metro.cz

Počasí v Praze

17 °C / 24 °C

Sobota 22. června 2024. Svátek má Pavla

Spokojenost zaměstnanců je předností vizovické ROSTRA

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Janova hora, hudební festival, zámek nebo chutné lihoviny. Nejen to je spojené s městem Vizovice, nacházející se v podhůří Vizovických vrchů na soutoku Lutoninky a Bratřejovky. Kromě zmíněného ale také na samém okraji města sídlí významná vizovická firma, která by v souvislosti s Vizovicemi rozhodně neměla být opomenuta.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

ROSTRA je významnou českou nástrojařskou firmou, která spolupracuje s českými i zahraničními zákazníky. Díky její schopnosti dodávat produkty nejvyšší kvality má se zákazníky dlouhodobé a stabilní vztahy. ROSTRA pro své zákazníky dělá takovou dokonalou krejčovskou práci. S tím, že se firma neustále rozrůstá a investuje do moderního a technicky dokonalejšího vybavení, je schopna jim nabídnout nejen výrobu lisovacích nástrojů ale současně i lisované díly.

Výroba nástroje na zakázku je složitý a precizní proces, který vyžaduje úzkou spolupráci mezi výrobcem a zákazníkem. Proces začíná specifickým požadavkem zákazníka. Jakmile jsou všechny požadavky jasně definovány, přichází na řadu technický návrh. Konstruktéři vytvářejí podrobný technický návrh nástroje, který zahrnuje CAD modely, technické výkresy a simulace, jež ověřují funkčnost a efektivitu nástroje. Následně během celé výroby probíhá přísná kontrola kvality, aby bylo zajištěno, že každý vyrobený kus odpovídá požadovaným specifikacím a standardům daným zákazníkem. Od počátečního požadavku až po finální dodání a následnou podporu je každý krok pečlivě plánován a prováděn s cílem splnit nebo překonat očekávání zákazníka. Díky moderním technologiím a důrazu na kvalitu je firma schopna vyrábět nástroje, které jsou nejen funkční, ale také spolehlivé a trvanlivé. A toto zákazníci velmi oceňuji. Lisovací nástroje firma dodává do Číny, Brazílie, USA, Mexika a samozřejmě do Evropy. Například do Skandinávie, Španělska, Francie, Německa, Polska, Rakouska, Slovenska a dalších zemí.

Mnoho nástrojů, které ROSTRA vyrobí, zůstává v závodě, a protože je vybaven technologií pro lisování, je také dodavatelem lisovaných dílů z těchto nástrojů. Konečným odběratelem lisovaných dílů jsou hlavně automobilky jako Porsche, BMW, Volvo, Toyota, Bentley, Jaguar, Nissan nebo Mercedes-Benz i Renault.

KVALITA ROSTRA UŽ OD ROKU 1976

„Učíme se ze své historie, i proto se neustále rozvíjíme,“ zní motto firmy. Historie vizovické strojírenské firmy sahá až do roku 1976, kdy tady vznikl menší závod pod značkou TMP na výrobu konektorů pro telekomunikační průmysl. Postupem času se podnik začal zaměřovat na nástrojařskou výrobu s důrazem na výrobu lisovacích nástrojů, vstřikovacích forem, a nakonec i sériového lisování pro automobilový průmysl. ROSTRA tak, jak ji známe dnes, vznikla v listopadu 2000, kdy podnik TMP odkoupili současní majitelé. V dnešní době firmu tvoří administrativní a výrobní budovy. Nově jsou tu i vybudované dvě haly lisovny, montážní a skladovací hala. Ve všech budovách jsou zřízeny šatny a zmodernizované sociální zázemí.

NA EKOLOGICKOU ODPOVĚDNOST ROSTRA NEZAPOMÍNÁ

V době, kdy se stále více klade důraz na ekologickou udržitelnost, ROSTRA nezůstává pozadu. Firma se zavázala k ekologicky šetrným postupům a neustále hledá způsoby, jak minimalizovat svůj ekologický otisk. Zaváděním energeticky úsporných technologií a recyklace materiálů jsou jen některé z kroků, které podniká na cestě k udržitelnější budoucnostI.

CERTIFIKACE A STANDARDY

Výrobní procesy ROSTRA splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. Vizovická firma je držitelem certifikací ISO 9001:2016, IATF 16949, ISO 45001:2018 a ISO 14001:2016. Navíc, aby posílila svou pozici na trhu a splnila rostoucí požadavky na bezpečnost informací v automobilovém průmyslu, brzy získá i certifikaci TISAX. Firma ROSTRA je synonymem pro kvalitu, inovaci a spolehlivost. Její závazky vůči zákazníkům, zaměstnancům a životnímu prostředí ji činí jedním z lídrů v oboru. S hrdostí pokračuje ve výrobě špičkových lisovacích nástrojů a výlisků, které posouvají automobilový průmysl kupředu.

ZAMĚSTNANCI JAKO KLÍČOVÝ FAKTOR

Úspěch každé firmy závisí na jejích zaměstnancích a ROSTRA si je tohoto faktu dobře vědoma. Společnost investuje do vzdělávání a profesního rozvoje svých zaměstnanců, což vede k vysoké úrovni odbornosti a motivace. ROSTRA se také pyšní svým přátelským a podporujícím pracovním prostředím, což přispívá k nízké fluktuaci zaměstnanců a vysoké produktivitě. Navíc si je ROSTRA vědoma toho, že ke kvalitně odvedené práci a spokojeným zaměstnancům patří i zaměstnanecké benefity. Proto se je svým zaměstnancům snaží dopřát v co největší míře.

Mezi firmou zajišťované benefity patří kvalitní pracovní oblečení, pohodlná lehká a zaměstnanci vybraná pracovní obuv. Samozřejmostí je i výběr z pěti jídel na oběd denně v místní jídelně, na které firma přispívá. Nechybí ani parkovací místa a krytá stání pro motorky a kola, příspěvek dvě koruny na kilometr na dopravu do zaměstnání, příspěvek na penzijní pojištění až do výše 24 000 korun ročně, vlastní Multipass karta s 8 650 korunami na rok, výhodný mobilní tarif nebo bezúročné půjčky. Podobných benefitů firma nabízí mnohem víc. Vyhledat si všechny benefity je možné na webových stránkách. Zaměstnanci je také mají k dispozici k nahlédnutí v aplikaci JOBKa včetně kompletních informací o jejich nároku a způsobu vyplácení. Řadu benefitů mají zaměstnanci hned po nástupu a k některým z nich se dostanou po uplynutí tříměsíční zkušební doby. Další platí od prvního odpracovaného roku.

Závěrem lze říci, že ROSTRA je příkladem úspěšné strojírenské firmy, která díky inovacím, důrazu na kvalitu a zaměstnance dokázala dosáhnout významného postavení na trhu. Její příběh je inspirací pro mnoho dalších podniků a ukazuje, že s odhodláním a správnou strategií lze dosáhnout velkých věcí.

VYROBNA
  • Nejčtenější

Zastávky autobusů budou na znamení. Strach cestujících mírní organizátor dopravy i humorem

17. června 2024  4:24

„Zakrněl vám váš stopovací palec? Nevadí. I vy máte na zastávce superschopnost zastavit si autobus....

Velká sláva na kraji Prahy. Petrovice mají trolejbusovou linku. Jezdí v úterý a v dubnu

18. června 2024  13:50

V klidné a úzké Ampérově ulici v pražských Petrovicích narazíte na několik sloupků s jízdním řádem...

Z Dlážděné je asfaltová. Rekonstrukci tratě u Masarykova nádraží se povedlo dokončit dřív

19. června 2024

V Havlíčkově a Dlážděné ulici se má dnes brzy ráno po necelých dvou měsících opět začít ozývat...

Stopy po okupačních kulkách, které vydržely na fasádě a také vlajkodržáky na Letné

16. června 2024  11:30

Praha je dobrodružství a romantika. Také nikdy nekončící zdroj zajímavostí. Stačí jen zvednout oči...

Půllitr piva za 175, za vodu i 111 korun. „I tak to byl zážitek,“ popisují čeští fanoušci fotbalové Euro

19. června 2024

Red Bull Aréna v německém Lipsku, která má kapacitu 41 122 míst, se včera otřásla v základech....

Stavba kostela a pastoračního centra v Neratovicích bude stát téměř 244 mil. Kč

21. června 2024  18:58

Stavba kostela a pastoračního centra v Neratovicích na Mělnicku bude stát téměř 244 milionů korun,...

Při nehodě tří vozidel mezi Jihlavou a Pelhřimovem zemřel řidič osobního auta

21. června 2024  17:11

Jednu oběť má dnešní nehoda tří vozidel na silnici mezi Jihlavou a Pelhřimovem. Zemřel řidič...

Policie na Trutnovsku pátrá po muži, který se nevrátil z lovu zvěře

21. června 2024  16:53

Policie hledá 58letého muže z Rudníku na Trutnovsku, který se nevrátil z lovu zvěře. Nikdo z...

Lidé závislí na alkoholu či bez domova mohou v Rožnově p.R. uklízet město

21. června 2024  16:52

Město Rožnov pod Radhoštěm na Vsetínsku zavedlo veřejnou službu určenou lidem závislým na alkoholu,...