metro.cz

Počasí v Praze

0 °C / -1 °C

Pátek 8. prosince 2023. Svátek má Květoslava
Gladiators se v semifinále Snapbacks ligy utkají proti Nitře | foto: ČAAF

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Gladiators se v semifinále Snapbacks ligy utkají proti Nitře

Komerční sdělení Hráči Vysočiny Gladiators se představí v zápase o postup do Tipsport Czech Bowlu proti Nitře Knights. Slovenský tým dokázal nadcházejícího soupeře porazit v základní části 42:41 a Gladiators proto čeká těžký úkol.

Gladiators mají v letošní sezoně extra motivaci. Stejně jako v roce 2021 tak i letos se finálový zápas odehraje na jejich domácím stadionu FC Vysočina v Jihlavě. Před dvěma lety dokázali Gladiators domácí titul vybojovat a radovali se z vůbec prvního titulu v historii klubu. Do této sezony vstupoval loňský vicemistr jako hlavní favorit, ale základní část ukázala, že ve hře o titul je víc týmů.

Do semifinále proti Gladiators se Nitra Knights probojovali v posledním kole základní části. To nabídlo neoficiální čtvrtfinále a k tomu slovenské derby. V zápase mezi Knights a Bratislavou Monarchs se přímo rozhodovalo o postupujícím do semifinále. Favorizovaní Knights se proti Monarchs na vítězství hodně natrápili, ale nakonec zvítězili 21:9.

a

Obrana Gladiators bude chtít v semifinále předvést lepší výkon oproti vzájemnému zápasu ze základní části. Útok Knights vedený quarterbackem Borisem Bútorou byl nezastavitelný a ani 41 bodů nestačilo Gladiators k výhře.

Gladiators se v semifinále Snapbacks ligy utkají proti Nitře

Ve druhém semifinále vyzvou domácí ISMM Ostrava Steelers hráče Znojma Knights. Tento zápas bude mít jasného favorita. Steelers postoupili do play-off bez jediné prohry v základní části, zatímco Knights postoupili navzdory bilanci 3 výher a 7 porážek.

Gladiators se v semifinále Snapbacks ligy utkají proti Nitře

30. ročník Snapbacks ligy vyvrcholí 16. července finálovým zápasem o titul. Tipsport Czech Bowl XXX se odehraje v Jihlavě na stadionu FC Vysočina. Dění v americkém fotbale v Česku můžete sledovat v magazínu Touchdown na ČT sport.

Hlavní zprávy

Nacvičování sletové skladby s sebou nese i práci na sobě samé, říká Machů

vydáno 8. prosince 2023  5:00

Cvičit v Sokole začala nyní 30letá Kateřina Machů ve svých přibližně deseti letech. V současnosti je pro ni ale komunita České obce sokolské jako druhá...  celý článek

Zpěv, fazole a LSD. Rozervané srdce Jima Morrisona dobilo nad Seinou

vydáno 7. prosince 2023  15:07

Jim Morrison by oslavil 80 let. Byl vtělením báječného doktora Jekylla, kterého flaška whisky měnila v odpudivého pana Hyda.  celý článek

Frajeři ze Slovenska učí radnice „kecat“ s místními. Pomůže i asistent Charlie

vydáno 7. prosince 2023  10:00

Po úspěšných českých projektech typu Avast či Rohlík se podobně perspektivní startup objevil i u sousedů. Aplikace má být k dispozici uživatelům...  celý článek

První ročník Eco Rally Praha byl náročný, ale vydařený

vydáno 7. prosince 2023  7:56

S rozvojem elektromobility, růstem počtu elektrických aut a rozšiřující se dobíjecí infrastrukturou se objevují i podpůrné sportovní a závodní aktivity....  celý článek