metro.cz

Počasí v Praze

21 °C / 34 °C

Čtvrtek 18. srpna 2022. Svátek má Helena

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Akcent vašeho stylu: Huawei Watch GT 3

Komerční sdělení Chytré hodinky od Huawei získávají každým rokem na větší oblibě. Jsou příjemné na pohled i nošení a navíc burcují k lepšímu životnímu stylu. Vzhled tradičních hodinek a přitom atypické funkce. Baterie, která vydrží dva týdny, upgrade softwaru i hardwaru v estetickém a designovém obalu. Nové chytré hodinky Huawei Watch GT 3 nabízí všestranné funkce pro zdraví i sport.

Klasický design s mnoha funkcemi

Huawei Watch GT 3 jsou k dispozici ve dvou velikostech. Pánská verze nabízí větší ciferník s 46 mm a váhou 42,6 g, dámská verze měří 42 mm a váží 35 g. Obě verze se však nápadně podobají tradičním elegantním analogovým hodinkám. Přední pouzdro hodinek je vyrobeno z nerezové oceli, která je lehká, pevná a odolná vůči teplotám. Zadní pouzdro je pro změnu vyrobené z polymerových vláken se zvýšenou pevností.

Vylepšení ciferník

Ve srovnání s předchozí generací nabízí Huawei Watch GT 3 větší displej, takže veškeré informace uvidíte na první dobrou. Ultra čisté 3D vysoce průhledné zakřivené sklo poskytuje plné vizuální rozhraní v každém zaostřovacím bodě. Poprvé v historii navíc řada GT přichází s otočnou korunkou a hmatovou zpětnou vazbou. Tyto funkce přinášejí zcela nový interaktivní zážitek.

Hodinky podporují personalizované ciferníky, abyste si je mohli více přizpůsobit. Ke stažení je více než 10 000 motivů od odvážných až po minimalistické. Ať už jdete běhat nebo na elegantní večeři, vzhled ciferníku můžete přizpůsobit svému outfitu, náladě nebo dennímu programu. K dokonalým hodinkám neodmyslitelně patří i možnost vyměnitelného pásku. U Huawei Watch GT 3 si můžete vybrat hned z několika variant včetně nerezové oceli, koženého, nylonového, fluoroelastomerového a milánského, který byl exkluzivně navržen pro Watch GT 3 s 42 mm.

Odolná výdrž baterie

Silná baterie je základ úspěchu každého zařízení. Hodinky Huawei s větším ciferníkem nabízejí dokonce 14 dní bez nabití, menší verze týden. Huawei Watch GT 3 hlavně jako první nabízí možnost rychlého nabíjení s jakoukoliv nabíječkou a bezdrátovou powerbankou. Pokud nemáte po ruce ani jedno, k nabíjení vám poslouží i váš Huawei telefon. Díky tomu vaše domácnost nebude zaplavena nabíječkami a nebudete se muset stresovat, zda ji opravdu máte zabalenou. Díky tomu můžete svoje hodinky používat opravdu kdykoliv a kdekoliv.

Zdraví na prvním místě

V rámci vylepšení se nezapomnělo ani na to nejdůležitější, na zdraví. Nové chytré hodinky navíc využívají ergonomicky navržené 2,5D zadní kryt s pečlivě leštěným konvexním zakřiveným sklem, které se přizpůsobí tvaru zápěstí. S větší přesností během tréninku i během dne přichází sledování srdeční frekvence TruSeen™ 5.0+, SpO2 a detekce tělesné teploty. Hodinky věnují velkou pozornost vašemu dýchání, úrovni stresu a menstruačnímu cyklu a pomáhají vám lépe porozumět vašemu zdraví.

Zdravý životní styl se skládá z několika prvků, které nám společně pomáhají zůstat v rovnováze. Upgradovaná aplikace Huawei Health App umožňuje nastavit si přizpůsobená zdravotní připomenutí, ať už se jedná o denní příjem vody, upozornění na léky, na časný spánek nebo cvičení. Huawei Watch GT 3 se postarají o vaše zdravé životní návyky i přes hektický styl života.

Profesionální trenér, kterého máte vždy u sebe

Hodinky nabízejí více než 100 cvičebních režimů, včetně 18 profesionálních. Můžete tak prozkoumat různé sportovní disciplíny a najít tu správnou, která vám nejlépe vyhovuje. Přizpůsobené tréninkové plány i tréninkové cíle tak z vašich hodinek dělají dokonalého trenéra. Výsledky můžete sledovat v reálném čase přímo na hodinkách nebo v aplikaci Huawei Health App. Watch GT 3 jsou kompatibilní s 30 aplikacemi, včetně různých běžných fitness aplikací. Ti, kteří rádi trénují venku, mohou těžit z dvoufrekvenčního určování polohy GPS, které poskytuje přesnější mapování geografické polohy.

Kde je můžete získat?

Huawei Watch GT 3 jsou nyní dostupné na eshopu Huawei, stejně jako nová sluchátka Huawei FreeBuds Lipstick, která kombinují dokonalý design a funkce v rtěnce. FreeBuds Lipstick využívají kvalitu zvuku ve vysokém rozlišení, která je nezbytná pro skvělý zážitek z poslechu. Sluchátka se vyznačují klasickou dynamickou strukturou měniče a poskytují lepší zážitek z poslechu, za použití větší membrány. Ta podporuje frekvenční rozsah až 40 kHz a vylepšuje středy a výšky, díky čemuž jsou basy ještě silnější. Kromě vzhledu si tedy můžete vychutnat silnější a pohlcující zvuk a navíc je lze snadno propojit s jakýmkoli smartphonem se systémem Android bez ohledu na jeho značku a zařízeními iOS pomocí Bluetooth.

Aktuální informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete denně aktualizované na:

Web: https://consumer.huawei.com/cz/

Objev nejnovější technologie v našich zařízeních HUAWEI, ať už jde o chytré telefony, notebooky, tablety, příslušenství nebo jiné domácí přístroje. Omrkni třeba modely řady Mate 40 nebo P40.

Facebook – CZ/SK: https://www.facebook.com/HuaweiMobileCZSK/
YouTube: https://www.youtube.com/huaweimobileczsk
Instagram: https://www.instagram.com/huaweimobileczsk

Hlavní zprávy

Budvar se spojil s hravými sládky. Vznikl pšeničný Kraťas

vydáno 18. srpna 2022  5:51

Tuhle příležitost si nenechte ujít. Národní pivovar Budvar úplně poprvé uvařil pšeničné pivo. Letní limitka Kraťas vznikla ve spolupráci s minipivovarem...  celý článek

Komerční sdělení

Festival netradičních sportů zve na atraktivní program

vydáno 18. srpna 2022

NEfestival neboli Festival netradičních sportů bude v sobotu 20. srpna velkým lákadlem v Heřmanově Městci na Chrudimsku.   celý článek

Sexting může dítěti zničit vztah, dovést ho k sebevraždě

vydáno 17. srpna 2022  19:29

Nemluv s cizími, neber od nich dárky, netoulej se, kde to neznáš. Rodičovské pokyny děti dodržují. Na internetu se ale chovají jinak.  celý článek

Vítejte v ráji ředkví, Tří sester a vil od Václava Šindeláře

vydáno 17. srpna 2022  14:57

Divadlo Sklep, ředkvičky, hospoda U Báby. Dobeška. Co všechno může skrývat tahle kouzelná vilová osada, vklíněná do Braníka? Odpověď přináší kniha...  celý článek