metro.cz

Dalších 11 fotografií v galerii
Eric Ducharme si založil své živobytí na tom, že je mořskou pannou. Totiž panákem. | foto: Eric Ducharme

Chci být mořskou pannou. Mladík s ploutví šokuje neobvyklou touhou

  10:29
Rozmyslete si, kam berete své děti. Erika vzali prarodiče jako malého na podmořskou show a tehdy se rozhodl být mořskou pannou.

Někdo chce být, zvláště kluci, až bude velký, hasičem. Policajtem. Popelářem. Zástupcem šéfredaktora deníku Metro. Eric Ducharme si založil své živobytí na tom, že je mořskou pannou. A že dělá mořské panny z ostatních. Koukněte se na stránky www.themertailor.com, kde Eric prodává latexové ploutve, které když si nasadíte, stanete se mořskou pannou. Nebo mořským gentlemanem, jak je libo.

Ocas pro Lady Gaga

Eric Ducharme si založil své živobytí na tom, že je mořskou pannou. Totiž
Eric Ducharme si založil své živobytí na tom, že je mořskou pannou. Totiž

Na Floridě žijící mladík prý stráví padesát hodin týdně výrobou latexových ocasů. Přestože jich má už více než sto, stále má pocit, že ještě nemá ten dokonalý. A protože se rozhodl spojit příjemné s užitečným, rozhodl se výrobou ploutví živit. Seznam jeho zákazníků na jeho webu je impozantní, jeho ploutve použila do svého klipu třeba Lady Gaga. Pokud byste si chtěli také něco takového pořídit, základní model vás vyjde v přepočtu bezmála na sedmdesát tisíc korun.

Metro Men Women Only

Zaujal vás tento článek? Přečtěte si květnové číslo našeho magazínu.

Metro Men Women Only (květen 2013)

  • Spam. Nejotravnější byznys světa Zvětšení penisu, zázračné diety, falešné výhry v nesmyslných soutěžích. Jak se tímhle dají vydělat miliony?
  • Jaro je tu. Čas na grilovačku Správné grilování je docela věda. Zkusili jsme skvělé grilovací vychytávky pod dohledem profíků.
  • Jana Stryková Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě zažívá bláznivé časy. "Teď je to masakr," říká.

Komentáře

zpět na článek