metro.cz

Počasí v Praze

8 °C / 19 °C

Pátek 7. října 2022. Svátek má Justýna
Who is Danny | foto: Shutterstock.com

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vybavení kanceláře: Na tyto aspekty je třeba dát velký pozor

Komerční sdělení Mít krásné kanceláře je bezesporu snem mnoha majitelů firem. Mnozí si už všechno mohli přeměnit v realitu. Vždyť se stačí podívat do mnohých společností a zjistíte, že kancelářské prostory jsou tady vskutku luxusní.

Pokud aktuálně o vybavení nové kanceláře uvažujete také, jste na správném místě. My se totiž v následujících řádcích mnohem podrobněji zaměříme na to, jaké hlavní aspekty je při vybavování kanceláře brát v potaz. Alternativ je pochopitelně spousta a nutné je myslet na spousty věcí. My se podrobněji podíváme pouze na pět z nich.

Specifický kancelářský nábytek

V první řadě byste měli po výmalbě, jež je většinou záležitostí bílé barvy, myslet na elegantní nábytek. Ten by měl být jednak vkusný a jednak maximálně funkční. Zapomeňte na jakékoli skříňky a stoly, které nejsou určené přímo do administrativních prostor. Jasně, třeba taková digitální agentura není příliš na očích a většinu schůzek řeší online. Přesto si i tady zaslouží originální a hezký kancelářský nábytek. Určitě je třeba brát v potaz fakt, že v kancelářích bude výpočetní technika. I té by se měl nábytek do značné míry přizpůsobit. Bez potíží pak přímo na dané místo dáte třeba počítače, multifunkční zařízení, projektory a podobné věci. V současné době velí také kancelářským prostorám duch minimalismu. Méně zkrátka někdy znamená více.

Dostatek světla

Nesmírně důležitou roli hraje v jakékoli kanceláři dostatečné a vkusné osvětlení. Vždyť při práci na počítači i jakýchkoli dalších administrativních činnostech se bez světla prostě nemáte šanci obejít. Ať už třeba firma řeší eshopy nebo recenzuje Zeiss produkty, případně řeší blogy, potřebuje mít prosvětlené kanceláře. Ideální volbou jsou pochopitelně LED panely v kombinaci s menšími spíše lokálními svítidly. Rozhodně se vyplatí dimenzovat svítidla takovým způsobem, aby výsledné světlo nebylo nijak výrazně ostré, nebo naopak nedostatečné. V kanceláři se vyplatí vsadit na LED osvětlení s poměrným výkonem 4 až 5 W/m2. Ten je z hlediska intenzity ideální.

Kvalitní výpočetní technika

Ta musí být jakýmsi základním stavebním kamenem kanceláří. Vždyť takový tisk, případně skenování nebo promítání na projektoru potřebujete fakticky neustále. Optimální je volit nějaké multifunkční zařízení, jež se o většinu kancelářských činností dokáže elegantně postarat. bez problémů třeba takovou tiskárnu kombinovanou s kopírkou a skenerem mohou používat všechny osoby, jež k ní mají přístup. Myslet je zapotřebí také na ekonomickou stránku věci. Výbornou volbu představuje třeba taková tiskárna Epson L3050 a některé jiné. Tisk jedné strany není nijak výrazně nákladný a zařízení dokáže vytisknout poměrně velké množství listů za minutu.

Prostor pro odkládání různých věcí

Ve většině kanceláří se nelze obejít bez místa, které je určené pro uskladňování nejrůznějších věcí. Optimální volbu představuje jedna menší místnost, kam se takovéto předměty mohou bez problémů uskladnit. A co konkrétně máme na mysli. Třeba takové obaly od spotřebního kancelářského materiálu. Může jít také o Bosch náhradní díly nebo jakékoli věci, které souvisejí s běžným provozem kanceláře.

Ideální je vsadit na specialisty

Jít do realizace nové kanceláře nebo kompletní přestavby stávajících administrativních prostor svépomocí se rozhodně nevyplatí. Člověk si část sám neuvědomí, co všechno by mělo být v moderní kanceláři propojeno a jak by tyto prostory měly vlastně vypadat. Důležité je vědět, co všechno budete v kanceláři mít. Jestli budete třeba testovat Ryobi nářadí nebo řešit spíše účetnictví či skladové zásoby. Tak jako tak vsaďte na specialisty, již se vybavováním kanceláří zabývají profesionálně.

Hlavní zprávy

V hlavním městě řádí lupič stojanový. Uličník krade v metru lidem radost

vydáno 6. října 2022  4:54

Krást se nemá. Ani deník Metro, který je sice zdarma, ale dělá radost.  celý článek

Geny nám předávají moudrost rodičů. Mohou ale přenášet napříč rody i smrt

vydáno 5. října 2022  11:16

Sestavujeme si sáhodlouhé rodové stromy, pátráme po slavných předcích, hrabeme se v archivech, zda jsme náhodou neměli v dávných generacích urozené...  celý článek

Natáčí žraloky i levharty. Teď filmařům nabízí techniku pro natáčení pod vodou

vydáno 5. října 2022  5:37

Je to trochu zvláštní reportáž. Redaktor i respondent jsou na boso. Redaktor má navíc mokré vlasy. Kousek od dvojice se ještě ke všemu vznáší vodní víla....  celý článek

Koleje přebrousí i v Holešovicích. Přinášíme přehled krátkodobých omezení MHD

vydáno 4. října 2022  19:07

Už se v hlavním městě zase dláždí, opravují se troleje a rozbrušují koleje. Menších výluk způsobených nejrůznějšími údržbovými pracemi probíhá v hlavním...  celý článek