metro.cz

Počasí v Praze

-2 °C / 0 °C

Středa 29. listopadu 2023. Svátek má Zina

Další 1 fotografie v galerii
Členové hudební skupiny Papa Roach. | foto: paparoach.comMetro.cz

Kapely Papa Roach a Five Finger Death Punch zahrají společně na Výstavišti

  14:25
Společné turné kapel Papa Roach a Five Finger Death Punch se 20. listopadu zastaví v Malé sportovní hale na holešovickém Výstavišti. Obě skupiny se vyznačují energickými živými vystoupeními a silnými fanouškovskými základnami.

Na podzimní turné po Evropě vyrazí s podporou skupiny Devil You Know, nové kapely Howarda Jonese z Killswitch Engage, řekl Petr Novák z pořádající agentury Live Nation.

„Do začátku tohoto turné bude naše nové album Got Your Six již venku. Je to naše dosud nejlepší nahrávka, v podstatě taková betonová cihla heavy metalu, takže už se nemůžeme dočkat, až některé z těchhle skladeb představíme evropským fanouškům. Celé tohle turné bude večer co večer pořádný nářez,“ uvedl Zoltan Bathory, kytarista Five Finger Death Punch.

Fanoušci si mohli sami vybrat, kam kapela přijede

Papa Roach a Five Finger Death Punch nedávno spustily kampaň umožňující fanouškům vybrat města, která by kapely měly na svém společném evropském turné navštívit. Několik set tisíc lidí z 19 zemí v Evropě tak ovlivnilo výslednou podobu turné, včetně koncertní zastávky v Česku.

Multiplatinoví a na ceny Grammy a MTV nominovaní Papa Roach se prezentují melodickým hard rockem a jejich tvorba ovlivnila mnoho dnešních zástupců metalové scény. Kapela na začátku tohoto roku vydala své osmé studiové album F.E.A.R. Kalifornská skupina proslula výbušnými koncerty i České republice. Loni Papa Roach vystoupili v Lucerna Music baru, rok předtím na mnoha festivalech v Evropě, mimo jiné na Rock for People v Hradci Králové. V roce 2010 zahráli na Sázavafestu v Kácově na Kutnohorsku.

Komentáře

Hlavní zprávy

Českému školství chybějí učitelé. Hrozí zánik některých odborných předmětů?

vydáno 29. listopadu 2023  21:00

Nedostatek pedagogů mává s tuzemským školstvím. Roli hrají platové podmínky i vysoký věk učitelů.  celý článek

Poznejte tajemné rostliny. Třeba vousatce hnědavého nebo terčovku hrbolkatou

vydáno 29. listopadu 2023  18:50

Ochránci přírody chystají lichenologický seminář. Ten se v Michelské ulici koná v rámci třídenní vánoční výstavy ovoce.  celý článek

Vládce temnot i První den mého života. Italové míří do pražské Lucerny

vydáno 29. listopadu 2023  15:39

Stejně jako v minulých ročnících festivalu bude část věnována některým velkým mistrům italského umění, jako jsou Borromini, Bernini a Caravaggio.  celý článek

Lyžařská střediska brzy otevřou. Některé skiareály chtějí zkrátit čekací dobu na vlecích

vydáno 29. listopadu 2023  11:26

Lyžařská střediska v Česku a Slovensku se již intenzivně připravují na nadcházející sezonu. Kromě kontroly zasněžovacích systémů či nasazení sněhových děl...  celý článek