metro.cz

Počasí v Praze

11 °C / 22 °C

Úterý, 3. srpna 2021. Svátek má Miluše.
Čas má cenu zlata – jednodenní chirurgie jej ušetří | foto: CLINICUM A.S:

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Čas má cenu zlata – jednodenní chirurgie jej ušetří

Komerční sdělení Trápí vás kýla, žlučník nebo chronický zánět slepého střeva? Chcete problém vyřešit a být rychle zpátky v práci? Řešením je operace v režimu jednodenní chirurgie.

Řadu lidí v produktivním věku trápí kýla – vyklenutí břišní stěny. Nejčastěji se nachází v tříslech a pupku, může bolet při zátěži a hlavně hrozí závažnou komplikací – uskřinutím. Dalším rozšířeným onemocněním jsou žlučníkové kameny, méně často se vyskytuje chronický zánět slepého střeva.

Jediným správným způsobem léčby všech těchto obtíží je operace. Po standardní otevřené operaci je nutná několikadenní hospitalizace a šestitýdenní rekonvalescence. Na našem pracovišti operujeme moderními miniinvazivními (minimálně zatěžujícími) metodami, které umožňují návrat k administrativní práci v řádu několika dní a k plné zátěži do 3 týdnů. Při využití takto provedené operace nepřesáhne hospitalizace 24 hodin.

Samozřejmostí na našem oddělení jsou pokoje s vlastním sociálním zařízením a individuální přístup personálu ke každému pacientovi. Veškerá péče je hrazena zdravotními pojišťovnami – pacient nedoplácí nic, výjimkou je pouze moderní laserová operace křečových žil.

Na vstupní vyšetření je nutné se objednat na tel. čísle 222 504 244, nebo je možno poslat e-mail s telefonním kontaktem na vysocany@jednodenni-chirurgie.cz. Více informací o našem pracovišti najdete na www.jednodenni-chirurgie.cz.

Hlavní zprávy

Brašnář z Dobrušky: Vyučil jsem se také u prvorepublikových mistrů

vydáno 2. srpna 2021  16:34

Na vlastní triko jede brašnář Pavel Matouš z Dobrušky už třináct let. Začínal aktovkami, postupně přidával opasky, peněženky a další kožené výrobky....  celý článek

Mimořádný úvodník: Jdeme za vámi do ulic!

vydáno 2. srpna 2021  15:54

Nebojte, to není výzva k revoluci. I když vlastně trochu ano. Začátkem července jsme vstoupili do 25. sezony vydávání deníku Metro, posílali jste nám...  celý článek

Deník nastávajícího otce? Ze zdánlivé banality se může vyklubat jeden z nejtěžších článků

vydáno 2. srpna 2021  14:06

Komedie Deníček moderního fotra zamíří do kin příští týden. O své „předotcovské“ postřehy se zatím na stránkách Metra dělí jeho redaktor Filip...  celý článek

K létu patří nejen dovolená, ale také víc sexuálních hrátek. Pozor na pohlavní choroby!

vydáno 1. srpna 2021  6:00

Volnější oděv, víc odhalená, často do bronzova opálená těla. Letní období víc podněcuje erotickou fantazii. „Všiml jsi si, kolik těch našich holek chodí...  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám