metro.cz

Počasí v Praze

4 °C / 6 °C

Středa, 1. prosince 2021. Svátek má Iva.

Další 4 fotografie v galerii
Akrobatický rock and roll: na vlastní oči, v Praze!!! | foto: ČSAR

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Akrobatický rock and roll: na vlastní oči, v Praze!!!

Komerční sdělení Úúúúž se to blíží, FAKT POPRVÉ v ČR – MS kategorie A. V sobotu 20. listopadu 2021 zažije sportovní hala Královka vrcholnou sportovně kulturní akci.

A to 17. ročník Letenského poháru v akrobatickém rock and rollu - v jednom z nejatraktivnějších tanečních sportů. Z pověření světové rock and rollové federace (WRRC) se poprvé v historii RnR bude bojovat o tituly Mistrů světa v královské kategorii „A“ /Main Class Free Style/ právě ve stověžaté Praze. Spolu s mistrovstvím světa na akci uvidíte Mistrovství Evropy dívčích formací a Světový pohár Boogie Woogie.

Během celé soutěže se divákům představí více než 500 sportovců z Maďarska, Polska, Německa, Rakouska, Francie, České republiky, Slovenska a dalších zemí. Na co se můžete těšit? Na nejlepší z nejlepších, velkolepou taneční show, dvojitá salta a vruty, dynamickou choreografii, světelné a zvukové efekty i na strhující atmosféru celé soutěže.

Akrobatický rock and roll

Za ČR reprezentuje duo Jakubec - Dvořáková.

Akce se koná pod záštitou starosty městské části Praha 7. Soutěž finančně podporuje Národní sportovní agentura, hlavní město Praha a městská část Praha 7. Místo konání: sportovní hala Královka, Praha 7 Letná. Hlavní finálový večer začne v 18:30 hodin. Děti do 15 let mají na Letenský pohár vstup zdarma. Akci lze sledovat i online. Informace a vstupenky na www.letenskypohar.cz.

Hlavní zprávy

Téměř zapomenutý poklad z osady Károv se zachoval i navzdory nacistům

vydáno 30. listopadu 2021  16:26

Když listujete kronikou Károva – osady obce Ohrobec ležící nedaleko Dolních Břežan – narazíte v četných zmínkách na místní loutkářský spolek, který zde...  celý článek

Viktoria Žižkov se zařadí po bok dalších slavných celků, bude mít vlastní zastávku

vydáno 30. listopadu 2021  10:51

Když se minulý týden představovala na nové autobusové lince 101 zastávka U Prdlavky, lehce zanikla informace, že konečnou stanicí zmíněné linky bude ta s...  celý článek

Kulich bez loga? Policisty a hasiče to může stát tisícovku. Zmapovali jsem uniformy IZS

vydáno 30. listopadu 2021  5:42

Průměrný Pražan na sebe v zimě hodí prostě jen teplejší bundu a boty. Pro policisty, hasiče i záchranáře platí pravidla.  celý článek

Někomu stačí železo doplnit krvavým steakem nebo sýrem

vydáno 29. listopadu 2021  10:55

Když je málo kovů, stojí třeba výroba aut a dalších věcí. Jejich nedostatek trápí také zdravotníky. Mnozí lidé mají v těle nedostatek železa.  celý článek

Vaše fotky z Prahy