1 °C / 16 °C

Pátek 26. dubna 2024. Svátek má Oto

Gladiators ovládli večerní zápas proti Knights

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Hned dva týmy Snapbacks ligy v polovině základní části posílily o americké quarterbacky. Tyler Callens zamířil do Znojma Knights, Brett Cox do Bratislavy Monarchs. Na výhru to ale ani jednomu týmu nestačilo. Vysočina Gladiators ve večerním zápase porazila Znojmo a Steelers si proti Monarchs připsali další výhru s nulou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Gladiators ovládli večerní zápas proti Knights | foto: ČAAF

Gladiators potvrdili ve večerním zápase na domácím hřišti roli favorita a nad Znojmem Knights zvítězili 49:6. Knights překvapili posílením na klíčovém postu quarterbacka. Zraněného Ashley Baileyho nahradil Američan Tyler Callens. Ten přicestoval do Česka těsně zápasem a na souhře útoku Knights to bylo znát.

V úvodní čtvrtině dokázala hostující obrana potrápit Gladiators a na touchdown Vojtěcha Mašity kontroval touchdownem Callens, který doběhl do endzóny z 10 yardů. Domácí ale vyrovnaný průběh nedopustili. Od druhé čtvrtiny si favorit počínal suverénně a quarterback Jan Dundáček nejprve navýšil vedení dalším touchdownovým passem na Mašitu a před koncem poločasu doběhl do endzóny dvakrát sám.

Jakoukoliv šanci o zdramatizování zápasu utnul v úvodu druhého poločasu David Calta, kterého našel Dundáček pro 38yardový touchdown. Calta v dalším průběhu zápasu nabídl soupeři skvělou pozici na hřišti, když nezpracoval odkopnutý míč. Knights se dostali k blízkosti endzóny soupeře, ale skórovat nedokázali. Naopak pokus o field goal Gladiators zablokovali a Štěpán Calta zvedl volný míč a po 87yardovém sprintu připsal další touchdown svého týmu.

Bodovou tečku za zápasem udělal náhradní quarterback Gladiators Vít Bezecný. Ten nejprve nezachytil snap, ale míč dokázal ze země zvednout a improvizací se dostal až do endzóny pro končené skóre 49:6.

Gladiators si připsali šestou výhru v sezoně a nadále vévodí skupině Západ.

Letošní 30. ročník Snapbacks ligy vyvrcholí 16. července finálovým Tipsport Czech Bowlem XXX, který se bude konat v Jihlavě na stadionu FC Vysočina. Dění v americkém fotbale v Česku můžete sledovat v magazínu Touchdown na ČT sport.

Hlavní zprávy

Generace Z snižuje průměr ve sjednávání životního pojištění. Co k tomu mladé lidi vede?

vydáno 25. dubna 2024  16:07

Mladá generace se mnohým může zdát jako nezodpovědná. Podle nové analýzy se ukazuje, že tomu tak není. Její zástupci totiž snižují průměr ve sjednávání...  celý článek

Dáte si lážo i plážo? Na kole za pivem, houpačkami, trampolínami i klobáskami

vydáno 25. dubna 2024  12:58

Vezměte děti na výlet v bezprostřední blízkosti Vltavy. Čekají na vás tři pecky, které jsou trochu gastronomické, trochu punkové a především velmi...  celý článek

Město Split – 6 míst, které si užít v okouzlující Dalmácii

vydáno 26. dubna 2024

Chorvatsko je oblíbenou destinací a ročně láká spousty turistů. Čeká na vás spousta krásných míst, mezi jedno z těch nejoblíbenějších patří Split. Jde o...  celý článek

Jak vybrat koberec do kuchyně, který doladí prostor

Kuchyně je pro mnoho z nás srdcem domova. Je to místnost, kde se setkáváme, vaříme a celkově trávíme spoustu času. Dlouho ovšem byla považována za...  celý článek