metro.cz

Počasí v Praze

9 °C / 15 °C

Neděle, 19. září 2021. Svátek má Zita.
O víkendu startuje Kittfort liga amerického fotbalu | foto: Quantum Ideas s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

O víkendu startuje Kittfort liga amerického fotbalu

  0:03
Komerční sdělení Po vynechaném roce se do akce vrací i Prague Lions. Pražský tým ovládl poslední dohranou sezonu v roce 2019, kdy ve finálovém Czech Bowlu porazil ostravské Steelers.

Kvůli koronaviru se Lions do loňské nedohrané sezony nepřihlásili, a tak se obhájce titulu vrací k soutěžnímu zápasu po více než 700 dnech.

Lions budou v pětičlenné Kittfort lize favoritem také letos. Hned v úvodním kole 11. července se utkají v repríze finále na hřišti Steelers. Do Czech Bowlu postoupí nejlepší dva týmy ze základní části, proto hned úvodní zápas favoritů bude důležitý. Podle papírových předpokladů se o dvě místa do Czech Bowlu bude rvát trojice týmů. Kromě Lions a Steelers ještě Vysočina Gladiators. V loňské sezoně prošli Gladiators základní částí bez prohry. Jejich šanci na titul utnul koronavirus, kvůli kterému se nestihlo odehrát říjnové play-off.

Lions i v této sezoně povede dlouholetý hlavní trenér Zach Harrod a trenérský tým opět doplní ze zámoří Dan Disch, který u Lions působil v mistrovské sezoně 2019. Klíčovou pozici quarterbacka bude letos zastávat Shazzon Mumphrey. Jeho cíl do letošní sezony je jasný. „Chci pomoct k obhajobě titulu,” hlásí Mumphrey před startem Kittfort ligy. Očekávání od Mumphreyho jsou vysoká. Jeho předchůdce Michael Hayes překonal počet naházených touchdownů v základní části a dovedl Lions po 13 letech čekání k titulu.

Dění na českých trávnících amerického fotbalu můžete sledovat na ČT sport v magazínu Touchdown. Fanoušci amerického fotbalu se kromě nové série magazínu Touchdown mohou těšit na sobotní přímý přenos, kdy se před kamerami ČT sport utkají Přerov Mammoths a Vysočina Gladiators.

1. kolo Kittfort ligy

  • Přerov Mammoths - Vysočina Gladiators (10.7. od 11:00, ČT sport)
  • Ostrava Steelers - Prague Lions (11.7. od 16:00)

Hlavní zprávy

Politická kampaň je plná lží a „zákroků na penaltu“

vydáno 17. září 2021  14:34

Tématem voleb jsou Andrej Babiš, covid a migrace.  celý článek

Tipy na víkend. Potkat můžete své sousedy nebo vstoupit pod zem

vydáno 17. září 2021  10:57

Deník Metro přináší další tipy na akce, které můžete o víkendu navštívit. Kde strávit čas? Například v českých městech a obcích se už ode dneška koná akce...  celý článek

Hlavu vzhůru! Zamávejte největší vzducholodi světa

vydáno 17. září 2021  8:11

Česko křižuje chlouba hraběte Zeppelina. Sledujte let on-line.  celý článek

Sto kroků do nebe. Tip na rychlý výlet

vydáno 17. září 2021  5:24

Z rozhledny Máminka uvidíte klidně i Krkonoše nebo Šumavu.  celý článek

Vaše fotky z Prahy