metro.cz

Počasí v Praze

-2 °C / -2 °C

Středa 29. listopadu 2023. Svátek má Zina

Další 1 fotografie v galerii
Na Stříbrném jezeře v Opavě se uskuteční další ročník MTB Crossu | foto: Archiv Tipsport Sportuj s námi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Na Stříbrném jezeře v Opavě se uskuteční další ročník MTB Crossu

Komerční sdělení Poklad byste hledali na Stříbrném jezeře v Opavě marně, zato o vyznavače jízdy na horském kole tam nebude v pátek 22. a v sobotu 23. září nouze, neboť se zde uskuteční další ročník závodu MTB Cross.

První den potěší školáky, kteří místo vysedávání v lavicích budou moci soupeřit na trati se svými vrstevníky, druhý den bude patřit převážně (ale nejen) dospělým.

Akce se letos stala součástí projektu České unie sportu Tipsport Sportuj s námi, jejímž mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

Na Stříbrném jezeře v Opavě se uskuteční další ročník MTB Crossu

„Počítáme, že v pátek dorazí zhruba 300 až 350 žáků, což z nás asi dělá v tuzemsku největší akci na kolech pro děti, která se odehrává v době výuky. Samozřejmě trať uzpůsobujeme tomu, aby ji všichni zvládli, jezdí k nám i malé holčičky s růžovými blatníčky. Vše je nastavené, aby dráhu zvládly i třeba trochu opatrnější děti, přesto tam budou mít překážky v podobě cyklokrosových klád a terénních zlomů. Hlavně nám však jde o to, aby děti získaly vztah k pohybu a cyklistice,“ přiblížil Jan Krejčíř z pořádajícího sportovního sdružení MTB Cross.

Páteční program vypukne u restaurace na Stříbrném jezeře v 9,30 h. Závodit budou mateřské a základní školy, kdy nejmenší děti čeká 200 m na odrážedlech a nejstarší tři závodní okruhy. Součástí budou rovněž tříčlenné štafety, v nichž musí být přítomná vždy alespoň jedna dívka. okruh.

Sobota nabídne zábavu pro celé rodiny. Dopoledne v závodním areálu bude patřit dětem na odrážedlech a juniorům v rámcových závodech od 10,15 do 11 h. Ve 12 h vyjedou dospělí na prohlídku trati, aby ve 12,30 h vyrazili do ostrého závodu. Ten se pojede v případě mužů na 60 minut plus jedno kolo a v případě žen na 45 minut plus jedno kolo a bikery protáhne adrenalinovou tratí o délce 2,5 km po single trailech v lese a okolí jezera.

Na Stříbrném jezeře v Opavě se uskuteční další ročník MTB Crossu

„Máme zajištěné kvalitní občerstvení a bohatou tombolu, kde se bude hrát i o hodnotné ceny jako brýle a helmy. Stupně vítězů v kategoriích odměníme pamětní medailí a věcnými cenami v podobě tematicky zaměřených sportovních potřeb, tři nejlepší muži a ženy se navíc mohou těšit na prize money v hodnotě 1500, 1000 a 500 korun,“ uvedl Jan Krejčíř.

Na Stříbrném jezeře v Opavě se uskuteční další ročník MTB Crossu

Hlavní zprávy

Karlův most byl až do roku 1841 jediným mostem v Praze. Tramvaje přes něj jezdily jen tři roky

vydáno 29. listopadu 2023  6:15

Na slavnou památku se před lety vrátily plynové lampy. V současnosti je má na starost nejvyšší muž v oboru. Do ulic metropole vyráží 205 centimetru vysoký...  celý článek

Naším cílem je, ať jsou lidé tady šťastní, říkají architekti k nové tváři hlavního nádraží

vydáno 28. listopadu 2023  17:01

Hlavní nádraží a jeho okolí projdou velkou proměnou. Architektonická soutěž určila, že těžký úkol dostane na svá bedra kodaňské studio Henning Larsen...  celý článek

Jsme ve vesmíru sami? Odpoví na to chystaná česká komedie Franta mimozemšťan?

vydáno 28. listopadu 2023  15:26

Na Jakuba Prachaře čekal úkol zhostit se dvou postav – reálného Franty a mimozemšťana Franťana. Mají něco společného? „Je tam určitá podoba. Jinak jsou...  celý článek

Světové časy u Florence i chytré displeje na zastávkách MHD. Praha vstupuje do budoucnosti

vydáno 28. listopadu 2023  5:46

„U ikonických hodin ukazujících světový čas na Florenci se finišuje s pokládkou dlažby, aby vše bylo, jak má být. V době, kdy jsem monument fotila, na...  celý článek