metro.cz

Počasí v Praze

13 °C / 20 °C

Pátek 24. května 2024. Svátek má Jana

Randící show s nosorožci a pandami? Sexy příšerky od Netflixu mají spád

  14:00
STRÁŽCE STREAMU - Nezadaní účastníci seznamovacího pořadu Sexy příšery se rozhodli dát sbohem povrchnímu randění a pomocí rafinovaného make-upu a bizarních masek vyzkoušet, jestli je láska opravdu slepá. Tak zní oficiální synopse reality show, kterou nám před časem přinesla streamovací platforma Netflix. Poměrně banální nápad zamaskovat účinkující jako různá zvířata a bytosti všeho druhu nakonec příjemně táhne veskrze průměrnou randící show. Pořad ve svých šesti epizodách postupně vygeneruje šestici párů. Na konci tohoto článku se dozvíte, zda jsou některé stále spolu.
Sexy příšery jsou převzatý formát televize BBC.

Sexy příšery jsou převzatý formát televize BBC. | foto: NETFLIX

Chcete vědět, zda se můžete zakoukat do osoby, která má hlavu jako delfín, bobr, ufon či stará čarodějnice? To je otázka, která vyvstává s každou epizodou bizarní seznamovací show Sexy příšery. V průběhu šesti epizod se divákům představí osmnáct různých účastníků vybavených převážně zvířecími maskami. Všichni údajně přišli do show s nadějí, že najdou dokonalý protějšek a dokáží, že je láska skutečně slepá.

Sexy příšery možná nejsou nejzábavnější reality show letošního roku. Díky sympatické délce jednotlivých dílů, která jen lehce přesahuje dvacet minut, vám ale příjemně uteče. Svou roli hraje hlavně moment překvapení, kdy čekáte, jak bude ta banda naivů pod maskami vypadat. Nic hlubšího ale nehledejte. Sexy příšery nesměly chybět v naší internetové rubrice Strážce streamu.

Je libo bobra nebo delfína?
Tak si to shrňme. Profesionální modelka Emma už má po krk mužů, které zajímá jen její vzhled. V přestrojení za čertici proto doufá v navázání hlubšího vztahu s myšákem, sochou nebo opičákem. V dalším díle zase sehrává roli dobývaného alfa samce James. Ten má velké bicepsy a k tomu huňatý bobří kožich (nehledě na to, že je to evidentně idiot) a randí se skřítkem, levhartem a zombíkem. V dalších dílech pak hledá lásku profesionální animátorka a panda na částečný úvazek Kariselle. Činí tak při pokecech o sexu, nerdovství a dalších tématech s plecháčem, mimozemšťanem a býkem. 

Sexy příšery jsou převzatý formát televize BBC.

Mohl bych pokračovat příběhem vlka Ibrahima, delfínice Niny a kohouta Kelechima, ale asi už je vám to jasné. Prostě se na začátku sejde jedna hlavní příšerka, a ta si dá tři rychlorande s dalšími potvorami. Pak jednu vyřadí a se zbylými vyvolenými si dává další rande. Na konci se pak všichni odmaskovávají, a to těsně poté, co si hlavní příšerka vybírá, s kým chce zůstat. A celé je to svižné, jednoduché a příjemně předvídatelné.

Sexy příšery jsou převzatý formát televize BBC.

Kdo je ještě spolu
Dvanáct jedinců, kteří v Sexy příšerách utvořili páry, jsem pochopitelně neobvolával. Naštěstí je ale internet plný instagramových šťouralů, kteří za mě zjistili, které z šesti romantických dvojic ještě drží pohromadě, a kdo si dal sbohem. Pokud jste pořad ještě neviděli, raději dál nečtěte:

Démonka Emma a pavián Bennett
Pravděpodobně spolu už nejsou. Navzájem se totiž nesledují na Instagramu. Nové partnery na profilech nemají.

Sexy příšery jsou převzatý formát televize BBC.

Bobr James a Leopardka Alexis
James a Alexis se navzájem sledují na Instagramu, ale vypadá to, jako by Alexis chodila s někým jiným. Navštěvuje totiž právnickou školu v New Yorku, zatímco James cvičí v L.A.

Panda Kariselle a mimozemšťan Tyler
Sama Kariselle informovala na svém profilu o tom, že se sice s Tylerem „snažili ze všech sil“, aby věci fungovaly, ale vzdálenost a pandemie to nakonec zkomplikovaly.

Sexy příšery jsou převzatý formát televize BBC.

Vlk Ibrahim a sova Gabi
Pravděpodobně spolu nejsou. Gabin profil je plný fotek jí a jejích přátel na veterinární škole ve Velké Británii. Ibrahim ale na fotkách absentuje.

Delfín Nina a nosorožec Mick
Tady to nejspíš klaplo. Tahle dvojka totiž bydlí jen dvě hodiny jízdy od sebe, což je nejblíž ze všech. Nina navíc Mickeyho příspěvky pravidelně lajkuje a navzájem se sledují.

Sexy příšery jsou převzatý formát televize BBC.

Kohout Kelechi a Laň Martha
Tahle sympatická dvojka pravděpodobně udržuje vztah na dálku. Mají totiž mezi sebou oceán. Ona je z Velké Británie, on z USA. Navzájem si také lajkují příspěvky a sledují se. Věřme tomu, že to klaplo.

Autor: Filip Jaroševský Metro.cz

Hlavní zprávy

On-line nebo naživo? Mladí zažívají digitální únavu. Tu zaznamenali i lídři on-line seznamek

vydáno 23. května 2024  17:47

Bumble či Tinder patří mezi největší hráče na trhu seznamovacích aplikací. Tito lídři však v poslední době pocítili nečekaný úpadek zájmu mladých...  celý článek

Digitální gilotina. Hnutí volá po odpovědnosti za postoje a názory influencerů ve veřejném prostoru

vydáno 23. května 2024  11:00

Zatímco kvůli válkám nebo přírodním katastrofám část populace čelí hladomoru a nemocím, celebrity, influenceři a miliardáři navštěvují luxusní akce, jako...  celý článek

Fiakristům má v centru Prahy nadobro odzvonit. Bude z koní chutný salám?

vydáno 23. května 2024  4:37

Začalo to fotkou ležícího koně na dlažbě Staroměstského náměstí. A podle největších optimistů to možná, alespoň načas, skončí už dnes na mimořádném...  celý článek

Šéf festivalu Rock for People sní o Red Hot Chilli Peppers a System Of A Down

vydáno 20. května 2024  12:57

Michal Thomes dokázal z lokální akce vydupat mezinárodně uznávaný festival obřích rozměrů. Šéf festivalu Rock for People deníku Metro říká, že se letos...  celý článek