metro.cz

Počasí v Praze

14 °C / 17 °C

Sobota, 24. října 2020. Svátek má Nina.

Vstupenky na duel mezi Bohemians s Baníkem budou jen na jméno

  13:58
Páteční utkání první fotbalové ligy mezi Bohemians Praha 1905 a Baníkem Ostrava budou provázet mimořádná bezpečnostní opatření. Vstupenky se budou prodávat jen v předprodeji ve fanshopu v Ďolíčku, a to na jméno a datum narození. V den zápasu již nebude možné vstupenky koupit. Distribuci vstupenek do sektoru hostů bude řešit Baník.

Stadion Ďolíček | foto: Luděk Kovář - Wikimedia Commons

Totožnost se bude kontrolovat také u vstupu na stadion na základě osobních dokladů, proto vedení Bohemians žádá fanoušky, aby na zápas dorazili včas. Brány se otevřou už v 18.00, hraje se od 20.15.

"Také držitele permanentních karet bude u vstupu žádat pořadatelská služba o zaevidování do našeho systému a o předložení platného dokladu totožnosti. Vstup osob pod 15 let bude možný pouze s doprovodem zákonného zástupce, popřípadě s průkazem s fotografií," stojí v prohlášení pražského klubu.

Bohemka věří, že fanoušci přijdou

Vedení Bohemians věří, že zavedené kroky nesníží návštěvu v důležitém záchranářském souboji dvou posledních týmů tabulky. "Jsme si vědomi většího obtěžování fanoušků, ale vše je vedeno ve snaze maximálního snížení nebezpečí, které by mohlo jinak během zápasu nastat a utkání tak přímo negativně ovlivnit," uvedl klub z Vršovic.

Mimořádné bezpečnostní podmínky Bohemians zavádějí po konzultaci s policií, FAČR i Baníkem Ostrava. Důvodem jsou obavy, aby se neopakovaly výtržnosti, které provázely sobotní zápas Baníku s pražskou Spartou. V Ostravě se během poločasové přestávky zhruba stovka ostravských výtržníků, mezi nimiž zřejmě byli i Poláci, pokusila dostat do sektoru hostů. Na policisty házeli různé předměty, například pyrotechniku a kameny, napadali je údery, kopanci nebo i skokem na záda.

Autor:

Hlavní zprávy

Zóny v Malešicích jsou vyznačovány velmi nedbale. TSK slibuje, že se sem vrátí

Takhle byla označena modrá zóna v Malešicích v ulici Limuzská
vydáno 23. října 2020  19:54

Když se v hlavním městě objevují na vozovce zbrusu nové čáry pro parkování, nebývá z toho obvykle spousta čtenářů deníku Metro dvakrát nadšená.  celý článek

STRÁŽCE STREAMU: Chicagský tribunál je buldozerem žebříčků. Na Netflixu i ČSFD

Sacha Baron Cohen (vlevo) a Jeremy Strong Strážce streamu
vydáno 23. října 2020  15:27

Už jste stihli zkouknout Chicagský tribunál? Pokud ne, tak to určitě brzy napravte. Tohle soudní drama, které je od minulého pátku k vidění na internetové...  celý článek

Ostuda města? Ne, pouze zkratka

Cyklisté si tudy cestu zkracují. Napsali jste nám
vydáno 23. října 2020  10:59

Mapy.cz radí projet pole. Cedule na místě však vedou kolem.  celý článek

Stylově i v tričku velkém jako padák

Oversized péřovka, H&M
vydáno 23. října 2020  5:45

Oversize móda umí zamotat hlavu. Jak na ni vám poradí Metro.  celý článek

Vaše fotky z Prahy