metro.cz

Počasí v Praze

0 °C / 7 °C

Pondělí 22. dubna 2024. Svátek má Evženie

Fotovoltaické moduly Astronergy TOPCon o výkonu 454MW pro velký brazilský projekt

  15:35
Hangzhou (Čína) 23. března 2023 (PROTEXT/PRNewswire) -

- síla společnosti Astronergy, esa na poli technologií TOPCon, ohromuje ve všech aspektech

Fotovoltaické moduly ASTRO N n-type TOPCon o celkovým výkonu 454 MW jsou připraveny k uvedení do provozu. Společnost Astronergy TOPCon po expanzi na trhy v Austrálii a Evropě vstupuje do regionu Latinské Ameriky. Přední společnost, která je jedničkou v oblasti technologií TOPCon a průkopníkem v sériové výrobě TOPCon, opět ohromila obor svou silou.

Manažer ze společnosti Astronergy uvedl, že byla podepsána dodávka fotovoltaických modulů ASTRO N n-type TOPCon o výkonu 454 MW pro obrovskou solární elektrárnu Vista Alegre v Brazílii. Očekává se, že tyto moduly dokončí svou cestu do Brazílie v únoru 2024 a budou tvořit více než polovinu projektu. To je velké uznání pro fotovoltaické produkty Astronergy n-type TOPCon.

Od svého vstupu do fotovoltaického průmyslu v roce 2006 stojí společnost Astronergy vždy v čele každé generace fotovoltaických technologií. Inteligentní výrobní síla společnosti Astronergy rozvíjí všechny její produkty tak, aby odolaly všem možným náročným situacím a fungovaly v podmínkách zákazníků, což podporuje získání certifikátů od TÜV Rhineland, PVEL, CTC National Inspection Group a dalších domácích i zahraničních autoritativních zkušebních organizací.

Nedávné hloubkové posouzení obchodních podmínek společnosti Astronergy, materiálů a výrobních článků provedené společností Underwriter Laboratories Inc. (UL) objasnilo nízkouhlíkové a inteligentní výkony společnosti v oblasti surovin a článků návrhu, testování, výroby, dodávek, instalace a hodnoty výrobků.

Podle vyjádření společnosti UL ve zprávě o financovatelnosti společnosti Astronergy mají produkty TOPCon řady ASTRO N působivé výkony v oblasti výkonu, účinnosti, nízkouhlíkových linek a dalších důležitých ukazatelů fotovoltaických modulů, jako je LCOE a nízkoteplotní koeficient. Společnost UL rovněž kladně hodnotí systematičnost, intelektualizaci a sledovatelnost všech výrobních procesů společnosti Astronergy.

Skvělý výkon fotovoltaických technologií a účast na solárních projektech společnosti Astronergy jsou navíc důkazem vysoké záruky kvality výrobků a ideálním doporučením pro získání bankovní finanční podpory. To vše pomáhá společnosti Astronergy dosáhnout dobré celosvětové pověsti. Navíc byla v prvním čtvrtletí letošního roku zařazena na seznam výrobců fotovoltaických modulů BloombergNEF úrovně 1.

Vzhledem k celosvětovému trendu prosazování uhlíkové neutrality se společnost Astronergy snaží přispívat v maximální možné míře. ASTRO N je pouze výchozím bodem vysoce účinných fotovoltaických modulů. Pro ekologičtější svět Astronergy jistě překoná technická omezení pro vyšší účinnost, vyšší výkon a vyšší výkon při relativně nižším obsahu uhlíku a inteligentnějším způsobem.

Fotohttps://mma.prnewswire.com/media/2038171/1.jpg

KONTAKT: Jianwei Chen, +86-13293870806, jianwei.chen3@astronergy.com

Hlavní zprávy

Billie Eilish, Katy Perry, Bon Jovi a další mají konkurenci. Jmenuje se umělá inteligence

vydáno 22. dubna 2024  4:42

Stále se vyvíjející technologie pobouřila zahraniční umělce. Umělá inteligence (AI) ale hýbe celou společností. Někteří se jí bojí, jiní se s ní učí...  celý článek

Herci neustále bojují o práci, je to kolotoč pádů a vzestupů, říká agentka Daňková

vydáno 21. dubna 2024  7:00

Lenka Daňková vystudovala germanistiku a hudební vědu na MUNI v Brně, poté se věnovala hudební produkci jak v Česku, tak v rakouském Grazu a od roku 2010...  celý článek

Americký sen. Češka z New Yorku prožívá lakrosové vrcholy ve Spojených státech amerických

vydáno 20. dubna 2024  13:00

Předloni zažila s českou lakrosovou reprezentací velké úspěchy. Na mistrovství světa byly Češky sedmé, vzápětí si zahrály mezi osmi nejlepšími zeměmi na...  celý článek

Poslední adresa Jaroslava Klabíka byla na Hradčanech. Prožil život dobrodruha

vydáno 21. dubna 2024  11:53

Praha je dobrodružství a romantika. Také nikdy nekončící zdroj zajímavostí. Stačí jen zvednout oči od displeje mobilního telefonu a nestačíte se divit....  celý článek