metro.cz

Počasí v Praze

14 °C / 27 °C

Středa 10. srpna 2022. Svátek má Vavřinec

Dalších 8 fotografií v galerii
Aprilie SR GT 125 | foto: K2 moto s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Městská mobilita 2: Rozumný a hbitý pohyb po městských aglomeracích.

Komerční sdělení Jak se v silně obydlené oblasti dostat z bodu A do bodu B? Téma, které pro obyvatele měst a jejich okolí nikdy neztratilo sílu. Zabírá široké spektrum otázek a také mnoho možností řešení. Jedna z nich v poslední době získává na popularitě a síle. Jednostopá vozidla, především skútry, které svou obratností, úsporností i designem získávají mnoho příznivců.

Z pohledu zdraví, ekologie a ceny by na kratší vzdálenosti zcela jistě zvítězil pohyb pěšky. Vybavíme-li se pro různé formy počasí, nevadí nám občasné nepohodlí, necestujeme s většími zavazadly a pohybujeme-li se v cca v okruhu nižších jednotek kilometrů, těžko budeme hledat konkurenci. Potřebujete jen boty a oblečení, které musíte mít tak jako tak. Obecně se k naší škodě chodí málo. Osobního prostoru (v porovnání s dopravou hromadnou) tedy budete mít kolem sebe dost. Ne vždy to ale vzdálenost, vůle nebo zdravotní stav dovolí.

Aprilie SR GT 125

Oproti chůzi je řízení jednostopého vozidla samo o sobě radostí a budete se na ni těšit. Stejně jako my při testu letošní novinky od Aprilie.

Aprilie SR GT 125 je vizuálně atraktivní stroj, lehký s příjemnou jízdní pozicí a velmi pěkným zpracováním i použitými materiály. Sportovní charakter podtrhuje LED osvětlení i povedený přístrojový LCD display. Z praktické stránky lze ocenit 25 litrový podsedlový prostor, nebo USB port, . I přes dynamický, až agresivní vzhled je jízda komfortní, odpružení a tlumení řeší většinu nerovností, které vás potkají. Motor je agilní a zvládá směle jízdu kolem 100 km/h. SR GT se může pochlubit spotřebou (v testu) 2,6 l/100 km. Zkusit ji může každý, s oprávněním pro řízení osobního automobilu.

Skútr k testu zapůjčilo K2moto.

Technické parametry naleznete na. https://www.k2moto.cz/sr-gt-125-e5-street-grey

Aprilie SR GT 125

Hlavní zprávy

Slavný stadion Nikolajka končí. Hokejisté musejí jinam

vydáno 10. srpna 2022  5:52

Pro nové kluziště radnice Prahy 5 sehnala investora. O pozemku však s magistrátem stále jedná.  celý článek

Lokální farmy budou za pár let velký trend, říká ředitel firmy GreenTech

vydáno 9. srpna 2022  20:24

Pěstují zeleninu uvnitř. Dmitrij Lipovskij, ředitel a zakladatel firmy GreeenTech, přibližuje, co jejich firma nabízí v rámci indoor farem a pěstíren a...  celý článek

Žaloba na okruh? Zoufalost, říká Ondřej Martan, starosta Běchovic

vydáno 9. srpna 2022  16:50

Dvacátá městská část má v plánu podat k soudu žalobu na vydané územní rozhodnutí k úseku Pražského okruhu mezi Běchovicemi a dálnicí D1. Tento krok...  celý článek

Z centra pro narkomany z Košíř je horký brambor. Odborníci volají po odkladu výpovědi

vydáno 9. srpna 2022  9:40

Na území Prahy žije až deset tisíc narkomanů. Tohle číslo vyplývající z analýzy Kliniky adiktologie 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy je relativně...  celý článek