metro.cz

Počasí v Praze

4 °C / 6 °C

Středa, 1. prosince 2021. Svátek má Iva.

Místo čokolády nechte Mikuláše nadělit klávesnici od Yenkee

  11:42
Praha 23. listopadu 2021 (PROTEXT) - Advent už plní obchodní centra a Mikuláš klepe na dveře. Nenechte si zkazit období svařáku a cukroví hektickým nakupováním dárků na poslední chvíli. Ať se již chystáte nadělovat 5. prosince, nebo až o Štědrý den, potěšíte klávesnicí. Yenkee nabízí stylové kousky pro hráče i elegantní klávesnice do pracovny.

Klávesnice může být pohodlnou alternativou pro ty, kterým nevyhovují klapky u notebooku. Současně Yenkee nabízí mnoho stylových a ladících setů, kde nechybí ani myš. Sázkou na jistotu je například sada drátové klávesnice a myši air YKM 107CS. Díky drátům se příslušenství nikdy nevybije. Klávesnici nechybí numerická část a myš poslouží pravákům i levákům. Klávesnice je navíc připravená i na rozlitou sklenici vody. Je navržená tak, aby ji tekutina nevyřadila z provozu.

Raději bez drátů, prosím

Pokud by obdarovávaný raději viděl v Mikulášské punčoše sadu bez kabelů. Můžete sáhnout třeba po bezdrátovém setu YKM 2007CS. Elegantní šedá kráska dosáhne k počítači až na vzdálenost deseti metrů. Opět nechybí ani numerická klávesnice. Nejen ve sdílené pracovně či open office okolí ocení tichost v jaké její klapky reagují na dotek. Uživatele současně potěší usazení na špičkových nůžkových spínačích sloužících pro pohodlné psaní. Ergonomická myš nezklame ani leváky. Tento set je prostě pro každého.

Andělsky bílá

Byť černé modely hrají prim, nechybí ani zástupkyně bílé barvy. Pokud víte, že obdarovávané či obdarovávanému padne do noty spíše tato barva, sáhněte například po bezdrátové dobíjecí klávesnici Trim YKB 2000 CSWE. Chybějící kabel vás neohrozí, tahle klávesnice vydrží až 90 hodin nepřetržité práce, navíc se při nečinnosti sama přepíná do úsporného režimu.

Malá, ale po čertech schopná

Yenkee je tradiční značkou pro hráče. V nabídce této společnosti proto samozřejmě nechybí celá řada gamingových klávesnic navržených pro hru. Ani náročného hráče nezklame ultra kompaktní RGB mechanická klávesnice atom YKB 3600US. Ta se od ostatních klávesnic na trhu liší malými rozměry, které jsou o 40 % menší než u konkurenčních produktů. Přesto zde uživatel nalezne vše, co potřebuje od nadstandardního provedení nastavitelné RGB podsvícení. Nechybí prémiové mechanické spínače Kailh Box White, které zaručí spolehlivou ovladatelnost a citlivost.

Klávesnice není jen nezbytností ležící na stole. Může být designovým kouskem, který se stane pomyslnou třešničkou v pracovně či herním koutku. Tam uživatelé tráví významnou část dne, ať již za počítačem pracují, nebo za stolem tráví významnou čas volna. Obdarujte své blízké stylovým a praktickým kouskem, který jim bude sloužit mnoho let. Yenkee nabízí sortiment pro mladé hráče i náročné nomády, při výběru tak nesáhnete vedle.

Yenkee vám přeje bezdrátové Vánoce!

Kontakt:

Soňa Keppertová

Consultant

Programmatic Media s.r.o.

Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2, Czech Republic

e-mail: sona.keppertova@mmmedia.cz

www.programmaticmedia.cz

Hlavní zprávy

Téměř zapomenutý poklad z osady Károv se zachoval i navzdory nacistům

vydáno 30. listopadu 2021  16:26

Když listujete kronikou Károva – osady obce Ohrobec ležící nedaleko Dolních Břežan – narazíte v četných zmínkách na místní loutkářský spolek, který zde...  celý článek

Viktoria Žižkov se zařadí po bok dalších slavných celků, bude mít vlastní zastávku

vydáno 30. listopadu 2021  10:51

Když se minulý týden představovala na nové autobusové lince 101 zastávka U Prdlavky, lehce zanikla informace, že konečnou stanicí zmíněné linky bude ta s...  celý článek

Kulich bez loga? Policisty a hasiče to může stát tisícovku. Zmapovali jsem uniformy IZS

vydáno 30. listopadu 2021  5:42

Průměrný Pražan na sebe v zimě hodí prostě jen teplejší bundu a boty. Pro policisty, hasiče i záchranáře platí pravidla.  celý článek

Někomu stačí železo doplnit krvavým steakem nebo sýrem

vydáno 29. listopadu 2021  10:55

Když je málo kovů, stojí třeba výroba aut a dalších věcí. Jejich nedostatek trápí také zdravotníky. Mnozí lidé mají v těle nedostatek železa.  celý článek

Vaše fotky z Prahy