metro.cz

Počasí v Praze

17 °C / 27 °C

Úterý, 27. července 2021. Svátek má Věroslav.

Společnost AT Internet se spojuje se společností Piano s cílem vytvořit vůbec první platformu zákaznické zkušenosti využívající kontextovou analytiku

  7:56
Filadelfie 4. března 2021 (PROTEXT/PRNewswire) - Piano, globální předplatitelská platforma pro obchodování a zákaznickou zkušenost oznámila, že spojila své síly se společností AT Internet, předním francouzským lídrem v oblasti digitální analytiky a kontextových dat.

Přelomová spolupráce společností AT Internet a Piano představuje první spojení prvotřídního řešení v oblasti digitální analytiky s orchestrací cest a personalizací obchodování za účelem proměny dat v uživatelské zážitky.

V současnosti slouží řešení společností jako páteř stovek významných digitálních vydavatelských a mediálních značek, včetně British Broadcasting Corporation (BBC), Deutsche Telekom, NBC Sports, The Wall Street Journal a The Weather Company (IBM). AT Internet také obsluhuje klienty v řadě dalších odvětví, včetně maloobchodního, finančního, vládního i dopravního sektoru. Společný podnik bude každý měsíc měřit a přizpůsobovat více než 145 miliard webových stránek a také bude poskytovat zážitky v nativních aplikacích napříč mobilními a televizními platformami, stejně jako v inteligentních reproduktorech a dalších platformách.

„Nástroje pro analýzu a práci s cestami zákazníků historicky působily samostatně, proto představuje pro všechny naše klienty integrované řešení PIANO a AT Internet obrovskou příležitost, jak zlepšit jejich porozumění publiku a poskytnout personalizované zážitky," uvedl Trevor Kaufman, generální ředitel společnosti Piano. „Společnost Piano se od svého vzniku zaměřuje na to, aby pomohla největším digitálním vlastnictvím na světě dosáhnout transparentnosti a agility a schopnosti společnosti AT Internet nám umožňují rychleji plnit toto naše poslání."

Společnost AT Internet byla založena v roce 1996 a pomáhá organizacím efektivně měřit a analyzovat návštěvnický tok jejich digitálních platforem, stejně jako následné akce a chování jejich návštěvníků. Zákazníci pak mohou tato data vizualizovat na řídicích panelech a zprávách, aby mohla být sdílena v rámci celé organizace, a také je integrovat s desítkami dalších aplikací digitálního marketingu. Data spravovaná společností AT Internet navíc pomáhají organizacím zajistit a udržovat způsobilost k dodržování předpisů o ochraně osobních údajů v souvislosti s nařízeními, jako je GDPR a CCPA. Podle několika průzkumů trhu vykonaných společnosti Forrester WaveTM se produkty AT Internet řadí ke světové špičce v oblasti digitální analytiky.

„Sloučení našich dvou organizací je vzrušující kapitolou v historii naší společnosti a výjimečnou událostí v oblasti digitální analytiky," uvedl Mathieu Llorens, generální ředitel společnosti AT Internet. „Spolupráce s Piano umožní společnosti AT Internet investovat více zdrojů do našich současných produktů a podpořit jejich rozšiřování a také pomůže více organizacím využívat analytické hodnoty a segmenty k poskytování personalizovaných zákaznických zážitků."

Spojení těchto dvou výkonných technologií je první spoluprací v oboru, která umožňuje týmům digitálního marketingu a datovým a produktovým týmům následovně:

zachycovat vysoce kvalitní a podrobné údaje o chování zákazníků v masivním měřítku; kombinovat data událostí s výnosy z reklam, předplatitelskými transakcemi, analyzovat obsah a data profilu zákazníka (CDP); a používat data k segmentaci zákazníků a k vizualizaci a organizaci zákaznického toku v reálném čase.

Společnost AT Internet má více než 200 zaměstnanců - především ve Francii a napříč Evropou - a bude i nadále nezávisle poskytovat služby klientům, zatímco bude využívat kanceláře společnosti Piano v Severní Americe, Latinské Americe, asijsko-pacifickém regionu a v Japonsku, aby rozšířila svou mezinárodní působnost. Kombinovaný příjem obou organizací a zaměstnanecká základna více než 600 lidmi bude pocházet převážně z Evropy, s přibližně 55 % příjmů pocházejícími od evropských zákazníků společnosti budou pokračovat ve svém silném závazku podporovat evropskou regulaci soukromí a ukládání údajů. Mimo to Mathieu Llorens, generální ředitel společnosti AT Internet, si nadále udrží svou vedoucí pozici a zároveň se stane významným akcionářem společnosti Piano.

Transakce zahrnuje jak peněžní, tak akciovou výměnu, s financováním poskytnutým společnostmi Updata Partners, Rittenhouse Ventures a Sixth Street Partners, které povede k tomu, že Piano získá 100% akciový podíl na společnosti AT Internet. V rámci této transakce působila společnost GCA Advisors jako výhradní finanční poradce pro Piano, zatímco Pagemill Partners, divize společnosti Duff & Phelps, působila jako výhradní finanční poradce společnosti AT Internet.

Předchozí fúzní a akviziční transakce společnosti zahrnují norskou společnost DMP Cxense (2019) a ukrajinskou e-mailovou platformu Newzmate (2017).

O společnosti Piano

Piano umožňuje největším světovým mediálním společnostem a značkám urychlit jejich iniciativy v oblastech předplatného, reklamy, analýzy a personalizace, aby dokázaly oslovit, zpeněžit a měřit uživatelskou zkušenost s obsahem. Piano spolupracuje s předními světovými organizacemi, jako jsou CNBC, The Wall Street Journal, NBC Sports, Insider Inc., The Economist, Gannet, Le Parisien, TechCrunch, Penske Media, MIT Technology Review, The Telegraph a s více než 300 dalšími klienty. V roce 2020 byla společnost oceněna jako jedna z nejrychleji rostoucích inovativních technologických společností na světě společností Red Herring, Světovým ekonomickým fórem a společností Deloitte a obdržela cenu „Product of the Year" („Produkt roku") od skupiny Business Intelligence Group.

O společnosti AT Internet

AT Internet je celosvětově proslulý hráč a evropský lídr v oblasti digitální analytiky. Společnost měří digitální publikum na více než 20.000 digitálních stránek a aplikací významných mezinárodních značek ve všech odvětvích činnosti. Společnost v minulosti spolupracovala s významnými organizacemi jako Le Monde, BBC, Société Générale, Le Bon Coin, Boulanger, FDJ a La Poste. Řešení společnosti AT Internet s názvem „Analytics Suite" umožňuje společnostem zlepšit jejich digitální výkon, udržet zapojení publika a stimulovat růst. Díky výkonné, flexibilní a uživatelsky orientované technologii je sada Analytics Suite určena pro všechny oblasti organizace - produkty, marketing, data a správu. Díky kvalitě dat poskytovaných během celé zákaznické cesty mohou její uživatelé těžit ze strategických poznatků, sjednocovat týmy a zjednodušovat rozhodování. Služba Analytics Suite je etická a ekologická a poskytuje data, která plně respektují ochranu soukromí uživatelů a která jsou plně v souladu s GDPR.

Mediální kontakt Piano

Lauren Fritsky

+1 215 528 8050

lauren.fritsky@piano.io

Mediální kontakt AT Internet

Laurent de Bar

+33 6 23 26 80 17

laurent.debar@atinternet.com

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/691003/Piano_Logo.jpg

Hlavní zprávy

Odpálený most zlobil D11. Vše komplikoval „dobře utajený“ kabel vysokého napětí

vydáno 27. července 2021  6:13,  aktualizováno  10:02

Trosky zdemolované stavby silničáři uklidili o den a půl později. Uvnitř to vypadalo jinak než v dokumentaci, kterou měli silničáři k dispozici.  celý článek

Komerční sdělení

Vzhůru na lov! Jaké lovecké oblečení a vybavení by vám nemělo chybět?

vydáno 27. července 2021

Lovíte různá zvířata a pohybujete se fakticky neustále v lese? Pak zcela jistě víte, že byste se měli řádně obléct a vzít s sebou vhodnou výbavu. Vždyť v...  celý článek

Konec narkomanů na Andělu? Praha je dlouhodobě přehlíží

vydáno 26. července 2021  18:58

V Praze 5 jsou dvě ze tří pražských kontaktních center pro závislé. Zásahy policistů v civilu ovoce zatím ale nepřinášejí.   celý článek

Nákladní loď uveze běžně tolik, co čtyřicet kamionů, říká šéf Ředitelství vodních cest

vydáno 26. července 2021  5:09

Je to už taková letní klasika. Silnice jsou plné uzavírek a kolony kamionů se táhnou i několik kilometrů. Co s tím?  celý článek

Vaše fotky z Prahy