metro.cz

Počasí v Praze

9 °C / 28 °C

Čtvrtek 19. května 2022. Svátek má Ivo

Vychutnejme každý okamžik díky technologiím: Hisense oslavuje Den matek s interaktivní kampaní

  21:43
Čching-tao (Čína) 10. května 2022 (PROTEXT/PRNewswire) -

Matky jsou srdcem každé rodiny a oporou svých blízkých, která pomáhá každému členu rodiny prožívat své dny s radostí. Společnost Hisense chce u příležitosti Dne matek ocenit matky a ženy na celém světě za jejich přínos rodinám a komunitám a zároveň prostřednictvím svých iniciativ a špičkových technologií dopřát všem matkám i ostatním spotřebitelům ještě příjemnější život a bydlení.

#RememberTheName: Vyjádřeme vděčnost maminkám

Jako podnik s globální společenskou odpovědností věnuje Hisense velkou pozornost rozvoji žen. V roce 2022 sponzorovala Mistrovství Evropy ve fotbale žen (UEFA Women's EURO 2022TM) a zavázala se k další podpoře sportovkyň a rozvoje ženského sportu s cílem inspirovat všechny ženy, aby následovaly své sny. Kromě toho se Hisense snaží vytvářet lepší divácké i životní zážitky pro všechny ženy a jejich rodiny. Ženám tak chce dopřát možnost poznat příjemnější životní styl a užívat si sport kdykoli a kdekoli.

Během letošního Dne matek, který je časem vděčnosti ženám a matkám, zahájila společnost Hisense na sociálních sítích interaktivní kampaň s cílem podpořit ženy v jejich běžném životě i kariéře v libovolných oblastech. Výzva #RememberTheName chce povzbudit zákazníky společnosti, aby se podělili o dojemné příběhy a vyjádřili vděčnost svým maminkám. Zákazníci, kteří se do kampaně zapojili, mohli jako srdečný dárek ke Dni matek vyhrát vstupenky na napínavý fotbalový turnaj UEFA Women's EURO 2022TM a v červenci si jej společně užít i se svou maminkou. Kampaň zaznamenala již od počátku mimořádnou účast. Společnost Hisense toto vděčné období s radostí oslavila spolu se svými zákazníky na celém světě a jejich dojemnými vzpomínkami.

Špičkové technologie pro spokojenější a příjemnější rodinný život

Aby matkám a ženám usnadnila náročné dny a dopřála jim čas užívat si toho, co je těší, vytváří společnost Hisense již řadu let výkonné produkty, které spotřebitelům usnadňují a zlepšují život za pomoci technologií.

Například při sledování fotbalu v letním horku si chce každá rodina připravit ledové nápoje. Chladnička Hisense PureFlat s vestavěným dávkovačem ledu a vody v chladničce umožňuje spotřebitelům rychle získat velké množství ledu, ušetřit čas i námahu při jeho přípravě a lépe si tak vychutnat fotbalový zápas.

V posledních letech má mnoho diváků vyšší požadavky na ochranu očí při sledování televize. Zejména při dlouhém sledování fotbalových zápasů se mohou oči velmi unavit. Laserový televizor Hisense je proto navržen jako šetrný k očím, pomáhá chránit zrak spotřebitelů a ulevuje matkám od starostí o oči jejich dětí a dalších členů rodiny při dlouhém sledování televize.

Den matek je výjimečným okamžikem, kdy si po celém světě připomínáme jedinečný přínos matek a žen. Společnost Hisense se ke všem úžasným ženám a matkám v naši společnosti obrací s uznáním a vděkem. Také v budoucnosti chce Hisense dále inspirovat ženy svými technologiemi a vyspělými produkty a přinášet všem ženám i ostatním spotřebitelům na celém světě ještě více radostných okamžiků.

Video - https://www.youtube.com/watch?v=iHAHttZH2WY Fotografie - https://mma.prnewswire.com/media/1812803/image_5015956_14106618.jpg Fotografie - https://mma.prnewswire.com/media/1812804/image_5015956_14107666.jpg

Kontakt: E-mail PR týmu Hisense: HisenseGlobal@ogilvy.com,

Kontakt: Tel: +86-18796886395; Dongxian chen, caroline.chen@ogilvy.com

Hlavní zprávy

Komerční sdělení

Steelers čeká ve Snapbacks lize klíčový zápas na Bazalech

vydáno 19. května 2022

ISMM Ostrava Steelers se v rámci dohrávky 3. kola Snapbacks ligy amerického fotbalu bude snažit udržet naděje na play-off. Steelers v neděli na Bazalech...  celý článek

„Památné stromy nepřibývají“

vydáno 18. května 2022  19:46

V metropoli můžeme v současnosti najít více než dvě stovky takzvaných památných stromů. Tedy těch, které byly odborníky označeny jako mimořádně hodnotné.   celý článek

Vysoká tráva? Vyprahlý trávník v parcích? Lidé si myslí, že se radnice nestará

vydáno 18. května 2022  12:19

Máte pocit, že se městská zeleň kosí příliš často a moc? A že vyprahlé plochy v létě zhoršují již tak vysušené prostředí?  celý článek

Z buspruhu do buspruhu. Na Strakonické se řidiči chápou

vydáno 18. května 2022  4:25

U Branického mostu není nouze o kuriózní dopravní situace. Podobné lze zažít u krematoria.  celý článek