metro.cz

Počasí v Praze

-1 °C / -1 °C

Pátek 1. prosince 2023. Svátek má Iva
Gladiators čeká zápas o postup do domácího finále | foto: ČAAF

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Gladiators čeká zápas o postup do domácího finále

Komerční sdělení Vrchol 30. ročníku Snapbacks ligy se blíží. První červencový víkend nabídne semifinálové duely, které rozhodnou o účastnících Tipsport Czech Bowlu. Hráči Vysočiny Gladiators mají o extra motivaci postaráno.

Semifinálové zápasy rozhodují o úspěchu či neúspěchu celé sezony. Pravděpodobně s výjimkou Znojma Knights považovaly všechny ostatní týmy postup do play-off jako nedostatečně ambiciózní cíl. Motivace před semifinálem je tak velká.

Gladiators ale mají v zásobě hned tři další zdroje motivace. Za prvé, Gladiators prohráli v loňském Czech Bowlu a neobhájili tak titul ze sezony 2021. Za druhé, jejich semifinálový soupeř je v základní části porazil na jejich hřišti 42:41. A za třetí, letošní Tipsport Czech Bowl se opět bude hrát na stadionu FC Vysočina v Jihlavě. Gladiators si v sezoně 2021 připsali první titul v historii klubu a toto vítězství si mohli užít před domácími fanoušky. Letos mají stejnou příležitost si nezapomenutelný zážitek zopakovat.

Gladiators čeká zápas o postup do domácího finále

V cestě jim nyní stojí silný soupeř. Nitra Knights se po nepovedených prvních dvou zápasech dostala do formy a především útok je prakticky nezastavitelný. Quarterback Boris Bútora si tak připsal hned několik individuálních rekordů v základní části, a to včetně počtu naházených touchdownů a yardů. Obrana Gladiators bude mít plné ruce práce, aby se neopakoval scénář ze vzájemného zápasu v základní části, kdy Gladiators inkasovali 42 bodů.

Gladiators čeká zápas o postup do domácího finále

Semifinálový zápas je na programu v neděli od 16:00 Na Stoupách a k dispozici bude také internetový přenos. 30. ročník Snapbacks ligy vyvrcholí 16. července finálovým zápasem o titul. Tipsport Czech Bowl XXX se odehraje v Jihlavě na stadionu FC Vysočina.

Gladiators čeká zápas o postup do domácího finále

Hlavní zprávy

Čtyři roky s covidem. Rozhovor s epidemiologem Rastislavem Maďarem Poučili jsme se?

vydáno 1. prosince 2023  5:25

Čas šíleně letí. Právě dnes jsou tomu čtyři roky, co v Číně odhalili neslavně proslulý virus covid-19. Deník Metro přináší rozhovor s epidemiologem...  celý článek

Přízračná oblaka páry v Hostivaři dosyčí. Na Vánoce po nich nebude památky

vydáno 30. listopadu 2023  16:59

Žádná díra není pro deník Metro a jeho čtenáře málo významná. Zní to jako nadsázka, ale tento fakt platí zejména tehdy, když se z ní skoro dva roky valí...  celý článek

Je tu prostě příliš mnoho aut. Praha není nakufovací, líčí náměstek primátora Zdeněk Hřib

vydáno 30. listopadu 2023  11:00

Magistrát chystá reformu zón placeného stání. Účinnost nového nastavení systému by měla začít 1. října 2024.  celý článek

Otužilci slaví 100 let plavání ve Vltavě. Výročí připomene kniha plná reportáží a rozhovorů

vydáno 30. listopadu 2023  7:00

Pro chladivé kratochvíle nadchl Pražany skoro šedesátiletý klenotník. Na jeho počest se pravidelně koná vánoční závod plavců u Národního divadla.   celý článek