metro.cz

Počasí v Praze

20 °C / 27 °C

Pátek 19. srpna 2022. Svátek má Ludvík

Oficiální vyjádření společnosti Platon Life

  19:19
Praha 10. června 2022 (PROTEXT) - Oficiální vyjádření společnosti Platon Life k informacím, které se začínají šířit v médiích.

Společnost Platon Life řádně plní veškeré své závazky vůči všem svým klientům i partnerům a ze strany klientů ani partnerů nebyla do této doby vznesena jakákoliv oficiální stížnost nebo zahájeno jakékoliv řízení.

Dále společnost Platon Life jakož i její zakladatelé plní řádně veškeré své finanční a právní povinnosti, vyplývající z předmětu podnikání společnosti.

V současné době probíhá vyšetřování, v rámci kterého nebylo vzneseno proti společnosti žádné obvinění. Společnost i její zástupci poskytují plnou součinnost všem státním úřadům, včetně poskytnutí přístupu k veškerým informacím a údajům.

Dále je nutné sdělit, že nikdo z PR oddělení společnosti Platon Life nebyl kontaktován ani telefonicky ani e-mailem za účelem oficiálního vyjádření nebo komentování těchto zavádějících informací pro média, ačkoliv některá média tvrdí něco zcela jiného.

Společnost Platon Life postupně vybudovala několik služeb a produktů, které dohromady vytvářejí ekosystém Platon Life. Základní součásti ekosystému Platon Life jsou zabezpečená a pojištěná digitální peněženka Platon Wallet, obchod Platon Store a aukční portál Platon Aukce.

Z důvodu zajištění bezpečnosti a rychlosti transakcí mezi jednotlivými součástmi ekosystému a klienty byla zvolena forma digitální měny. Digitální měna PlatonCoin poskytuje výhody technologie blockchain v kombinaci s bezpečnostními zárukami silných partnerů, jako jsou Broadcom a Tatum, pojištěnou peněženkou a zákaznickým servisem. PlatonCoin v současné době funguje na blockchainu Etherea.

Společnost Platon Life byla založena v roce 2017 a ve spolupráci se silnými partnery vyvinula služby a produkty, které získaly opakovanou podporu těchto partnerů i v následujících letech. Jedním z partnerů je například Microsoft for Startups, který se v roce 2021 rozhodl ještě zvýšit svou podporu a poskytnout další prostředky pro rozvoj firmy.

Dokladem transparentnosti podnikání Platon Life je například i to, že společnost Platon Life LTD byla 8. prosince 2021 zaregistrována pod registračním číslem 828887 do UNGM (UN Global Marketplace), zřízeného OSN v neposlední řadě se také zavázala k plnění striktních požadavků na transparentnost a etiku podnikání kodexu pro členy rejstříku transparentnosti EU, kam byla zaregistrována v listopadu 2021.

Společnost Platon Life se tedy tímto ohrazuje vůči nepřímým a nepodloženým informacím spekulativního charakteru v médiích, které jsou zjevnou snahou o poškození dobrého jména společnosti a jejích zakladatelů, Daniela a Julie Tannerových.

Kontakt:

e-mail: uradnik@platonlife.com

Hlavní zprávy

Johann Le Guillerm přivezl na Letní Letnou zcela jiné pojetí nového cirkusu

vydáno 19. srpna 2022  6:17

Žádná převratná akrobatická čísla či létání vzduchem. Francouzský mág už přes dvacet let pracuje na projektu Attraction a z něj pro diváky v Česku vybral...  celý článek

Člověka, který by mluvil jako kniha, prakticky nepotkáte, říkají jazykovědci

vydáno 18. srpna 2022  16:39

Je současná psaná i hovorová mluva jednodušší, než jakou mluvili naši prarodiče? Někdo tvrdí, že ano, ale Michal Škrabal, ředitel Ústavu Českého národního...  celý článek

Budvar se spojil s hravými sládky. Vznikl pšeničný Kraťas

vydáno 18. srpna 2022  5:51

Tuhle příležitost si nenechte ujít. Národní pivovar Budvar úplně poprvé uvařil pšeničné pivo. Letní limitka Kraťas vznikla ve spolupráci s minipivovarem...  celý článek

Komerční sdělení

Festival netradičních sportů zve na atraktivní program

vydáno 18. srpna 2022

NEfestival neboli Festival netradičních sportů bude v sobotu 20. srpna velkým lákadlem v Heřmanově Městci na Chrudimsku.   celý článek