metro.cz

Počasí v Praze

12 °C / 28 °C

Úterý 3. října 2023. Svátek má Bohumil
Blades se představí v tv zápase Snapbacks ligy proti Bratislavě Monarchs | foto: ČAAF

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Blades se představí v tv zápase Snapbacks ligy proti Bratislavě Monarchs

Komerční sdělení Na městském stadionu v Ústí nad Labem přivítají v rámci 8. kola Snapbacks ligy amerického fotbalu domácí hráči Blades soupeře z Bratislavy. Zápas od 16:10 odvysílá v přímém přenosu Premier Sport 2.

Pro domácí Blades zatím neprobíhá základní část podle představ. Po 7 zápasech mají na kontě pouze jednu výhru, kterou vybojovali proti Brnu Alligators. Blades se trápí především v útoku, který byl pouze u jednoho touchdownu. Další čtyři touchdowny skórovala obrana nebo special týmy.

Blades nastoupí proti soupeři, který v průběhu sezony angažoval amerického quarterbacka. Brett Cox si v posledním zápase proti Alligators připsal 314 passových yardů a skóroval tři touchdowny. S Coxem v sestavě se výrazně zvedla produktivita útoku a na obranu Blades čeká těžká zkouška.

Blades se představí v tv zápase Snapbacks ligy proti Bratislavě Monarchs

Oba týmy mají stále matematickou šanci na postup do semifinále. Momentálně druhý tým skupiny Západ Znojmo Knights má pouze o jednu výhru více než Blades. Monarchs jsou ve skupině Východ také na první nepostupové pozici, ale na Nitru Knights ztrácí dvě výhry. Pro oba týmy tak platí, že pro postup do semifinále už nesmí zaváhat a k tomu budou potřebovat i pomoc od ostatních týmů. Herní projev Blades ale zatím nenasvědčuje tomu, že by se v letošní sezoně měli ucházet o postup do semifinále. Úspěch proti Monarchs by to ale zásadně změnil.

Blades se představí v tv zápase Snapbacks ligy proti Bratislavě Monarchs

Zápas Blades s Monarchs začíná v neděli od 16:10 na městském stadionu v Ústí nad Labem. 30. ročník Snapbacks ligy vyvrcholí 16. července finálovým zápasem o titul. Tipsport Czech Bowl XXX se odehraje v Jihlavě na stadionu FC Vysočina od 18:00.

Hlavní zprávy

Fenoménem tuzemské turistiky je dál nomádský styl cestování díky obytňákům a také glamping

vydáno 3. října 2023  17:36

Češi milují cestování. Už několik let to není jen letecky k moři do resortu od cestovek. Táhne také kombinace kempování v přírodě a komfortu nebo obytňáky.  celý článek

Svět golfu zdaleka není jen o jamkách na greenech, říká šéfka golfsoftwarové firmy

vydáno 2. října 2023  19:34

Sára Kubelková měla k práci s lidmi, řízení talentů a jejich rozvoji blízko už během studia andragogiky. V průběhu covidové krize v sobě objevila skrytou...  celý článek

Kultura pro rodiče nabízí alternativu. Děti mohou vzít na představení s sebou

vydáno 2. října 2023  9:00

Chcete zajít za kulturou, ale nemáte hlídání? Nyní můžete i s dětmi, o které se postará zaučený personál.  celý článek

Úspěch terapie záleží na klientově odhodlání, říká psycholog Pavel Pařízek

vydáno 1. října 2023  20:00

Pavel Pařízek je psycholog a zakladatel webu Terapie.cz, který usnadňuje lidem najít správného psychoterapeuta. Nejčastěji s klienty řeší problémy ve...  celý článek