metro.cz

Počasí v Praze

1 °C / 6 °C

Úterý, 25. ledna 2022. Svátek má Miloš.
Hattrick pro Black Panthers. Vedle Rose Bowlu vyhráli i Junior a Youth Bowl | foto: ČAAF

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Hattrick pro Black Panthers. Vedle Rose Bowlu vyhráli i Junior a Youth Bowl

Komerční sdělení Finále Ženské ligy nabídlo poprvé pražské derby. Z vítězství 14:12 v Rose Bowlu se po velké bitvě radují Prague Black Cats. Vítězky jsou součástí klubu Prague Black Panthers, který o víkendu zvítězil také v Junior Bowlu a Youth Bowlu.

Black Cats se do finálového Rose Bowlu podívaly hned v prvním ročníku Ženské ligy v roce 2015 a odnesly si titul. Od té doby ale vévodily ženskému fotbalu brněnské Amazons, které vyhrály čtyři tituly v řadě.

Finálový zápas přinesl vyrovnaný průběh. Oba týmy se zaměřily na běhovou hru. Úvodní čtvrtina vyšla mnohem lépe Black Cats, když hlavní útočná opora Radka Dlabolová dvakrát pláchla obraně a připsala si 61yardový a následně i 64yardový touchdown. Black Cats se tak rychle dostaly do vedení 14:0.

V prostřední části hry dominovaly především obrany, které nepustily soupeřky k blízkosti vlastní endzóny. Útok Harpies se pořádně prosadil až ve druhém poločase. Ve třetí čtvrtině si pro 52 yardů dlouhý touchdown doběhla Thuy Dung Ta. Touchdown se Harpies nepodařil potvrdit kopem, a tak vstupovaly do závěrečné čtvrtiny se ztrátou 8 bodů.

Obrana Harpies nepustila útok Black Cats k ničemu a Harpies tak v závěru zápasu dostaly několikrát příležitost srovnat skóre. Na běhovou hru Harpies byla obrana Black Cats dobře připravena, a tak se Harpies rozhodly pro passovou hru. Quarterback Hana Malická 47 vteřin před koncem zápasu vyslala pass do endzóny na Kateřinu Nekorancovou, která míč dokázala zpracovat a touchdownem snížila na 12:14. Harpies se nepodařilo potvrdit touchdown akcí za dva body.

Hattrick pro Black Panthers. Vedle Rose Bowlu vyhráli i Junior a Youth Bowl

Black Cats už soupeřky ve zbytku zápasu k míči nepustily a mohly se radovat z titulu.

O víkendu skončily letošní soutěže a Prague Black Panthers si kromě výhry v Ženské lize připsali také vítězství v Juniorské lize, když porazili Ostravu Steelers 28:0, a také v Dorostenecké lize po výhře 23:6 nad Brnem Sígrs. Reportáže z finálových zápasů odvysílá ČT sport v magazínu Touchdown. V nadcházejícím díle je pro diváky připravena také soutěž o vouchery Burger King.

Hlavní zprávy

Devítku trápí, že jí Praha posílá problémové nájemníky

vydáno 24. ledna 2022  13:20

Párty po celou noc a divná individua. Starousedlíci se bouří proti sociálním bytům. Další přitom přibudou.  celý článek

Zapomenutý švec z Barrandova: Hravě spravím i napůl sežranou botu

vydáno 24. ledna 2022  5:11

Do barrandovské opravny obuvi Andreje Němce se v posledních dnech lidé moc nehrnou. Přesto je z něj celebrita.  celý článek

Jednorázové samotestovací sady. Jak s nimi správně naložit?

vydáno 23. ledna 2022  19:03

Vzít, strčit do plastového sáčku, zauzlovat ho, pak ho dát do druhého pytlíku, ten také zauzlovat a vyhodit do popelnice. Tak zní podle největší svozové...  celý článek

Tady býval ráj netuzexových československých hifi nadšenců

PRAHA? AHA!
vydáno 22. ledna 2022  23:08

Zvedněte pohled od displeje mobilního telefonu a zkuste vnímat, kudy chodíte, kolem čeho chodíte a po čem chodíte. Možná vás překvapí, co vám celé roky...  celý článek

Vaše fotky z Prahy