metro.cz

Počasí v Praze

13 °C / 20 °C

Pátek 2. června 2023. Svátek má Jarmil
Vyhledejte a zarezervujte si ubytování v Chorvatsku na léto již nyní | foto: Shutterstock.com

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vyhledejte a zarezervujte si ubytování v Chorvatsku na léto již nyní

Komerční sdělení Připravte se na léto a začněte si již plánovat svou letošní letní dovolenou. Jestli se chystáte do Čechy velmi oblíbené destinace – Chorvatska, nepropásněte příležitost zarezervovat si to nejlepší ubytování a pusťte se do hledání co nejdříve.

Proč vyrazit do Chorvatska?

Chorvatsko je vhodné pro děti i dospělé, protože každému nabídne to, po čem jeho srdce touží. Ať už se jedná o čisté moře, pozvolný vstup do vody, nádhernou přírodu nebo třeba architekturu. K tomu přidejte přijatelné ceny a milé obyvatele. To jsou samozřejmě jen některé z mnoha důvodů, proč tuto přímořskou evropskou zemi každoročně navštíví nespočet turistů.

Typy ubytování v Chorvatsku

Jakmile se rozhodnete, do které části Chorvatska vás to letos nejvíce táhne, podívejte se na dostupná ubytování. Nabídka je pestrá. Čím dříve s výběrem ubytování Chorvatsko začnete, tím větší výběr budete mít a najdete ubytování přesně podle svých představ. Toužíte strávit dovolenou v hotelu u moře, láká vás dobrodružství spojené s kempováním nebo si chcete vychutnat naprostý komfort a být ubytováni v apartmánu s vlastní kuchyňkou a veškerým příslušenstvím? Každý má od letní dovolené jiná očekávání a každému vyhovuje něco jiného.

Hotel, kemp nebo apartmán?

Výhoda ubytování v hotelu spočívá v tom, že při polopenzi či variantě all inclusive vám odpadnou starosti s přípravou jednotlivých jídel. V hotelu ale nebudete rozhodně jedinými hosty a najít si nejlepší místo u bazénu či na pláži může znamenat brzké ranní vstávání. V kempu si sice vychutnáte pohodlí vlastního stanu nebo karavanu, ale mohou vás čekat fronty na společné umývárny a toalety.

V apartmánech jste svými pány a celý průběh dovolené máte ve svých rukou. Díky přítomnosti kuchyně si můžete po ránu připravit čaj i kávu a ze surovin, které si nakoupíte na trzích a v místních pekárnách si připravit k snídani švédské stoly nebo zavítat do místních podniků a ochutnat autentické chorvatské pokrmy.

Oblíbené turistické cíle v Chorvatsku

Abychom vám výběr snové destinace v Chorvatsku usnadnili, přinášíme vám tipy na ta nejoblíbenější letoviska, která byste rozhodně měli vzít při hledání ubytování v úvahu.

Ostrov Krk

Oblíbeným místem pro letní dovolenou je ostrov Krk. Nachází se v Kvarnerském zálivu v severní části Jaderského moře. Přestože se jedná o ostrov, je skvěle dostupný, neboť je s pevninou propojen mostem. Na Krku zažijí skvělou dovolenou rodiny s dětmi, páry, dobrodruzi i senioři, kteří touží hlavně po klidné dovolené. Ostrov nabízí velké množství pláží a v zátoce Klimno dokonce narazíte také na léčivé bahno. Dospělí, kteří milují víno a rádi ochutnávají při cestování po světě lokální alkoholické nápoje, by si při návštěvě ostrova Krk neměli nechat ujít příležitost a ochutnat místní víno zvané žlahtina. Poznáte jej na první pohled podle jeho typické sytě žluté barvy a v horkých dnech vám vychlazená sklenka tohoto místního vína rozhodně spraví náladu.

Riviéra Crikvenica

V Severní Dalmácii se nachází riviéra Crikvenica, jež patří ke klidnějším letoviskům. Součástí riviéry je oblíbená crikvenicá pláž, která je krásná, čistá a pláže jsou pokryté směsí jemného písku a drobných oblázků.

Letovisko Lopar

Na ostrově Rab leží letovisko Lopar, jehož součástí je také nádherná pláž zvaná Rajská plaža. Tato jeden a půl kilometru dlouhá pláž vybízí k tomu, popadnout moderní osušky a celý den strávit v křišťálově čisté vodě. Pláž je vhodná i pro malé děti, protože disponuje pozvolným vstupem do vody.

Najděte si svou ideální lokalitu a užijte si letní dovolenou u moře v Chorvatsku v takovém typu ubytování, které vám bude vyhovovat a svůj pobyt si v něm vychutnáte na maximum.

Hlavní zprávy

Arnie is back! Netflixovská hitovka FUBAR je rutinní komedie s občasnou akcí

Strážce streamu
vydáno 2. června 2023  14:00

STRÁŽCE STREAMU Jean-Claude Van Damme je na seriálovém poli sebeparodický Van Johnson, Sylvester Stallone je chlapácký Král Tulsy a Arnold Schwarzenegger má teď svůj...  celý článek

V holubníku jsou obydlené zatím jen čtyři „ložnice“. Vajíčka tu z hnízd odebírají pravidelně

vydáno 2. června 2023  5:52

„Tohle je umělé a tohle teplé je pravé,“ ukazuje mi dvě vajíčka Kateřina Brabencová ze spolku Holubi v nouzi. Ta pomáhá Záchranné stanici hl. m. Prahy se...  celý článek

Komerční sdělení

Blades se představí v tv zápase Snapbacks ligy proti Bratislavě Monarchs

vydáno 2. června 2023

Na městském stadionu v Ústí nad Labem přivítají v rámci 8. kola Snapbacks ligy amerického fotbalu domácí hráči Blades soupeře z Bratislavy. Zápas od 16:10...  celý článek

Jičínský pivovar vypustil Řáholeckou sojku. V Olomouci vám nově načepují i Fridu a Sherlocka

vydáno 1. června 2023  12:29

Zatímco před deseti lety bylo na našem území zhruba 100 minipivovarů, momentálně jich je 507. Kvůli pandemii a jiným těžkostem sice některé v posledních...  celý článek