metro.cz

Počasí v Praze

3 °C / 3 °C

Pondělí, 24. ledna 2022. Svátek má Milena.
yampi | foto: Shutterstock.com

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vybavení kuchyně: 5 zajímavých tipů, jež se vám budou hodit

Komerční sdělení Víte, ve které místnosti v domácnosti člověk tráví nejvíce času prací? Ne, na mysli nemáme kancelář. To by bylo příliš jednoduché. Velkou porci svého času strávíme bezesporu v kuchyni. Vždyť právě tady se připravují nejrůznější pokrmy. kdo by si ostatně nechtěl čas od času připravit nějakou tu delikatesu? Asi každý.

Kuchyně by se měla vyznačovat především skvělým prostorovým řešením, kde na sebe budou dokonale navazovat jednotlivé zóny. Zapomenout nelze hlavně na nejrůznější vybavení, jež dokáže i ze zdánlivě obyčejné kuchyně vykouzlit jedinečnou. Takovou, ve které se budete cítit velmi příjemně a pohodově. My se v následujících řádcích podíváme hned na 5 tipů, jež by vám v tomto ohledu mohly pomoct.

Elegantní pracovní deska jako základ

Začít bychom mohli prostorem, kde budete připravovat veškeré ingredience pro přípravu různých jídel. Vždyť právě tady je zapotřebí mít dostatek potřebného místa a také komfortu. Ideální je pevná deska, jež se jen tak neponičí. Hodně oblíbené jsou dnes zejména pracovní desky z umělého kamene. Ten se mimo maximální pevnosti vyznačuje také vysokou výdrží a velmi elegantním designovým provedením. Na trhu se aktuálně nachází velké množství různých modelů kamenných desek, jež stojí minimálně za zvážení. Když se k nim navíc večer přidá i elegantní osvětlení, není fakticky co řešit.

Masivní jídelní stůl

S kuchyní bývá často propojená také jídelna. Není se čemu divit, jelikož jídlo nemusí z kuchyně putovat nijak daleko. Základem jídelny je bezesporu elegantní jídelní stůl. Optimální je volit hlavně moderní nohy k jídelnímu stolu, jež dokážou ještě více upozornit na jeho unikátní vzhled. Elegantní jídelní stoly jsou vyrobené většinou z masivního dřeva. To dokáže dát punc originality a zároveň přírodního provedení prakticky jakémukoli nábytku. vybírat je dnes možné ze spousty zajímavých barevných variací, které mohou dokonale korespondovat s jakýmkoli interiérem.

Designové židle

K jídelnímu stolu bezesporu patří také nějaké hezké židle. V současné době je možné vybírat takřka z nepřeberného množství zajímavých modelů. Začít můžeme klasickými ohýbanými dřevěnými židlemi. Ty působí elegantně, přitom jsou ale vcelku jednoduché a nepřeplácané. Oblíbené jsou ale také designové židle disponující polstrováním. Jsou mnohem pohodlnější, nicméně smířit se musíte s tím, že budou zřejmě o něco těžší. Pokud uvažujete o takovýchto polstrovaných stoličkách, také berte v potaz jejich čištění. Do domácnosti s malými dětmi nejsou ideální. Když už si je pořídíte, měli byste myslet také na potahy.

I na zastínění záleží

Možná se to nezdá, ale přemíra světla v kuchyni není zrovna tím ideálním, čím by se měla tato místnost vyznačovat. Jasně, je mnohem lepší, když je kuchyně dokonale prosvětlená, ale stojí za to přísun světla elegantně a efektivně regulovat. Učinit tak můžete prostřednictvím rolet nebo žaluzií. Právě ty mohou přesně omezit přísun potřebného světla. Vybrat žaluzie nemusí být nijak extrémně náročné. Na trhu se nachází spousta zajímavých modelů. Hodně oblíbené jsou ty klasické interiérové hliníkové. Při kombinaci ceny s kvalitou vychází velmi dobře.

Vhodné hrnce a talíře

I toto vybavení kuchyně je nesmírně důležité. Při výběru hrnců i talířů byste měli myslet hlavně na designové provedení a maximální funkčnost. Tou máme na mysli hlavně způsob přípravy jídel. Třeba na takové indukční desku se hodí pouze specifické nádobí. Vše se vyplatí znát předem. Spolehnout se při realizaci kuchyně můžete na specialisty. Naším tipem je interiérové studio Bratislava, které se o zařízení kuchyně postará od A až po Z.

Hlavní zprávy

Devítku trápí, že jí Praha posílá problémové nájemníky

vydáno 24. ledna 2022  13:20

Párty po celou noc a divná individua. Starousedlíci se bouří proti sociálním bytům. Další přitom přibudou.  celý článek

Zapomenutý švec z Barrandova: Hravě spravím i napůl sežranou botu

vydáno 24. ledna 2022  5:11

Do barrandovské opravny obuvi Andreje Němce se v posledních dnech lidé moc nehrnou. Přesto je z něj celebrita.  celý článek

Jednorázové samotestovací sady. Jak s nimi správně naložit?

vydáno 23. ledna 2022  19:03

Vzít, strčit do plastového sáčku, zauzlovat ho, pak ho dát do druhého pytlíku, ten také zauzlovat a vyhodit do popelnice. Tak zní podle největší svozové...  celý článek

Tady býval ráj netuzexových československých hifi nadšenců

PRAHA? AHA!
vydáno 22. ledna 2022  23:08

Zvedněte pohled od displeje mobilního telefonu a zkuste vnímat, kudy chodíte, kolem čeho chodíte a po čem chodíte. Možná vás překvapí, co vám celé roky...  celý článek

Vaše fotky z Prahy