metro.cz

Počasí v Praze

15 °C / 21 °C

Pondělí, 2. srpna 2021. Svátek má Gustav.
Vykročte do jara v maximálně pohodlných botách – prim bude hrát plátno | foto: Footshop.cz

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Vykročte do jara v maximálně pohodlných botách – prim bude hrát plátno

Komerční sdělení Jaro dává vzniknout velkému množství nových věcí – květiny se po měsících útlumu derou na světlo, v norách přicházejí na svět malí králíčci a na papírech módních návrhářů zase módní trendy. Asi nepřekvapí, že vzhledem k ročnímu období bývají barevné lehké, rozverné – zkrátka k zulíbání.

Vezměte to spolu s námi na skok do módního světa bot a nechte si doporučit ten pravý model pro váš outfit. Značek i nápadů máme navíc k dispozici bezpočet – kdo tedy říká, že musí zůstat jen u jednoho?

Když jste spíš stará škola

Hned na začátek je třeba zmínit, že náš výběr není jen pro cool trendařky a milovnice Instagramu. Jarní svěžest se totiž může ukrývat i v absolutní klasice. Co takhle vsadit na poctivé Reebok tenisky pod označením Club C Legacy? Připomenou vám ty, které vám maminka pečlivě ukládala do sáčku na tělocvik – ale přesto mají něco navíc. Moderní materiály, odlehčenou podrážku a množství designů k výběru. O tom se vám ve vašich culíkatých dobách ani nesnilo, že?

Converse a jeho My Story boří tabu

Ani další jarní boty nebudou žádné „no name“ z tržnice. Máte za to, že Conversky jsou jen jednoduché jednobarevky, vhodné „k čemukoli“? Pak určitě rády uslyšíte, že konečně vytáhly drápky – a to pořádně. Modely My Story jsou opravdovým „počmáraným“ unikátem. Opravdu. Plné písmenek a divokých kombinací oslní na první dobrou. Nad svým outfitem tak nemusíte moc přemýšlet – první dojem bude dokonalý (jen to nepřeplácejte, nechcete přece vypadat jako kolotočářská panička). Jaro si žádá změny – tak proč s nimi nezačít právě v botníku?

Posuňte svůj teniskový standard ještě trochu výš

Máte to radši trochu výraznější? Neschováváte sportovní styl za módními řečičkami, ale opravdu se nejlépe cítíte v teplácích a mikině? Tak hoďte za hlavu klasiku a vsaďte na tenisky On Running, které svoje sportovní kořeny dávají na odiv stejně, jako třeba plnohodnotná verze Air Jordan 1 (tedy bez všech těch KO a dalších odlehčených verzí). On Running mají styl - a spoustu barev na výběr k tomu. Vybere si každý. Stačí v sobě jen objevit nadšení pro lehkost, unikátní design a vůbec vášeň pro dokonalé obutí. Nic víc není třeba.

Chcete si to udělat po svém? Vans Old Skool vás dostanou

Rády kombinujete, ladíte každý detail a nikdo by vás nedostal ven v nedokonale promyšleném oblečení? Pak určitě nesmíte minout sérii Vans Old Skool. Nejenom, že mají širokou nabídku bot jako takovou, ale nabídnou vám k ní celou řadu vyměnitelných doplňků. Vyměňte si side stripy či tkaničky a poznejte na vlastní kůži kouzlo mnoha rozmanitých materiálů. Nebude problém složit jeden dokonalý pár – anebo si jich rovnou pořídit víc a kombinovat mezi sebou všechno podle potřeby. Chcete vědět, jak snadné to je? Objevte Vans a všechny jejich teniskové bratříčky v e-shopu Footshop.

Hlavní zprávy

Brašnář z Dobrušky: Vyučil jsem se také u prvorepublikových mistrů

vydáno 2. srpna 2021  16:34

Na vlastní triko jede brašnář Pavel Matouš z Dobrušky už třináct let. Začínal aktovkami, postupně přidával opasky, peněženky a další kožené výrobky....  celý článek

Mimořádný úvodník: Jdeme za vámi do ulic!

vydáno 2. srpna 2021  15:54

Nebojte, to není výzva k revoluci. I když vlastně trochu ano. Začátkem července jsme vstoupili do 25. sezony vydávání deníku Metro, posílali jste nám...  celý článek

Deník nastávajícího otce? Ze zdánlivé banality se může vyklubat jeden z nejtěžších článků

vydáno 2. srpna 2021  14:06

Komedie Deníček moderního fotra zamíří do kin příští týden. O své „předotcovské“ postřehy se zatím na stránkách Metra dělí jeho redaktor Filip...  celý článek

K létu patří nejen dovolená, ale také víc sexuálních hrátek. Pozor na pohlavní choroby!

vydáno 1. srpna 2021  6:00

Volnější oděv, víc odhalená, často do bronzova opálená těla. Letní období víc podněcuje erotickou fantazii. „Všiml jsi si, kolik těch našich holek chodí...  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám