metro.cz

Počasí v Praze

0 °C / 4 °C

Pondělí 28. listopadu 2022. Svátek má René

Větší foto
Všestranní sportovci změří síly v rámci Hradeckého terénního triatlonu | foto: Tipsport - sportuj s námi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Všestranní sportovci změří síly v rámci Hradeckého terénního triatlonu

Komerční sdělení Areál rybníku Biřička na jižním okraji Hradce Králové bude v neděli 31. července po devatenácté hostit Hradecký terénní triatlon. Organizátoři očekávají, že se do plavání, jízdy na horském kole a běhu zapojí okolo tří stovek účastníků.

Kromě dlouhé varianty budou mít opět možnost zúčastnit se Easy triatlonu určeného hobbíkům a začátečníkům a chybět nebudou ani dětské duatlonové závody.

Závod se v tomto roce stal znovu součástí seriálu sportovních akcí České unie sportu – Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální dům MAFRA.

Všestranní sportovci změří síly v rámci Hradeckého terénního triatlonu

„Rádi u nás přivítáme každého bez ohledu na jeho dosavadní triatlonové zkušenosti či výkonnost. Zájemci o účast mají rovněž možnost zapůjčit si u nás kolo, pokud nevlastní žádné vhodné nebo zkrátka nemají vůbec žádné. Jen je nutné se dopředu nahlásit, abychom s nimi počítali, a pak už si jej jen převezmou při prezentaci,“ vysvětlil Lukáš Netík z pořádajícího Sportovního klubu RN Hradec Králové.

Program zahájí v 10 hodin dětské závody, kdy budou děti do patnácti let na tratích různých obtížností s ohledem na jejich věk bojovat v jízdě na kole nebo odrážedle a v běhu. V 11,30 hodin odstartuje Easy terénní triatlon, při němž sportovce čeká porce 150 metrů plavání, 5 kilometrů na horském kole a 1,5 kilometru běžecky. Ve 13 hodin přijde řada na hlavní závod – Hradecký terénní triatlon sw 400 metry plavání, 19 kilometry na horském kole a během na 4 kilometry, přičemž je možné zapojit se do soutěže také formou štafety.

Všestranní sportovci změří síly v rámci Hradeckého terénního triatlonu

„První tři nejlepší v jednotlivých kategoriích se mohou těšit na prize money a k tomu budeme rozdělovat rovněž věcné ceny v podobě sportovního vybavení v celkové výši 200 tisíc korun. Co se týče doprovodného programu, po celý den budou mít návštěvníci areálu příležitost vyzkoušet si na rybníku zdarma paddleboardy a po vyhlášení výsledků budeme losovat tombolu, v níž je možné vyhrát například i cyklistickou helmu,“ uvedl Lukáš Netík.

Hlavní zprávy

Občas se objeví dílo, které ještě nemáme, říká v rozhovoru pro deník Metro vnuk Josefa Lady

vydáno 28. listopadu 2022  11:15

Zasněžené kopce, vesničky a děti v beranicích. To jsou typicky ladovské Vánoce, které letos můžete zažít i v pražském Centru Černý Most – celá výzdoba se...  celý článek

Pražané stárnou. Pomoct má i nové centrum sociálních a zdravotních služeb na Vinohradech

vydáno 28. listopadu 2022  4:50

Na území hlavního města nastálo žije více než tři sta tisíc důchodců, tedy podle statistik asi čtvrtina populace. Center pro seniory se však v Praze...  celý článek

Najdou se veselé espézetky i u pražských dopravců? Rebel je zatím pouze jeden

vydáno 27. listopadu 2022  10:12

Hanlivé texty na registrační značky autobusů nepatří. I přesto by se tam mohly zcela legálně objevovat.  celý článek

Neúspornost. Správce lamp nakoupí elektřinu raději sám, bude ji i vyrábět

vydáno 27. listopadu 2022  7:58

Lampy se sodíkovými výbojkami či LED zdroji společně po celé metropoli spotřebují zhruba padesát čtyři gigawattů ročně.  celý článek