metro.cz

Počasí v Praze

-7 °C / 1 °C

Středa 8. února 2023. Svátek má Milada

Větší foto
Malá cena Velké Verandy v Chocni přivítá běžce už potřicáté | foto: Jiří Čech

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Malá cena Velké Verandy v Chocni přivítá běžce už potřicáté

Komerční sdělení V okolí Chocně se v neděli 4. prosince už potřicáté poběží lesní krosový závod nazvaný Malá cena Velké Verandy, která je současně Memoriálem Jiřího Švadleny. Milovníci terénních běhů se mohou těšit na tradiční, 4 300 metrů dlouhou trať se čtveřicí náročných stoupání.

Organizátoři očekávají, že by se do letošního ročníku mohly zapojit více než tři stovky běžců.

V tomto roce se stal závod součástí seriálu České unie sportu – Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

Malá cena Velké Verandy v Chocni přivítá běžce už potřicáté

„Účastníci by však určitě neměli podcenit obuv, neboť poslední roky nám nemrzne, takže tratě bývají kluzké a rozbahněné – hodí se tedy co největší vzorek podrážky. Náročnost trati je samozřejmě individuální, ale pokud mám mluvit sám za sebe, přijde mi nejobtížnější v pořadí druhé stoupání. První vyběhnete v euforii po startu jako nic, třetí je kratší, na čtvrtém už se zase vidíte v cíli… Ale to druhé, to dá zabrat. Je to příkrý a dlouhý kopec současně,“ popsal podmínky Pavel Švadlena z pořádajícího Klubu orientačního běhu Choceň.

Centrum závodu bude na Velké Verandě, účastníci tam dorazí od Chocně po zelené turistické značce či od parkoviště pro závodníky po pár stovkách metrů. Všechny shodně bude čekat trať dlouhá 4 300 metrů vyznačená červenými fáborky s celkovým převýšením 200 metrů. První vyznavači běhu se vydají do závodu v 10,15 hodin. Start bude intervalový, každých 15 sekund vyrazí do terénu dvojice závodníků.

Malá cena Velké Verandy v Chocni přivítá běžce už potřicáté

„Pro nejlepších pět aktérů mezi muži a ženami máme připravené prize money v hodnotě od 3000 korun do 200 Kč, ve veteránských kategoriích pak odměníme první tři obnosy od 500 Kč do 200 korun. Nejlepším třem v žákovských a dorosteneckých kategoriích nadělíme věcné ceny. Kromě toho bude po závodě následovat tombola, v níž budou jako ceny například čelenky a trička s motivem závodu nebo další sportovní vybavení,“ uvedl Pavel Švadlena.

Hlavní zprávy

Zlej blesk. Podívali jsme se do výčepu pivovaru, který konečně přistál v Kobylisích

vydáno 8. února 2023  5:52

„Otevřeno denně 16–20.“ Na ceduli je přimalovaná šipka. Otevíráme mřížovanou branku a za chvilku už bereme za kliku prosklených dveří. Dýchne na nás...  celý článek

Komerční sdělení

Žáci bohumínských škol změří síly v rámci akce Veslujeme do středu země

vydáno 8. února 2023

V pondělí 13. února zpestří program bohumínských základních i středních škol další ročník akce s názvem Veslujeme do středu země. Tentokrát mezi sebou...  celý článek

Trápení ve studiu. Tuzarova, či Tusarova? Radhošťskou nahrávali nejmíň patnáctkrát

vydáno 7. února 2023  15:52

Herec Jan Vondráček promlouvá v tramvajích již měsíc. Někteří cestující projev tohoto hlasového chameleona považují za vynikající, jiní na adresu oznámení...  celý článek

Nesdílej, nepřeposílej. Je tu Den bezpečnějšího internetu. Upozorňuje na pasti v kyberprostoru

vydáno 7. února 2023  14:03

Píše vám kamarád, abyste potvrdili, že není robot? Může jít o hackera, který chce vaše peníze.  celý článek