metro.cz

Počasí v Praze

0 °C / 6 °C

Neděle 27. listopadu 2022. Svátek má Xenie

HAVAL H6 GT se představuje v působivém světle, GWM sponzoruje mistrovství světa v sedmičkovém ragby 2022

  9:52
Pao-ting (Čína) 22. září 2022 (PROTEXT/PRNewswire) - Dne 9. září se na soutěži Rugby World Cup Sevens 2022 v Jihoafrické republice poprvé objevilo vozidlo GWM HAVAL H6 GT a odstartovalo tak vlnu nadšení pro vizuální zážitek z kupé SUV.

Značka HAVAL zřídila před stadionem v Kapském Městě pro HAVAL H6 GT zážitkovou zónu, kde si fanoušci ragby a další diváci mohli jedinečný sportovní model ve stylu kupé zblízka prohlédnout a vyzkoušet.

HAVAL H6 GT se pyšní estetickým designem inspirovaným organickými prvky a do linie karoserie promítá křivky připomínající temperamentní postoj žraloka, takže vůz vypadá velmi sportovně. Boky modelu HAVAL H6 GT zdobí mnoho individuálních designových detailů, včetně hladkých i robustních linií, tvaru fastback a dvojitých zadních spoilerů. Tyto detaily ještě více zdůrazňují smysl pro styl a sportovní charakter modelu.

V prvním zářijovém týdnu proběhla v Jihoafrické republice testovací jízda vozu HAVAL H6 GT pro média. TopGear.co.za, SAGMJ a další místní renomovaná média vyjádřila tomuto modelu uznání.

"HAVAL H6 GT spojuje praktičnost běžného modelu H6 s moderním stylem. Není pochyb o tom, že bude mít u místních zákazníků SUV velký ohlas," uvedl místní specializovaný automobilový web TopGear.co.za.

"HAVAL H6 GT mění vzhled vozů SUV. Tento sportovnější model představuje jiný produkt v rámci SUV H6 a také doplňuje současný jedinečný stylistický jazyk modelů HAVAL H6," komentuje jihoafrická organizace South African Guild of Mobility Journalists (SAGMJ).

HAVAL H6 GT je také vybaven režimem Track a systémem zvukových vln výfuku s cílem poskytnout globálním testovacím řidičům sportovnější zážitek z jízdy.

Provozní ředitel společnosti HAVAL South Africa Conrad Groenewald řekl: "Společnost HAVAL přibližuje spotřebitelům značku ve formátu, který má na trhu ohlas, a to prostřednictvím sponzorování událostí, jako je Rugby World Cup Sevens."

V červenci letošního roku se model HAVAL H6 GT objevil také na Red Bull Quicksand v Jihoafrické republice, aby diváci mohli poznat kouzlo tohoto kupé SUV na vlastní kůži. Na australském trhu společnost HAVAL neustále sbližuje své modely a uživatele prostřednictvím spolupráce se společností City2Surf, která je oblíbená mezi mladými lidmi.

Kromě modelu HAVAL H6 GT, který vychází vstříc různorodým potřebám uživatelů po celém světě, rodina HAVAL H6 také neustále rozšiřuje své produktové řady uvedením různých modelů, včetně verze H6 s palivovým pohonem a hybridní verze HEV/PHEV.

Společnost GWM HAVAL H6 plánuje v blízké budoucnosti představit různé verze produktů na různých trzích po celém světě a doufá, že bude moct poskytovat personalizované zážitky více uživatelům.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1902863/image_1.jpg

KONTAKT: Pupu Li, +86 13466544432, lipupu@dsconsulting.com

Hlavní zprávy

Najdou se veselé espézetky i u pražských dopravců? Rebel je zatím pouze jeden

vydáno 27. listopadu 2022  10:12

Hanlivé texty na registrační značky autobusů nepatří. I přesto by se tam mohly zcela legálně objevovat.  celý článek

Neúspornost. Správce lamp nakoupí elektřinu raději sám, bude ji i vyrábět

vydáno 27. listopadu 2022  7:58

Lampy se sodíkovými výbojkami či LED zdroji společně po celé metropoli spotřebují zhruba padesát čtyři gigawattů ročně.  celý článek

Znáte tato módní pravidla? Bílá končí v září, svetr se sobem noste po adventu

vydáno 26. listopadu 2022  15:11

Přestože jsou současné módní trendy velmi všestranné, někteří lidé se stále drží přežitých dogmat a pravidel.  celý článek

Ponožky pod stromečkem? Ty upletené přímo od babiček zahřejí nohy i duši

vydáno 26. listopadu 2022  8:22

Zkušené pletařky řemeslo nejen naučí, ale také poradí, jak štupovat.  celý článek