metro.cz

Počasí v Praze

0 °C / -1 °C

Pátek 8. prosince 2023. Svátek má Květoslava
Steelers zdolali Knights a zajistili si první místo pro play-off | foto: ČAAF

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Steelers zdolali Knights a zajistili si první místo pro play-off

  0:05
Komerční sdělení Téměř 900 diváků hnalo domácí Nitru Knights v 9. kole Snapbacks ligy proti dosud neporaženým ISSM Ostrava Steelers. Skvělá atmosféra svědčila především útokům, kdy v celém zápase ani jeden tým nepuntoval.

O produktivitě obou útoků svědčily hned úvodní drivy. Knights zakončili první útočné představení touchdownem Borise Bútory na Mária Bíru, Steelers kontrovali vzápětí touchdownem Jana Vysloužila po passu Bradleyho Jonese.

Steelers se nepodařilo napodobit výkon z prvního kola Snapbacks ligy, ve kterém obrana nepovolila útoku Nitry ani bod. Knights byli tentokrát schopni se posouvat také po zemi, což následně otevíralo možnosti pro svou dominatní passovou hru.

Další skvělý výkon si připsal receiver Knights Ľuboš Paprčka, na kterého obránci Steelers nedokázali najít recept. Paprčka si v zápase připsal 146 yardů a 3 touchdowny.

Bradley Jones dokázal v passové hře držet krok s Bútorou a také on hodil v zápase 4 touchdowny, které si mezi sebe rozdělili Šimečka, Vysloužil a Březina. Touchdownem Březiny se Steelers dostali na začátku závěrečné čtvrtiny do vedení 28:25.

Steelers zdolali Knights a zajistili si první místo pro play-off

Knights dostali poslední příležitost otočit nepříznivé skóre. Rozhodující moment přišel necelých 7 minut před koncem zápasu. Knights se dlouhým drivem dostali na vzdálenost 11 yardů od endzóny Steelers. Na 4. down se domácí rozhodli ponechat na hřišti útok a nepokoušet se tak o field goal, který by vyrovnal skóre. Kvůli faulu se útok musel posunout o pět yardů zpět a ke zkonvertování 4. downu musel útok získat alespoň 11 yardů. Bútora našel passem Paprčku, ale ten požadovanou vzdálenost nezískal a Knights tak přišli o míč.

Necelých 7 minut do konce zápasu se útoku Steelers dařilo ukrajovat yardy a čas a soupeře již k míči ve zbytku zápasu nepustili. Steelers zvítězili 28:25 a s bilancí 9 výher bez prohry si zajistili první místo ve skupině.

Steelers zdolali Knights a zajistili si první místo pro play-off

30. ročník Snapbacks ligy vyvrcholí 16. července finálovým zápasem o titul. Tipsport Czech Bowl XXX se odehraje v Jihlavě na stadionu FC Vysočina. Dění v americkém fotbale v Česku můžete sledovat v magazínu Touchdown na ČT sport.

Hlavní zprávy

Nacvičování sletové skladby s sebou nese i práci na sobě samé, říká Machů

vydáno 8. prosince 2023  5:00

Cvičit v Sokole začala nyní 30letá Kateřina Machů ve svých přibližně deseti letech. V současnosti je pro ni ale komunita České obce sokolské jako druhá...  celý článek

Zpěv, fazole a LSD. Rozervané srdce Jima Morrisona dobilo nad Seinou

vydáno 7. prosince 2023  15:07

Jim Morrison by oslavil 80 let. Byl vtělením báječného doktora Jekylla, kterého flaška whisky měnila v odpudivého pana Hyda.  celý článek

Frajeři ze Slovenska učí radnice „kecat“ s místními. Pomůže i asistent Charlie

vydáno 7. prosince 2023  10:00

Po úspěšných českých projektech typu Avast či Rohlík se podobně perspektivní startup objevil i u sousedů. Aplikace má být k dispozici uživatelům...  celý článek

První ročník Eco Rally Praha byl náročný, ale vydařený

vydáno 7. prosince 2023  7:56

S rozvojem elektromobility, růstem počtu elektrických aut a rozšiřující se dobíjecí infrastrukturou se objevují i podpůrné sportovní a závodní aktivity....  celý článek