metro.cz

Počasí v Praze

14 °C / 25 °C

Úterý 9. srpna 2022. Svátek má Roman

Větší foto
Všestranní sportovci změří síly v rámci Hradeckého terénního triatlonu | foto: Tipsport - sportuj s námi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Všestranní sportovci změří síly v rámci Hradeckého terénního triatlonu

Komerční sdělení Areál rybníku Biřička na jižním okraji Hradce Králové bude v neděli 31. července po devatenácté hostit Hradecký terénní triatlon. Organizátoři očekávají, že se do plavání, jízdy na horském kole a běhu zapojí okolo tří stovek účastníků.

Kromě dlouhé varianty budou mít opět možnost zúčastnit se Easy triatlonu určeného hobbíkům a začátečníkům a chybět nebudou ani dětské duatlonové závody.

Závod se v tomto roce stal znovu součástí seriálu sportovních akcí České unie sportu – Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální dům MAFRA.

Všestranní sportovci změří síly v rámci Hradeckého terénního triatlonu

„Rádi u nás přivítáme každého bez ohledu na jeho dosavadní triatlonové zkušenosti či výkonnost. Zájemci o účast mají rovněž možnost zapůjčit si u nás kolo, pokud nevlastní žádné vhodné nebo zkrátka nemají vůbec žádné. Jen je nutné se dopředu nahlásit, abychom s nimi počítali, a pak už si jej jen převezmou při prezentaci,“ vysvětlil Lukáš Netík z pořádajícího Sportovního klubu RN Hradec Králové.

Program zahájí v 10 hodin dětské závody, kdy budou děti do patnácti let na tratích různých obtížností s ohledem na jejich věk bojovat v jízdě na kole nebo odrážedle a v běhu. V 11,30 hodin odstartuje Easy terénní triatlon, při němž sportovce čeká porce 150 metrů plavání, 5 kilometrů na horském kole a 1,5 kilometru běžecky. Ve 13 hodin přijde řada na hlavní závod – Hradecký terénní triatlon sw 400 metry plavání, 19 kilometry na horském kole a během na 4 kilometry, přičemž je možné zapojit se do soutěže také formou štafety.

Všestranní sportovci změří síly v rámci Hradeckého terénního triatlonu

„První tři nejlepší v jednotlivých kategoriích se mohou těšit na prize money a k tomu budeme rozdělovat rovněž věcné ceny v podobě sportovního vybavení v celkové výši 200 tisíc korun. Co se týče doprovodného programu, po celý den budou mít návštěvníci areálu příležitost vyzkoušet si na rybníku zdarma paddleboardy a po vyhlášení výsledků budeme losovat tombolu, v níž je možné vyhrát například i cyklistickou helmu,“ uvedl Lukáš Netík.

Hlavní zprávy

Žaloba na okruh? Zoufalost, říká Ondřej Martan, starosta Běchovic

vydáno 9. srpna 2022  16:50

Dvacátá městská část má v plánu podat k soudu žalobu na vydané územní rozhodnutí k úseku Pražského okruhu mezi Běchovicemi a dálnicí D1. Tento krok...  celý článek

Z centra pro narkomany z Košíř je horký brambor. Odborníci volají po odkladu výpovědi

vydáno 9. srpna 2022  9:40

Na území Prahy žije až deset tisíc narkomanů. Tohle číslo vyplývající z analýzy Kliniky adiktologie 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy je relativně...  celý článek

Hrady a zámky svítí o něco méně, na radnicích zase kontrolují těsnění

vydáno 9. srpna 2022  4:19

V obecních bazénech se v šatnách už teplou vodou neosprchují. Němci se připravují na zimu bez zemního plynu. A Češi?   celý článek

„Škrťte se, dokud neomdlíte.“ TitTok je populárnější, než Facebook. Je ale i nebezpečnější

vydáno 8. srpna 2022  18:44

Vtipné scénky, zpívání a nejrůznější tanečky. Ale také popáleniny od elektřiny, rozbitá lebka či cereálie usazené v plicích. I to číhá na děti, které...  celý článek