metro.cz

Počasí v Praze

13 °C / 18 °C

Středa, 29. září 2021. Svátek má Michal.
Šance na titul! Gladiators se v Czech Bowlu utkají s obhájci z Prahy | foto: ČAAF

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Šance na titul! Gladiators se v Czech Bowlu utkají s obhájci z Prahy

Komerční sdělení Finále Kittfort ligy amerického fotbalu se blíží. Vysočina Gladiators poprvé v historii klubu postoupili do Czech Bowlu, ve kterém se o titul utkají s obhájci, Prague Lions. Gladiators budou mít výhodu známého prostředí. Finálový zápas se totiž hraje na stadionu FC Vysočina v Jihlavě.

Gladiators a Lions byli už před startem Kittfort ligy pasováni do role hlavních favoritů na titul. To v základní části potvrdili, když skončili na prvních dvou místech se shodnou bilancí pěti výher a jedné porážky. Jediné prohry utrpěli finalisté právě proti sobě. Gladiators ovládli úvodní zápas v Jihlavě, Lions pak zvítězili v pražské odvetě. Oba zápasy nabídly dramatickou zápletku a o vítězi se vždy rozhodovalo až v samotném závěru. Zápas o titul tak slibuje vyrovnanou podívanou a americký fotbal té nejvyšší kvality.

Lions budou mít výhodu zkušeností s finálovým zápasem. V roce 2019 dokázali vyhrát titul v podobných podmínkách, jako budou mít letos. Pražský tým tehdy vyhrál základní část, ale finále se hrálo na hřišti soupeře, Ostravy Steelers. Naopak pro Gladiators je to premiéra v Czech Bowlu. Blízko byl tým z Vysočiny loni, když vyhrál základní část. Následné play-off ale bylo kvůli koronaviru zrušeno. Nyní má druhou šanci na historický úspěch.

Czech Bowl je nevšední sportovní zážitek jak na místě, tak u televizní obrazovky. Finále tradičně odvysílá v přímém přenosu ČT sport s komentářem Jiřího Kalemby a Jana Dundáčka. Chybět nebude virtuální grafika, která přibližuje přenos ke standardu zámořské NFL. O titulu v Kittfort lize amerického fotbalu se rozhodne 11. září. Zápas začíná v 18:00.

Šance na titul! Gladiators se v Czech Bowlu utkají s obhájci z Prahy

Hlavní zprávy

Požitek ze skateboardingu je nádherná věc, říká trenér Martin Hořák

vydáno 28. září 2021  17:54

Jednatřicetiletý trenér skateboardingu Martin Hořák má na ruce vytetovaný nápis Skate is My Life. Tomuto sportu se věnuje už dvaadvacet let i jako aktivní...  celý článek

Opravdu nám scházejí všechny stavby, které jsme bourali? A ještě zbouráme?

PRAHA? AHA!
vydáno 28. září 2021  16:05

Zvedněte pohled od displeje mobilního telefonu a zkuste vnímat, kudy chodíte, kolem čeho chodíte a po čem chodíte. Možná vás překvapí, co vám celé roky...  celý článek

Český unikát. Podívejte se přímo do kladenských věžáků

vydáno 27. září 2021  5:06

Přijeďte na vlastní kůži zažít, že Kladno není jen kolébkou hokejových nadějí, ale nabízí mnohem víc.  celý článek

Autobusoví šotoušové měli svátek. V Letňanech se konala přehlídka

vydáno 27. září 2021  4:47

Čtvrtý ročník Autobusového dne PID potěšil v sobotu v Praze všechny milovníky veřejné dopravy. Na autobusovém terminálu u stanice metra Letňany se konala...  celý článek

Vaše fotky z Prahy