6 °C / 20 °C

Sobota 27. dubna 2024. Svátek má Jaroslav

Steelers ovládli šlágr Snapbacks ligy na Bazalech

– KOMERČNÍ SDĚLENÍ
8. kolo Snapbacks ligy amerického fotbalu proti sobě svedlo oba vedoucí týmy skupin. ISMM Ostrava Steelers na Bazalech vyzvali Vysočinu Gladiators. Dlouho očekávaný zápas favoritů ovládli domácí Steelers 34:26. V dalších zápasech se z vítězství radovali hráči ST. NICOLAUS Bratislava Monarchs a Přerov Mammoths.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Steelers ovládli šlágr Snapbacks ligy na Bazalech | foto: ČAAF

Zápas velkých favoritů na postup do finálového Tipsport Czech Bowlu rozhodně nezklamal. Domácí Steelers začali pomalu a jejich útok se rychle poroučel ze hřiště. První velkou chybu v zápase si připsal special tým domácích, když při plánovaném odkopu míč vyletěl vysoko nad Jiřího Šimečku, který tak neměl šanci míč odkopnout a Gladiators získali míč 1 yard od endzóny soupeře.

Chybu dokázal rychle potrestat quarterback Gladiators Jan Dundáček, který si sám našel cestu do endzóny a otevřel skóre zápasu na 6:0.

Steelers se v útoku opírali především o passovou hru s quarterbackem Bradleym Jonesem. Jeho hlavním adresátem passů byl v zápase Šimečka, kterého obrana Gladiators nedokázala zastavit. Šimečka v první čtvrtině 38yardovým touchdownem srovnal skóre a díky úspěšnému potvrzení se Steelers dostali do vedení, které na začátku druhé čtvrtiny navýšil úspěšným field goalem Dominik Římanek.

Gladiators měli navrch ve special týmech, díky kterým jejich útok začínal velmi často z dobré pozice na hřišti. Obrana Steelers se navíc dopouštěla většího množství faulů, což nakonec pomohlo Gladiators k navrácení vedení po touchdownu Kolaříka. Během tohoto drivu se zranil receiver Gladiators Vojtěch Mašita a opora útoku hostů už do zápasu nezasáhla.

Do poločasu stihli Steelers vyrovnat na 13:13, když jejich drive nastartoval interception Fröhlicha, který zachytil pass Dundáčka.

V úvodu druhého poločasu se blýskl running back domácích Dominik Dvorský, který zachytil krátký pass od Jonese a 57yardovým slalomem mezi obránci doběhl až pro touchdown.

K dalšímu touchdownu Steelers výrazně pomohly chyby hostujícího týmu. Nejprve Američan Patrick Blackwood na polovině hřiště ztratil míč a následně dva velké fauly obrany posunuli míč na vzdálenost 2 yardů od endzóny. Příležitost ke skórování využil Jones po zemi a navýšil tak skóre na 27:13.

Hostům se podařilo zápas zdramatizovat, když Jan Dundáček našel 30yardovým passem v endzóně Jana Berana.

Na začátku závěrečné čtvrtiny odskočili domácí opět na rozdíl 14 bodů, když si Jones opět doběhl sám do endzóny. Také na tento touchdown dokázali Gladiators odpovědět a dlouhým drivem se útok dostal až k 11yardovému touchdownu Tomáše Hlacha dvě a čtvrt minuty před koncem zápasu.

Steelers se následně podařilo zachytit onside kick a soupeře k míči již nepustili. Domácí si tak připsali výhru 34:26 a po 8 zápasech jsou stále bez prohry.

30. ročník Snapbacks ligy vyvrcholí 16. července finálovým zápasem o titul. Tipsport Czech Bowl XXX se odehraje v Jihlavě na stadionu FC Vysočina od 18:00. Dění ve Snapbacks lize můžete sledovat v magazínu Touchdown na ČT sport.

Hlavní zprávy

Bizár nabírá nové rozměry. Ve vzduchu je touha po pozornosti a dobrovolné ponižování

Strážce streamu
vydáno 26. dubna 2024  14:00

STRÁŽCE STREAMU Streamovací platforma Voyo má ve svém hledáčku několik pořádných bizárů. Naši redaktorku Terezu Šimurdovou v těchto dnech zaujala reality show s názvem...  celý článek

Co jste dělali Prvního máje roku 1986? Z Černobylu k nám doputoval radioaktivní mrak

vydáno 26. dubna 2024  5:16

Přenesme se o 38 let nazpět, na sever sovětské Ukrajiny, do Černobylu. Máme po půlnoci, technici jaderné elektrárny spouští rutinní test nouzového...  celý článek

Generace Z snižuje průměr ve sjednávání životního pojištění. Co k tomu mladé lidi vede?

vydáno 25. dubna 2024  16:07

Mladá generace se mnohým může zdát jako nezodpovědná. Podle nové analýzy se ukazuje, že tomu tak není. Její zástupci totiž snižují průměr ve sjednávání...  celý článek

„Nauč se pískat.“ Zaplněné pardubické náměstí se těšilo na oslavy, přišlo zklamání

vydáno 26. dubna 2024  15:12,  aktualizováno  19:47

Pardubické Pernštýnské náměstí dnes mohlo zažít velkou hokejovou noc - oslavu titulu. Po porážce Dynama v Třinci 1:4 je však jasné, že o letošním mistrovi...  celý článek