metro.cz

Počasí v Praze

-2 °C / -2 °C

Středa 29. listopadu 2023. Svátek má Zina
master1305 | foto: stock.adobe.com

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Rozvoj zábavnou formou: Kreativita, empatie a fantazie ve světě panenek

Komerční sdělení Panenky a kočárky představují oblíbené hračky a symboly dětství. Nabízejí přitom více než jen zábavu. Dokáží totiž rozvíjet kreativitu, empatii a sociální dovednosti.

Kreativita a představivost

Panenky dokáží skvělé odrážet dětskou představivost. V dětských rukách se i obyčejná panenka může proměnit v tu nejlepší hračku, ztělesnění dobrodružství a fantazie, ať už se rozhodnete pořídit obyčejnou panenku, či sáhnete po klasice, kterou je panenka Barbie. Ratolesti si jistě vyhrají i s obyčejnými panenkami, ovšem právě Barbie díky své rozmanitosti ukazuje, že každý člověk může být jiný, vypadat jinak a mít různé sny a cíle.

Péče a empatie

Pokud k obyčejné hračce navíc přidáte kočárek pro panenky, otevřete svému dítku dveře k dalšímu rozvoji. S panenkou v kočárku se totiž ratolest může vžít do role rodiče, který pečuje o své „miminko“. Vyrazí s ním na procházku, ale také se o něj bude starat.

Pestrý výběr pro každého

Dostupné jsou roztomilé malé panenky, ale i takové, které se velikostí i zpracováním podobají opravdovému miminku. Zvolit můžete i interaktivní hračku – panenku, o kterou lze skutečně pečovat – krmit ji, přebalovat a podobně. Tradiční panenky jsou oblíbené pro svou univerzálnost, no v kombinaci s interaktivní technologií se otevírají nové formy zábavy a vzdělávání. I kočárky jsou samozřejmě k dispozici v různém provedení, výběr tak lze přizpůsobit individuálním přáním. nevím, co znamená to no, zřejmě chyba, ať si to opraví, jo?

Panenka s kočárkem je poměrně univerzální hračka, která nabídne spoustu hodin zábavy. Jde přitom o vzdělávací prvek, dítko se vše učí formou hry. Nabídka těchto hraček je opravdu pestrá. Vyberte tedy cokoli, co se líbí vašemu dítěti – zábavnou formou se pak může učit starat o druhé a budovat empatii.

Hlavní zprávy

Naším cílem je, ať jsou lidé tady šťastní, říkají architekti k nové tváři hlavního nádraží

vydáno 28. listopadu 2023  17:01

Hlavní nádraží a jeho okolí projdou velkou proměnou. Architektonická soutěž určila, že těžký úkol dostane na svá bedra kodaňské studio Henning Larsen...  celý článek

Jsme ve vesmíru sami? Odpoví na to chystaná česká komedie Franta mimozemšťan?

vydáno 28. listopadu 2023  15:26

Na Jakuba Prachaře čekal úkol zhostit se dvou postav – reálného Franty a mimozemšťana Franťana. Mají něco společného? „Je tam určitá podoba. Jinak jsou...  celý článek

Světové časy u Florence i chytré displeje na zastávkách MHD. Praha vstupuje do budoucnosti

vydáno 28. listopadu 2023  5:46

„U ikonických hodin ukazujících světový čas na Florenci se finišuje s pokládkou dlažby, aby vše bylo, jak má být. V době, kdy jsem monument fotila, na...  celý článek

„Když se parta, jako jsme my, rozhodne udělat EP o lásce, nemůže to dopadnout dobře“

vydáno 27. listopadu 2023  15:46

Nu-metalová kapela Cocotte Minute působí na české hudební scéně víc než dvě desítky let. Její zpěvák Martin Zeller není v deníku Metro žádný nováček. Nyní...  celý článek