metro.cz

Počasí v Praze

16 °C / 20 °C

Pátek 22. září 2023. Svátek má Darina
Strakonické slalomy zvou na Otavu zkušené závodníky i úplné začátečníky | foto: Tipsport - sportuj s námi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Strakonické slalomy zvou na Otavu zkušené závodníky i úplné začátečníky

Komerční sdělení O víkendu 1. a 2. července se centrum dění ve Strakonicích přesune z rozpálených městských ulic k chladivé vodě. Přírodní peřej na Horním Podskalí bude hostit další ročník Strakonických slalomů – populární akce, do níž se mohou zapojit nejen ostřílení vodáci, ale ve speciálně ustavené kategorii i hobbíci.

Akce se také v tomto roce stala součástí projektu České unie sportu Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

Strakonické slalomy zvou na Otavu zkušené závodníky i úplné začátečníky

Před rokem jsme měli účast 280 lodí, ale byla tam termínová kolize s jiným závodem, takže letos čekáme vyšší počet účastníků – až kolem 350 lodí. Bez sebemenší nadsázky mohu pozvat diváky, ať se dorazí podívat na příští generaci českých olympioniků. Řada jmen přihlášených dětí totiž ukazuje, že jde o pokračovatele slavných vodáckých rodů. Na startu se objeví i veteráni známí z mezinárodních vod, a tak bude postaráno o napínavé souboje,“ prozradil Václav Vondra z pořádajícího Kanoistického klubu Otava.

Po oba dny je začátek závodů na ostrově Podskalí naplánován od 9 hodin, končit se bude přibližně v 17 hodin. V sobotu i v neděli budou na Otavě v akci všechny kategorie – muži a ženy v rámci C1 a K1, stejně jako posádky C2. Zúčastnit se mohou registrovaní i neregistrovaní závodníci, nově už od šesti let věku.

Strakonické slalomy zvou na Otavu zkušené závodníky i úplné začátečníky

Kromě toho bude pro hobbíky připraven závod v lehce recesistickém duchu, kdy po startu z řeky zabočí do slepého ramena, dojedou na jeho konec, přetáhnou přes šíji loď zpět na řeku a takovým způsobem absolvují tři okruhy. Zájemci bez předchozích zkušeností s vodáckým sportem si rovněž na slepém rameni mohou zkusit, jaké to je, svézt se na lodi. Organizátoři jim zajistí vše potřebné včetně vest.

Strakonické slalomy zvou na Otavu zkušené závodníky i úplné začátečníky

„Na závodníky čekají pěkné ceny v celé řadě kategorií, máme jich pro ně přichystáno více než sto. Kromě tradičních medailí a diplomů to budou třeba trička s logem našeho závodu, ale třeba i pivo ze Strakonického pivovaru nebo funkční oblečení, které věnovala také zdejší společnost Moira,“ uvedl Václav Vondra.

Hlavní zprávy

Soulož s kostlivcem nemusí být hned Konec světa. Nebe s.r.o. baví i napočtvrté

Strážce streamu
vydáno 22. září 2023  14:00

STRÁŽCE STREAMU Děj komediálního seriálu Nebe s.r.o., neboli Miracle Workers se ve čtvrté sérii přesunul do postapokalyptické budoucnost. V ní čelí pouštní válečník Sid...  celý článek

RECENZE: Stallonea budete postrádat. Banda akčních veteránů je potřetí zpátky v kinech

vydáno 22. září 2023  6:00

Je to celé poněkud smutné. Na jednu stranu je člověk rád, že se série Postradatelní dočkala i čtvrtého závěrečného pokračování. Zároveň je však nasnadě,...  celý článek

Češi s dluhy. Nejvíce je tíží „dluhy pro dobrou věc“ - hypotéky. Z EU jsou na tom nejhůře Řekové

vydáno 21. září 2023  12:11

Zastavte se někde na ulici a začněte počítat. První, druhý, první, druhý. Statisticky tak každý druhý chodec, který kolem vás projde, patří k lidem,...  celý článek

I vstupní prohlídka u praktického lékaře může zachránit ledviny

vydáno 21. září 2023  9:52

Své dětství a většinu dospívání prožil Vojtěch Růta (25) v jižních Čechách. Zde také chodil na gymnázium a věnoval se svým oblíbeným sportům, jako...  celý článek