metro.cz

Počasí v Praze

16 °C / 20 °C

Pátek 22. září 2023. Svátek má Darina
Gladiators čeká zápas o postup do domácího finále | foto: ČAAF

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Gladiators čeká zápas o postup do domácího finále

Komerční sdělení Vrchol 30. ročníku Snapbacks ligy se blíží. První červencový víkend nabídne semifinálové duely, které rozhodnou o účastnících Tipsport Czech Bowlu. Hráči Vysočiny Gladiators mají o extra motivaci postaráno.

Semifinálové zápasy rozhodují o úspěchu či neúspěchu celé sezony. Pravděpodobně s výjimkou Znojma Knights považovaly všechny ostatní týmy postup do play-off jako nedostatečně ambiciózní cíl. Motivace před semifinálem je tak velká.

Gladiators ale mají v zásobě hned tři další zdroje motivace. Za prvé, Gladiators prohráli v loňském Czech Bowlu a neobhájili tak titul ze sezony 2021. Za druhé, jejich semifinálový soupeř je v základní části porazil na jejich hřišti 42:41. A za třetí, letošní Tipsport Czech Bowl se opět bude hrát na stadionu FC Vysočina v Jihlavě. Gladiators si v sezoně 2021 připsali první titul v historii klubu a toto vítězství si mohli užít před domácími fanoušky. Letos mají stejnou příležitost si nezapomenutelný zážitek zopakovat.

Gladiators čeká zápas o postup do domácího finále

V cestě jim nyní stojí silný soupeř. Nitra Knights se po nepovedených prvních dvou zápasech dostala do formy a především útok je prakticky nezastavitelný. Quarterback Boris Bútora si tak připsal hned několik individuálních rekordů v základní části, a to včetně počtu naházených touchdownů a yardů. Obrana Gladiators bude mít plné ruce práce, aby se neopakoval scénář ze vzájemného zápasu v základní části, kdy Gladiators inkasovali 42 bodů.

Gladiators čeká zápas o postup do domácího finále

Semifinálový zápas je na programu v neděli od 16:00 Na Stoupách a k dispozici bude také internetový přenos. 30. ročník Snapbacks ligy vyvrcholí 16. července finálovým zápasem o titul. Tipsport Czech Bowl XXX se odehraje v Jihlavě na stadionu FC Vysočina.

Gladiators čeká zápas o postup do domácího finále

Hlavní zprávy

RECENZE: Stallonea budete postrádat. Banda akčních veteránů je potřetí zpátky v kinech

vydáno 22. září 2023  6:00

Je to celé poněkud smutné. Na jednu stranu je člověk rád, že se série Postradatelní dočkala i čtvrtého závěrečného pokračování. Zároveň je však nasnadě,...  celý článek

Češi s dluhy. Nejvíce je tíží „dluhy pro dobrou věc“ - hypotéky. Z EU jsou na tom nejhůře Řekové

vydáno 21. září 2023  12:11

Zastavte se někde na ulici a začněte počítat. První, druhý, první, druhý. Statisticky tak každý druhý chodec, který kolem vás projde, patří k lidem,...  celý článek

I vstupní prohlídka u praktického lékaře může zachránit ledviny

vydáno 21. září 2023  9:52

Své dětství a většinu dospívání prožil Vojtěch Růta (25) v jižních Čechách. Zde také chodil na gymnázium a věnoval se svým oblíbeným sportům, jako...  celý článek

S postižením sluchu se v tuzemsku potýká více než půl milionu lidí. Ti dál narážejí na problémy

vydáno 21. září 2023  5:01

„Dlouhodobě vnímáme, že mnohdy nejen úřady, ale i různé instituce ani nevědí, jaké mají lidé se sluchovým postižením potřeby, jaké prostředí jim mají...  celý článek