metro.cz

Počasí v Praze

14 °C / 26 °C

Středa 27. září 2023. Svátek má Jonáš

Na trh vstupuje nový virtuální operátor. Láká na výhodné tarify

  11:33
Praha / Ostrava 2. června 2023 (PROTEXT) - Mezi virtuální operátory se nově zařadil telekomunikační poskytovatel PODA. Vypustil do světa několik mobilních tarifů, které cílí na různě náročné uživatele.

"Cílem je oslovit co nejširší okruh zákazníků. Proto PODA nabízí 6 výhodných mobilních tarifů, které si může každý poskládat na míru. Ve srovnání s některými podobnými tarify na trhu zákazníci ušetří až 2000 Kč ročně," uvedl marketingový manažer Libor Zůbek.

Jednotlivé tarify se od sebe liší počtem volných minut nebo SMS zpráv. Objem dat si zákazníci volí sami. Výhodou je, že ho mohou měnit každý měsíc podle potřeby. Cena tarifů začíná na 40 Kč.

Vlajkovou lodí mezi tarify je PODA NEO. Je určený zákazníkům, kteří se nechtějí omezovat volnými minutami. Kromě neomezeného volání a 100 SMS získají až 21 GB dat.

Ti, kdo komunikují především s několika konkrétními lidmi, například v rámci rodiny, uvítají tarif PODA 100 + v síti. Volání v síti PODA je neomezené, pro hovory do jiných sítí mají zákazníci k dispozici 60 volných minut. Dále tarif nabízí 40 SMS a až 21 GB dat.

Na tarif PODA 100 + v síti s porcí 7,5 GB dat aktuálně probíhá časově omezená akce. Do 30. června ho zájemci pořídí za zvýhodněnou cenu 309 Kč.

Tarif PODA ZÁKLAD cílí na nenáročné zákazníky, kteří chtějí platit jen za to, co skutečně využijí. Je tak vhodnou volbou pro uživatele předplacené karty, kteří potřebují mít své výdaje pod kontrolou, ale zároveň chtějí využívat výhod paušálu. Tarif láká především na nízkou cenu – lze pořídit již od 40 Kč měsíčně.

Zájemcům o mobilní služby PODA zajišťuje plynulý přechod od stávajícího operátora, včetně přenosu telefonního čísla. Odpadá tak nepříjemné papírování spojené se změnou. Stačí si zvolit konkrétní tarif, zjistit OKU kód stávajícího operátora a vyplnit základní údaje. Všechno lze vyřídit online za pár minut.

Společnost PODA působí na trhu již od roku 1996 a v současnosti patří mezi přední poskytovatele telekomunikačních služeb. Působí v desítkách měst a obsluhuje více než 110.000 domácností a podniků.

Hlavní zprávy

Fotovoltaika je věda. S úsporou energií teď pomůže už i umělá inteligence

vydáno 27. září 2023  12:01

Jak ušetřit při provozu domu? Rozhodně by to neměla být hurá akce. Vyplatí se pečlivá rozvaha. Ušetří to nejen peníze, ale i nervy.  celý článek

Nové přístroje i postup usnadní první kontakty. U Apolináře rodí nedonošené děti

vydáno 27. září 2023  6:19

Porod dítěte, které mělo být ještě pár týdnů v mateřském lůně, býval dříve složitým „logistickým“ manévrem.  celý článek

Komerční sdělení

Rozvoj zábavnou formou: Kreativita, empatie a fantazie ve světě panenek

vydáno 27. září 2023

Panenky a kočárky představují oblíbené hračky a symboly dětství. Nabízejí přitom více než jen zábavu. Dokáží totiž rozvíjet kreativitu, empatii a sociální...  celý článek

Okolí nádraží Praha-Smíchov má ambice stát se po rekonstrukci tepnou města

vydáno 26. září 2023  18:24

Víte, jaká prkotina zaujala diváky seriálu Sanitka? Když si ředitel záchranky po použití pisoáru neumyl ruce. Rekonstrukce smíchovského terminálu má...  celý článek