pročtěte příbalovou informaci. Léčbu dětí konzultujte s lékařem.

Hlavní zprávy

Mobilní generace mají méně sexu, než ty starší

Ilustrační snímek
vydáno 10. prosince 2018  16:48

Elektronika nás ovládá na každém kroku. I když si možná myslíme, že ji řídíme my. Mobilní telefony tvoří totiž jednu z nejčastějších položek, kterou...  celý článek

Bajku o záchranářích ze 112 vydávají autoři za skutečnost

(ilustrační foto)
vydáno 10. prosince 2018  15:43

Pokud budete do telefonu fňukat, operátorka linky 112 vás klidně seřve. Na druhou stranu ale snadno pozná přes zvuk ve sluchátku výbuch petardy od...  celý článek

Největší inspirací je pro mě Ed Sheeran, říká mladá zpěvačka

Tereza Balonová
vydáno 10. prosince 2018  13:18

Je čerstvě plnoletá a už objíždí velké kluby na turné s kapelou Jelen. V sobotu vystoupí ve Foru Karlín. A to s vlastními písněmi. Bývalá volejbalová...  celý článek

V ulicích v Praze 8 přibyly tabulky, vysvětlují původ názvů ulic

Michal Švarc s cedulí o Vojtěchu Rakousovi.
vydáno 10. prosince 2018  11:48

Asi to znáte. Bydlíte někde léta, a přesto je pro vás jméno vaší ulice záhadou. Tento fenomén se rozhodli zhruba před čtyřmi měsíci změnit v osmé městské...  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám