metro.cz

Počasí v Praze

9 °C / 15 °C

Neděle, 19. září 2021. Svátek má Zita.
Žhavé letní tipy na erotické spodní prádlo | foto: Astratex

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Žhavé letní tipy na erotické spodní prádlo

Komerční sdělení Jaké erotické spodní prádlo bude letos v létě v kurzu? Frčí krajky nebo snad něco jiného? Přivítejte letní měsíce v takovém spodním prádle, ve kterém se budete cítit skvěle, sexy a nebude vám v něm horko. Z čeho můžete vybírat a jaké doplňky si rozhodně nenechat ujít?

A proč si erotické prádlo pořídit hlavně kvůli sobě?

Erotické komplety

Základem je volba toho správného spodního prádla. Tedy setu kalhotek a podprsenky. Oblíbené jsou krajky ve všech barevných provedeních. V bílé budete působit nevinně a žensky, černá vás promění v hotovou femme fatale a červená z vás vytvoří dračici, která svádí muže pohledem. V posledních pár letech se ale do popředí oblíbenosti začínají dostávat i průhledné materiály, které skvěle odvětrávají a vypadají fantasticky. Nezakrývají tak tedy skoro nic, ale přesto z dálky není vidět žádný detail.

Podvazky pro mrazivé letní večery

Ne vždy vyjde letní počasí podle našich představ a někdy je nutné, obléct si i punčochy. To ale neznamená, že by to mělo nějak ovlivnit váš neodolatelný vzhled. Klasické punčochy nás mohou mnohdy škrtit a při pohybu nedržet na svém místě.

Dejte jim tedy sbohem a vsaďte na punčochové nadkolenky a k jejich upevnění použijte podvazky. Je to pohodlné, je to praktické a hlavně sexy. Podvazkový pás se hodí jak do práce, tak i na romantickou večeři s partnerem. Stačí před partnerem při večeři šikovně a jakoby omylem vytáhnout lem vaší sukně a nedbale ukázat, co se skrývá pod vaším oblečením.

Žhavé letní tipy na erotické spodní prádlo

Korzety patří nejenom do ložnice

Milujete letní šaty a jejich nošení preferujete před šortkami a overaly? Oblečte si pod ně korzet. Ten vaši figuru dokonale zeštíhlí a vytvaruje na těch správných místech. Korzet totiž není vhodný pouze do ložnice, ale je praktický i pro každodenní nošení. Některé korzety jsou prodejné i s podvazkovými pásy, a vám tak odpadne starost s upevňováním nadkolenek. Díky správně vytvarovanému korzetu si v každých šatech budete připadat krásná, hubená a naprosto dokonalá.

Košilky pro horké letní noci

Spíte v partnerově tričku nebo snad v babičkovských nočních košilkách? Zahoďte je a odměňte se saténovou noční košilkou, která vás zejména v parných letních nocích příjemně ochladí a díky ní se vyspíte i za tropických nocí. Nejžádanější jsou černé varianty, ale dají se sehnat i v jiných barevných provedeních. Saténové noční košilky vypadají svůdně, jsou neuvěřitelně pohodlné a budete se v nich cítit jako bohyně. A kdo by netoužil po tom, každou noc usínat s pocitem toho, že je bohyně a každé ráno se s tím stejným pocitem i probouzet?

Žhavé letní tipy na erotické spodní prádlo

Rozmazlujte se

Pokud máte pocit, že žádnou z výše zmíněných položek nepotřebujete, nepodceňujte se. Rozmazlování si totiž zaslouží každá žena. A ne vždy je v partnerových silách vás rozmazlit tak, jak byste si přály. Proto si udělejte radost a nakupte si spodní prádlo svých snů, ve kterém se budete cítit žensky, nadpozemsky krásně, přitažlivě a neodolatelně.

I když v takovém spodním prádle vyrazíte třeba jen do kanceláře, sebevědomí z vás bude čišet a nikdo vás nepřehlédne. A nemusíte mít strach ani z vyčerpání úspor na vaší debetní kartě. Jednoduše před nákupem prohledejte internet a porozhlédněte se po slevách a zkontrolujte akční kupóny, protože kdo hledá, najde.

Vlastnit alespoň jeden pár erotického spodního prádla, společně s podvazkovým pásem, saténovou noční košilkou a korzetem byla měla být povinnost každé ženy. A ne kvůli tomu, že chcete udělat dojem na svého partnera, ale především kvůli vám. Ve spodním prádle, které zvýrazní to, co má zvýraznit a podtrhne to, co má být podtrhnuto, se totiž budete cítit jako královny. Zvýší vám totiž nejenom poprsí, ale především vaše sebevědomí.

Hlavní zprávy

Politická kampaň je plná lží a „zákroků na penaltu“

vydáno 17. září 2021  14:34

Tématem voleb jsou Andrej Babiš, covid a migrace.  celý článek

Tipy na víkend. Potkat můžete své sousedy nebo vstoupit pod zem

vydáno 17. září 2021  10:57

Deník Metro přináší další tipy na akce, které můžete o víkendu navštívit. Kde strávit čas? Například v českých městech a obcích se už ode dneška koná akce...  celý článek

Hlavu vzhůru! Zamávejte největší vzducholodi světa

vydáno 17. září 2021  8:11

Česko křižuje chlouba hraběte Zeppelina. Sledujte let on-line.  celý článek

Sto kroků do nebe. Tip na rychlý výlet

vydáno 17. září 2021  5:24

Z rozhledny Máminka uvidíte klidně i Krkonoše nebo Šumavu.  celý článek

Vaše fotky z Prahy