metro.cz

Počasí v Praze

3 °C / 3 °C

Pondělí, 24. ledna 2022. Svátek má Milena.

Další 1 fotografie v galerii
Vchod z Veletržní je kousek od dveří do nákupáku. | foto: TSKMetro.cz

Zábory, výkop i lešení vám povolí hned u Stromovky

  4:50
Do nového kontaktního centra Technické správy komunikací se přesunula agenda pracovišť v Řásnovce.

Potřebujete si vyřídit smlouvu na zábor pro stánek, předzahrádku nebo jen zřídit vyhrazené parkovací stání? Právě pro vás otevřela tento týden Technická správa komunikací (TSK) nové kontaktní centrum ve Veletržní ulici.

„Do nových prostor se během dvou dnů přestěhovala veškerá agenda podatelny, oddělení koordinace a obchodního oddělení z bývalého sídla společnosti v ulici Řásnovka na Starém Městě. Tím se pro nás dovršilo dvouměsíční stěhování TSK do moderních prostor,“ říká pro deník Metro mluvčí TSK Barbora Lišková.

Velké stěhování

  • Technická správa komunikací spustila přesun ze svého stávajícího sídla ve staroměstské Řásnovce do budovy nedávno otevřeného Obchodního centra Stromovka v polovině letošního roku.
  • Jedním z důvodů, proč se organizace přesunula právě sem, je snadné spojení s budoucím druhým dispečerským pracovištěm. To se bude nacházet v Praze 6 na Malovance.

Když musíte osobně
Vchod se nachází z Veletržní ulice pod hlavním vchodem Centra Stromovka. Kontaktní centrum neslouží jen k vyřizování žádostí o uzavření komerčních a stavebních smluv. Vydávají se zde také nejrůznější výkopová povolení nebo vám tu úředníci vyřídí žádost o uzavírání smluv o zřízení věcných břemen. Součástí klientského centra je také podatelna. „Stále platí, že naším hlavním cílem je vyřizování veškeré agendy TSK elektronicky z pohodlí domova nebo z kanceláře. Jsou však i složitější případy, kdy potřebují lidé přijít osobně. Proto jsem velmi rád, že je nově můžeme přivítat v moderním centru,“ míní místopředseda představenstva TSK Filip Hájek.

Snazší parkování
Jedním z důvodů, proč se kontaktní centrum nově nachází právě v Holešovicích, je podle něj fakt, že se zde parkuje lépe než v centru.

„Pro naše klienty je parkování nově výrazně jednodušší. V Centru Stromovka, kde se kontaktní centrum nachází, mají dvě hodiny parkování zdarma,“ doplňuje Hájek.

TSK je akciovou společností, jejímž zakladatelem a jediným akcionářem je hlavní město Praha. Společnost byla založena proto, aby spravovala, udržovala, opravovala a dále rozvíjela nemovitý majetek Prahy. Tím jsou míněny především ulice na jejím území. Vedle toho se rovněž zabývá opatřeními ke snižování počtu nehod a řízení silničního provozu. 

Komentáře

Hlavní zprávy

Devítku trápí, že jí Praha posílá problémové nájemníky

vydáno 24. ledna 2022  13:20

Párty po celou noc a divná individua. Starousedlíci se bouří proti sociálním bytům. Další přitom přibudou.  celý článek

Zapomenutý švec z Barrandova: Hravě spravím i napůl sežranou botu

vydáno 24. ledna 2022  5:11

Do barrandovské opravny obuvi Andreje Němce se v posledních dnech lidé moc nehrnou. Přesto je z něj celebrita.  celý článek

Jednorázové samotestovací sady. Jak s nimi správně naložit?

vydáno 23. ledna 2022  19:03

Vzít, strčit do plastového sáčku, zauzlovat ho, pak ho dát do druhého pytlíku, ten také zauzlovat a vyhodit do popelnice. Tak zní podle největší svozové...  celý článek

Tady býval ráj netuzexových československých hifi nadšenců

PRAHA? AHA!
vydáno 22. ledna 2022  23:08

Zvedněte pohled od displeje mobilního telefonu a zkuste vnímat, kudy chodíte, kolem čeho chodíte a po čem chodíte. Možná vás překvapí, co vám celé roky...  celý článek

Vaše fotky z Prahy