metro.cz

Počasí v Praze

9 °C / 11 °C

Sobota 1. dubna 2023. Svátek má Hugo

Další 1 fotografie v galerii
Vchod z Veletržní je kousek od dveří do nákupáku. | foto: TSKMetro.cz

Zábory, výkop i lešení vám povolí hned u Stromovky

  4:50
Do nového kontaktního centra Technické správy komunikací se přesunula agenda pracovišť v Řásnovce.

Potřebujete si vyřídit smlouvu na zábor pro stánek, předzahrádku nebo jen zřídit vyhrazené parkovací stání? Právě pro vás otevřela tento týden Technická správa komunikací (TSK) nové kontaktní centrum ve Veletržní ulici.

„Do nových prostor se během dvou dnů přestěhovala veškerá agenda podatelny, oddělení koordinace a obchodního oddělení z bývalého sídla společnosti v ulici Řásnovka na Starém Městě. Tím se pro nás dovršilo dvouměsíční stěhování TSK do moderních prostor,“ říká pro deník Metro mluvčí TSK Barbora Lišková.

Velké stěhování

  • Technická správa komunikací spustila přesun ze svého stávajícího sídla ve staroměstské Řásnovce do budovy nedávno otevřeného Obchodního centra Stromovka v polovině letošního roku.
  • Jedním z důvodů, proč se organizace přesunula právě sem, je snadné spojení s budoucím druhým dispečerským pracovištěm. To se bude nacházet v Praze 6 na Malovance.

Když musíte osobně
Vchod se nachází z Veletržní ulice pod hlavním vchodem Centra Stromovka. Kontaktní centrum neslouží jen k vyřizování žádostí o uzavření komerčních a stavebních smluv. Vydávají se zde také nejrůznější výkopová povolení nebo vám tu úředníci vyřídí žádost o uzavírání smluv o zřízení věcných břemen. Součástí klientského centra je také podatelna. „Stále platí, že naším hlavním cílem je vyřizování veškeré agendy TSK elektronicky z pohodlí domova nebo z kanceláře. Jsou však i složitější případy, kdy potřebují lidé přijít osobně. Proto jsem velmi rád, že je nově můžeme přivítat v moderním centru,“ míní místopředseda představenstva TSK Filip Hájek.

Snazší parkování
Jedním z důvodů, proč se kontaktní centrum nově nachází právě v Holešovicích, je podle něj fakt, že se zde parkuje lépe než v centru.

„Pro naše klienty je parkování nově výrazně jednodušší. V Centru Stromovka, kde se kontaktní centrum nachází, mají dvě hodiny parkování zdarma,“ doplňuje Hájek.

TSK je akciovou společností, jejímž zakladatelem a jediným akcionářem je hlavní město Praha. Společnost byla založena proto, aby spravovala, udržovala, opravovala a dále rozvíjela nemovitý majetek Prahy. Tím jsou míněny především ulice na jejím území. Vedle toho se rovněž zabývá opatřeními ke snižování počtu nehod a řízení silničního provozu. 

Hlavní zprávy

Komerční sdělení

S Rentou z nemovitosti se senioři nečekaných výdajů bát nemusí

vydáno 1. dubna 2023

Už 7 let hovoříme se seniory na téma finanční gramotnosti, děláme přednášky a radíme jim, když jsou v úzkých. Pro mnohé z nich je těžké vyjít s důchodem....  celý článek

Spotlight, Zodiac a teď i Bostonský škrtič. Novináři nemusejí být ve filmech jen za idioty

Strážce streamu
vydáno 31. března 2023  14:00

STRÁŽCE STREAMU Poctivá a po všech stránkách sympatická detektivní práce z novinářského prostředí se na plátnech kin či malých obrazovkách už moc neobjevuje. Dívat se na...  celý článek

Onemocněla mu jediná ledvina: Nepodceňujte prevenci, vzkazuje

vydáno 31. března 2023  12:50

Když mu lékař při ultrazvukovém vyšetření oznamoval, že v jeho těle vidí pouze jednu ledvinu, přišlo mu to nejprve jako vtip. Tehdy 18ti letý Sven z Plzně...  celý článek

Známý lékař lidských srdcí: „Lékař není šéfkuchař, aby si držel tajemství jen pro sebe“

vydáno 31. března 2023  9:49

Svět miluje lidi veselé, akční a rozhodné. Petr Neužil, mediálně známý kardiolog z Nemocnice Na Homolce, k nim patří. Možná o něm nevíte, že má na kontě...  celý článek