metro.cz

Počasí v Praze

8 °C / 19 °C

Středa 22. března 2023. Svátek má Leona
Fotbalistka a youtuberka Bára Votíková | foto: Barbora LazarczykováMetro.cz

Votíková: Zahraniční angažmá chci skloubit s youtuberstvím

  9:47
Úspěšná česká fotbalová brankářka a youtuberka Bára Votíková prožije První máj v rozkvetlé Grébovce.

Jedenadvacetiletá plzeňská rodačka Barbora Votíková je osobností, jakých v Česku mnoho nepotkáte. Kariéra fotbalové brankářky a reprezentantky hrající v klubu SK Slavia Praha jejím ambicím zdaleka nestačí, a tak již několik let působí rovněž jako úspěšná youtuberka. Pokud by některý z fanoušků chtěl na sympatické sportovkyni vyloudit polibek pod rozkvetlým stromem, v první květnový den má šanci v Havlíčkových sadech. „Pak půjdu romanticky padat na trénink,“ směje se Votíková.

Jste fotbalová brankářka a youtuberka. Je vůbec možné skloubit tolik odlišné činnosti?
Zatím mi to vychází, ale času pořád ubývá, protože v klubu se na nás kladou stále vyšší a vyšší nároky a stejně tak je to i s mou internetovou kariérou. Ale díky tomu, že trénuji jedenkrát denně a nedělám do toho nic jiného, čas na natočení nějakého videa se vždy najde! Když to člověka baví a chce, jde všechno.

Jaké další aktivity kromě fotbalu vás baví? Co děláte ve volném čase?
Když zrovna nejsem na hřišti, věnuji se právě záležitostem spojeným s YouTube. A když si chci odpočinout od všeho, trávím čas s kamarády. Málokdy se stane, že bych vyrazila za jiným sportem. Spíš jen mimo sezonu si ráda vyrazím na snowboard, squash nebo tenis.

Kde berete inspiraci pro svá YouTube videa?
Život je inspirace. Stačí jen vnímat situace kolem sebe. A také ve videích zahraničních tvůrců.

Jaké jsou vaše plány do budoucna?
Zkusit zahraniční angažmá, uvidím, jak moc to bude možné skloubit s YouTube, kterého se nechci vzdát. Na to mít v budoucnu velkou vilu v Malibu teď zatím nespěchám.

První máj v Grébovce

  • Vinohradský park se již podruhé promění v prostor s pestrou škálou aktivit v duchu lásky, krásy a zábavy. Dermacol Love Day se i letos zaměří především na ženy. 
  • Akci budou moderovat Eva Perkausová a David Gránský. Návštěvníci se mohou těšit na hudební vystoupení slovenské skupiny No name a koncert Michaela Foreta a jeho kapely ForetGump. 
  • Dětská zóna bude nabitá programem pro děti všech věkových kategorií. Ty se zabaví v kreativní dílně, na tanečním workshopu, maminky se mohou těšit na exkluzivní módní přehlídku. K dispozici bude také dětský hlídací koutek, kde se o ty nejmenší rádi postarají lektoři z hlídacího centra Baby Office. Děti si vytvoří ozdobné květinové zápichy do květináčů nebo si zahrají některé z mnoha vzdělávacích her. 
  • Při vstupu na akci si budou moci návštěvníci zakoupit balíček za 200 korun s dárkem v nezaměnitelné tašce Dermacol v minimální hodnotě 500 korun.

Komentáře

Hlavní zprávy

Dáváte fotografie dětí na sociální sítě? Zaděláváte jim tím na šikanu

vydáno 21. března 2023  5:42

Sdílejte svá data obezřetně. Informace na internetu se dají velmi snadno zneužít.  celý článek

Dluhový mýtus. Hodná maminka samoživitelka a zlý, necitlivý věřitel

vydáno 20. března 2023  16:53

Připravovaná vládní novela oddlužení, tedy insolvenčního zákona, vyvolává u odborníků zděšení. Ti diplomatičtější hovoří o tom, že jsou minimálně...  celý článek

Jana Mesarčová je zamilovaná do poklopů. Kanál chce dokonce i na známky

vydáno 20. března 2023  5:21

Každý jsme jiný, a tedy i naše sny vypadají odlišně. U kreativních jedinců může jít o poměrně originální výjevy. Neobvyklou zálibu má třeba dlouholetá...  celý článek

Sládek Honza Ilgner má pivovar jako alchymistickou dílnu

vydáno 19. března 2023  19:00

Vaří trendy v pivovaru Radouš i neobvyklé pivní styly ve svém projektu The Barn. Název znamená anglicky stodola a právě do zrekonstruované stodoly v...  celý článek