metro.cz

Počasí v Praze

4 °C / 6 °C

Středa, 1. prosince 2021. Svátek má Iva.

Black Friday na Godeal24! Windows 10/11 pořídíte již od 7€

  14:22
Oblíbený obchod Godeal24 samozřejmě nenechal lidi dlouze čekat a přišel s úžasnými slevami. Abyste však výběr měli jednodušší, níže naleznete to nejlepší z Black Friday akce na Godeal24. Nutno však upozornit, abyste s nákupem dlouze nečekali. Nabídka je totiž časově omezená. Aktuálně si tak můžete přijít například na Windows 11, Windows 10, kancelářské balíčky Office a mnoho dalšího za ty nejlepší ceny vůbec.

Pro usnadnění výběru vám přinášíme již zmiňovaný výběr těch nejlepších produktů, které jsou v rámci současné akce nyní zcela zdarma. Pojďme si tedy projít současnou nabídku.

Nabídka, která vám nesmí uniknout

Sleva 50 % na systémy Windows! Slevový kód: GOLE50

Windows 11 je nejaktuálnějším operačním systémem od Microsoftu. Pokud hledáte systém pro zvýšení produktivity, který vám navíc nabídne ty nejaktuálnější funkce, jedná se o tu nejlepší variantu.

Sleva 62 % na zvýhodněné balíčky! Slevový kód: GOLE62

Ještě vyšších slev si můžete užít v případě, kdy si zakoupíte zvýhodněný balíček. Ten již kombinuje produkty jako Windows 10 Professional a Office 2021 Professional, které vás tak vyjdou na pouhých 45,22 €.

Sleva 62 % na další produkty Microsoft! Slevový kód: GOLE62

V rámci nabídky GoDeal24 najdete řadu dalších produktů Microsoft. Konkrétně se jedná například o balíček Office, program Project a další. Ty si nyní můžete pořídit s neuvěřitelnou 62% slevou.

V rámci akce Black Friday lze počítat s obrovskou poptávkou. Přesně z tohoto důvodu byste určitě neměli s nákupem čekat a vaše vysněné produkty si pořídit okamžitě. Nepropásněte tuto jedinečnou šanci!

Obchod GoDeal24.com je globálním lídrem v prodeji originálního softwaru, her a licenčních klíčů obecně. Aby toho nebylo málo, může se zároveň pyšni i nepřetržitou zákaznickou podporou a neuvěřitelně rozsáhlou nabídkou. Jakmile nakoupíte na GoDeal24.com, můžete si být jisti tím, že vsázíte na kvalitu.

Pokud byste měli jakékoliv otázky, není nic jednoduššího, než se obrátit na nepřetržitou zákaznickou podporu zasláním e-mailu na adresu service@godeal24.com. Expertní tým podpory se vám bude vzápětí věnovat.

Hlavní zprávy

Téměř zapomenutý poklad z osady Károv se zachoval i navzdory nacistům

vydáno 30. listopadu 2021  16:26

Když listujete kronikou Károva – osady obce Ohrobec ležící nedaleko Dolních Břežan – narazíte v četných zmínkách na místní loutkářský spolek, který zde...  celý článek

Viktoria Žižkov se zařadí po bok dalších slavných celků, bude mít vlastní zastávku

vydáno 30. listopadu 2021  10:51

Když se minulý týden představovala na nové autobusové lince 101 zastávka U Prdlavky, lehce zanikla informace, že konečnou stanicí zmíněné linky bude ta s...  celý článek

Kulich bez loga? Policisty a hasiče to může stát tisícovku. Zmapovali jsem uniformy IZS

vydáno 30. listopadu 2021  5:42

Průměrný Pražan na sebe v zimě hodí prostě jen teplejší bundu a boty. Pro policisty, hasiče i záchranáře platí pravidla.  celý článek

Někomu stačí železo doplnit krvavým steakem nebo sýrem

vydáno 29. listopadu 2021  10:55

Když je málo kovů, stojí třeba výroba aut a dalších věcí. Jejich nedostatek trápí také zdravotníky. Mnozí lidé mají v těle nedostatek železa.  celý článek

Vaše fotky z Prahy