metro.cz

Počasí v Praze

16 °C / 10 °C

Úterý 5. března 2024. Svátek má Kazimír

Další 1 fotografie v galerii
Členové hudební skupiny Papa Roach. | foto: paparoach.comMetro.cz

Kapely Papa Roach a Five Finger Death Punch zahrají společně na Výstavišti

  14:25
Společné turné kapel Papa Roach a Five Finger Death Punch se 20. listopadu zastaví v Malé sportovní hale na holešovickém Výstavišti. Obě skupiny se vyznačují energickými živými vystoupeními a silnými fanouškovskými základnami.

Na podzimní turné po Evropě vyrazí s podporou skupiny Devil You Know, nové kapely Howarda Jonese z Killswitch Engage, řekl Petr Novák z pořádající agentury Live Nation.

„Do začátku tohoto turné bude naše nové album Got Your Six již venku. Je to naše dosud nejlepší nahrávka, v podstatě taková betonová cihla heavy metalu, takže už se nemůžeme dočkat, až některé z těchhle skladeb představíme evropským fanouškům. Celé tohle turné bude večer co večer pořádný nářez,“ uvedl Zoltan Bathory, kytarista Five Finger Death Punch.

Fanoušci si mohli sami vybrat, kam kapela přijede

Papa Roach a Five Finger Death Punch nedávno spustily kampaň umožňující fanouškům vybrat města, která by kapely měly na svém společném evropském turné navštívit. Několik set tisíc lidí z 19 zemí v Evropě tak ovlivnilo výslednou podobu turné, včetně koncertní zastávky v Česku.

Multiplatinoví a na ceny Grammy a MTV nominovaní Papa Roach se prezentují melodickým hard rockem a jejich tvorba ovlivnila mnoho dnešních zástupců metalové scény. Kapela na začátku tohoto roku vydala své osmé studiové album F.E.A.R. Kalifornská skupina proslula výbušnými koncerty i České republice. Loni Papa Roach vystoupili v Lucerna Music baru, rok předtím na mnoha festivalech v Evropě, mimo jiné na Rock for People v Hradci Králové. V roce 2010 zahráli na Sázavafestu v Kácově na Kutnohorsku.

Komentáře

Hlavní zprávy

První sirkárna v Sušicích? Ne, vznikla v pražském Karlíně, tvrdí filumenisté

vydáno 5. března 2024  4:12

Filumenie je sběratelský obor věnovaný hlavně sbírání zápalkových nálepek, ale také související dokumentace, stojánků na zápalky a dalších s tím spojených...  celý článek

Vědmy mají konkurenci. Věštit už umí také umělá inteligence a nemýlí se

vydáno 4. března 2024  12:00

V současném digitálním světě se umělá inteligence (AI) zarývá čím dál více do kůže společnosti.  celý článek

Říkáte, že žijete zdravě? Opravdu? Vaše lednička prozradí celou pravdu

vydáno 4. března 2024  6:00

O nedostatek pacientů se nemusejí bát v Česku kardiologové, odborníci na alkoholismus, plicní specialisté a také obezitologové. Přitom jejich zaměření...  celý článek

Svědkové minulosti. Mizejí poštovní schránky, vypařily se taky tradiční trafiky

PRAHA? AHA!
vydáno 3. března 2024  11:03

Praha je dobrodružství a romantika. Také nikdy nekončící zdroj zajímavostí. Stačí jen zvednout oči od displeje mobilního telefonu a nestačíte se divit....  celý článek