metro.cz

Počasí v Praze

-2 °C / -2 °C

Středa 29. listopadu 2023. Svátek má Zina

Další 2 fotografie v galerii
Petit Prix zve vyznavače orientačního běhu na svahy loňského šampionátu | foto: Archiv Tipsport Sportuj s námi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Petit Prix zve vyznavače orientačního běhu na svahy loňského šampionátu

Komerční sdělení Lyžařská sezóna je sice zatím v nedohlednu, ale spodní stanice vleku v obci Nová Ves nad Nisou bude i tak v sobotu 30. září a v neděli 1. října v permanenci. Sjedou se sem totiž stovky vyznavačů orientačního běhu, aby se zúčastnili oblíbených víkendových závodů s názvem Petit Prix.

Akce je součástí Ještědského žebříčku dospělých i Ještědského žebříčku mládeže.

V tomto roce se navíc opět stala součástí projektu České unie sportu Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

Petit Prix zve vyznavače orientačního běhu na svahy loňského šampionátu

„Necelý týden před závodem jsme měli na sobotu 550 přihlášených účastníků a na neděli 420. Budeme samozřejmě velice rádi, když se to na těchto počtech nezastaví a přijdou si to s námi vyzkoušet i místní, hlásit se je možné i před startem. Určitě máme tratě uzpůsobené tak, aby si vybral každý – jak děti, které mohou volit variantu s fáborky nebo mazácky bez nich, tak dospělí, kde pro nováčky vedeme úseky přehledně po cestách,“ uvedl Martin Janata z pořádajícího sportovního oddílu Tatran Jablonec.

V sobotu bude hlavním bodem programu v 10,30 hodin orientační běh dospělých na krátké trati: Počítat přitom musejí s bažinatým terénem okolo bývalé sáňkařské dráhy. Mimoto se odehraje řada jednodušších rámcových závodů pro děti a příchozí. V neděli rovněž od 10,30 běžci vyrazí na trať klasickou, která je provede svažitým terénem s kameny, hustníky i pozůstatky těžební činnosti. Ani tentokrát nebudou chybět doplňkové závody pro příchozí. Zajímavostí je, že svahy mezi Novou Vsí a Černou Studnicí, kde se Petit Prix odehraje, hostily před rokem mistrovství České republiky a prověřila je tedy absolutní tuzemská špička.

Petit Prix zve vyznavače orientačního běhu na svahy loňského šampionátu

„Rádi u nás přivítáme celé rodiny. Pro ty nejmenší je k dispozici hlídání v naší dětské školce, kde nebude čas na nudu díky zábavnému programu zahrnujícímu spoustu her a dalších aktivit. Děti, které se naopak s námi rozhodnou závodit, se mohou těšit na sladké odměny a ceny třeba v podobě sirupů Kitl, dospělým zase odměny věnoval pivovar Konrád. A nikdo neodejde bez skvělého koláče z Lučanské pekárny,“ prozradil Martin Janata.

Petit Prix zve vyznavače orientačního běhu na svahy loňského šampionátu

Hlavní zprávy

Naším cílem je, ať jsou lidé tady šťastní, říkají architekti k nové tváři hlavního nádraží

vydáno 28. listopadu 2023  17:01

Hlavní nádraží a jeho okolí projdou velkou proměnou. Architektonická soutěž určila, že těžký úkol dostane na svá bedra kodaňské studio Henning Larsen...  celý článek

Jsme ve vesmíru sami? Odpoví na to chystaná česká komedie Franta mimozemšťan?

vydáno 28. listopadu 2023  15:26

Na Jakuba Prachaře čekal úkol zhostit se dvou postav – reálného Franty a mimozemšťana Franťana. Mají něco společného? „Je tam určitá podoba. Jinak jsou...  celý článek

Světové časy u Florence i chytré displeje na zastávkách MHD. Praha vstupuje do budoucnosti

vydáno 28. listopadu 2023  5:46

„U ikonických hodin ukazujících světový čas na Florenci se finišuje s pokládkou dlažby, aby vše bylo, jak má být. V době, kdy jsem monument fotila, na...  celý článek

„Když se parta, jako jsme my, rozhodne udělat EP o lásce, nemůže to dopadnout dobře“

vydáno 27. listopadu 2023  15:46

Nu-metalová kapela Cocotte Minute působí na české hudební scéně víc než dvě desítky let. Její zpěvák Martin Zeller není v deníku Metro žádný nováček. Nyní...  celý článek