metro.cz

Počasí v Praze

13 °C / 20 °C

Pátek 2. června 2023. Svátek má Jarmil
Nábřeží v Jihlavě budou patřit běžcům v rámci Noční desítky | foto: Tipsport - sportuj s námi

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nábřeží v Jihlavě budou patřit běžcům v rámci Noční desítky

Komerční sdělení Proč strávit sobotní večer u televize, když jej lze prožít aktivně se sportem? Už 25. března budou mít milovníci pohybu takovou šanci na Vysočině, neboť Jihlava bude hostit osmý ročník běžeckého závodu Noční desítka. Ten si zásluhou své nezaměnitelné atmosféry, při níž se účastníci noří do tmy, získává rok od roku stále větší popularitu.

V tomto roce se stal závod znovu součástí seriálu sportovních akcí České unie sportu Tipsport Sportuj s námi, jehož mediálním partnerem je mediální skupina MAFRA.

Nábřeží v Jihlavě budou patřit běžcům v rámci Noční desítky

„Loni jsme přivítali celkem 250 běžců, teď – krátce před akcí – už máme zaregistrováno v přihláškách 220 jmen, a tak uvidíme, na jakém čísle skončíme tentokrát. Závodníci se opět mohou těšit na nevšední zážitek, kdy se zčásti poběží i v neosvětlených oblastech města. Čelovka se určitě může hodit, ale není povinná, trať bude vyznačená rovněž bílou reflexní barvou,“ uvedl Pavel Hotař z pořádající organizace Pteam sport.

Jako někdejšího aktivního triatlonistu jej před lety napadlo, že by bylo pěkné založit závodní tradici v jeho rodném městě. Díky tomu se v sobotu u haly TJ Start v Jihlavě budou od 17 hodin už poosmé setkávat vyznavači běhu, aby se zapojili do Noční desítky. Jako první přijdou na řadu děti. Těm nejmladším je od 18.30 hodin určen závod na 300 metrů, ty starší vyrazí na trasu jeden nebo dva kilometry v závislosti na věku.

Nábřeží v Jihlavě budou patřit běžcům v rámci Noční desítky

Ve 20 hodin pak odstartují všichni dospělí aktéři do hlavního závodu, případně na trať pětikilometrového závodu Open. Čeká je rovinatý povrch vedený podél řeky po asfaltce, po níž v závislosti na zvolené distanci absolvují běžci jeden či dva okruhy.

Nábřeží v Jihlavě budou patřit běžcům v rámci Noční desítky

„Pro děti pořádáme závody vysloveně jako motivaci k pohybu, každý z malých závodníků se tak může těšit na pamětní medaili, sladkost a drobnou odměnu – tři nejlepší v kategoriích pak ještě dostanou něco navíc. Pro dospělé máme připraveny různé poukázky, sportovní vybavení, ale také pivo z místního pivovaru Ježek,“ upřesnil Pavel Hotař.

Hlavní zprávy

Arnie is back! Netflixovská hitovka FUBAR je rutinní komedie s občasnou akcí

Strážce streamu
vydáno 2. června 2023  14:00

STRÁŽCE STREAMU Jean-Claude Van Damme je na seriálovém poli sebeparodický Van Johnson, Sylvester Stallone je chlapácký Král Tulsy a Arnold Schwarzenegger má teď svůj...  celý článek

V holubníku jsou obydlené zatím jen čtyři „ložnice“. Vajíčka tu z hnízd odebírají pravidelně

vydáno 2. června 2023  5:52

„Tohle je umělé a tohle teplé je pravé,“ ukazuje mi dvě vajíčka Kateřina Brabencová ze spolku Holubi v nouzi. Ta pomáhá Záchranné stanici hl. m. Prahy se...  celý článek

Komerční sdělení

Blades se představí v tv zápase Snapbacks ligy proti Bratislavě Monarchs

vydáno 2. června 2023

Na městském stadionu v Ústí nad Labem přivítají v rámci 8. kola Snapbacks ligy amerického fotbalu domácí hráči Blades soupeře z Bratislavy. Zápas od 16:10...  celý článek

Jičínský pivovar vypustil Řáholeckou sojku. V Olomouci vám nově načepují i Fridu a Sherlocka

vydáno 1. června 2023  12:29

Zatímco před deseti lety bylo na našem území zhruba 100 minipivovarů, momentálně jich je 507. Kvůli pandemii a jiným těžkostem sice některé v posledních...  celý článek