metro.cz

Počasí v Praze

15 °C / 21 °C

Pondělí, 2. srpna 2021. Svátek má Gustav.
Zápas rivalů s jasným průběhem. Prague Lions deklasovali Ostravu Steelers | foto: Karin Tylová

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Zápas rivalů s jasným průběhem. Prague Lions deklasovali Ostravu Steelers

Komerční sdělení Po více než 700 dnech se hráči Prague Lions představili v soutěžním zápasu, ale na jejich výkonu to nebylo znát. V repríze finálového Czech Bowlu z roku 2019 nedali domácí Ostravě Steelers šanci a zvítězili 45:14.

„Vůbec jsem nevěděl, co od zápasu očekávat po takové době. Není jednoduché po tak dlouhé pauze skládat tým dohromady,” vysvětlil po zápase hlavní trenér Lions Zach Harrod.

Lions se do loňského ročníku nepřihlásili kvůli koronaviru, ale úvod zápasu se nesl plně v jejich režii. V první čtvrtině totiž neměla ostravská obrana recept na útok soupeře a díky touchodwnům Mumphreyho a Janoty, který si připsal hned dva touchdowny, se Lions dostali v úvodní čtvrtině do vedení 21:0.

„Začali jsme strašně pomalu. Vypadali jsme jako starý a pomalý tým. Nevím, jestli to bylo vedrem nebo hráči byli prostě unavení,” okomentoval nevydařený začátek zápasu hlavní trenér Steelers Lonnie Hursey.

Skvělý první poločas dovršil ještě Filip Ječný, který dlouhým touchdownem navýšil vedení na 27:0. Za téměř rozhodnutého stavu se ve druhém poločase Ostrava probudila k lepšímu výkonu. Po touchdownech Březiny a Reddinga si slovo opět vzal útok Lions, který odmítl napínavou koncovku a v závěrečné čtvrtině přidal ještě tři touchdowny.

Zápas Lions se Steelers tentokrát obvyklou dramatickou zápletku nenabídl. Pražský tým ukázal, že je zpět v plné síle. „Skóre vypadalo dneska dobře, ale myslím si, že můžeme hrát ještě lépe,” zhodnotil zápas Harrod.

Lions se v sobotu vydají do Brna, kde se ve 2. kole utkají s Alligators. Velkým favoritem zápasu bude pražský tým, který se ale při posledním vzájemném klání v roce 2019 na vítězství pořádně nadřel, když o vítězství rozhodl až v závěrečné čtvrtině.

Dění na českých trávnících amerického fotbalu můžete sledovat na ČT sport v magazínu Touchdown.

Výsledky 

1. kolo Kittfort ligy

Přerov Mammoths - Vysočina Gladiators 6:28

Ostrava Steelers - Prague Lions 14:45

2. kolo Kittfort ligy

Brno Alligators - Prague Lions (sobota 17. 7. od 16:00)

Vysočina Gladiators - Ostrava Steelers (neděle 18. 7. od 16:00)

Hlavní zprávy

Brašnář z Dobrušky: Vyučil jsem se také u prvorepublikových mistrů

vydáno 2. srpna 2021  16:34

Na vlastní triko jede brašnář Pavel Matouš z Dobrušky už třináct let. Začínal aktovkami, postupně přidával opasky, peněženky a další kožené výrobky....  celý článek

Mimořádný úvodník: Jdeme za vámi do ulic!

vydáno 2. srpna 2021  15:54

Nebojte, to není výzva k revoluci. I když vlastně trochu ano. Začátkem července jsme vstoupili do 25. sezony vydávání deníku Metro, posílali jste nám...  celý článek

Deník nastávajícího otce? Ze zdánlivé banality se může vyklubat jeden z nejtěžších článků

vydáno 2. srpna 2021  14:06

Komedie Deníček moderního fotra zamíří do kin příští týden. O své „předotcovské“ postřehy se zatím na stránkách Metra dělí jeho redaktor Filip...  celý článek

K létu patří nejen dovolená, ale také víc sexuálních hrátek. Pozor na pohlavní choroby!

vydáno 1. srpna 2021  6:00

Volnější oděv, víc odhalená, často do bronzova opálená těla. Letní období víc podněcuje erotickou fantazii. „Všiml jsi si, kolik těch našich holek chodí...  celý článek

Vaše fotky z Prahy

Máte pro nás zajímavý tip nebo Vás něco trápí a my Vám můžeme pomoct?

Napište nám