metro.cz

Počasí v Praze

0 °C / -1 °C

Pátek 8. prosince 2023. Svátek má Květoslava
Blades se představí v tv zápase Snapbacks ligy proti Bratislavě Monarchs | foto: ČAAF

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. Metro neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na Metro.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Blades se představí v tv zápase Snapbacks ligy proti Bratislavě Monarchs

Komerční sdělení Na městském stadionu v Ústí nad Labem přivítají v rámci 8. kola Snapbacks ligy amerického fotbalu domácí hráči Blades soupeře z Bratislavy. Zápas od 16:10 odvysílá v přímém přenosu Premier Sport 2.

Pro domácí Blades zatím neprobíhá základní část podle představ. Po 7 zápasech mají na kontě pouze jednu výhru, kterou vybojovali proti Brnu Alligators. Blades se trápí především v útoku, který byl pouze u jednoho touchdownu. Další čtyři touchdowny skórovala obrana nebo special týmy.

Blades nastoupí proti soupeři, který v průběhu sezony angažoval amerického quarterbacka. Brett Cox si v posledním zápase proti Alligators připsal 314 passových yardů a skóroval tři touchdowny. S Coxem v sestavě se výrazně zvedla produktivita útoku a na obranu Blades čeká těžká zkouška.

Blades se představí v tv zápase Snapbacks ligy proti Bratislavě Monarchs

Oba týmy mají stále matematickou šanci na postup do semifinále. Momentálně druhý tým skupiny Západ Znojmo Knights má pouze o jednu výhru více než Blades. Monarchs jsou ve skupině Východ také na první nepostupové pozici, ale na Nitru Knights ztrácí dvě výhry. Pro oba týmy tak platí, že pro postup do semifinále už nesmí zaváhat a k tomu budou potřebovat i pomoc od ostatních týmů. Herní projev Blades ale zatím nenasvědčuje tomu, že by se v letošní sezoně měli ucházet o postup do semifinále. Úspěch proti Monarchs by to ale zásadně změnil.

Blades se představí v tv zápase Snapbacks ligy proti Bratislavě Monarchs

Zápas Blades s Monarchs začíná v neděli od 16:10 na městském stadionu v Ústí nad Labem. 30. ročník Snapbacks ligy vyvrcholí 16. července finálovým zápasem o titul. Tipsport Czech Bowl XXX se odehraje v Jihlavě na stadionu FC Vysočina od 18:00.

Hlavní zprávy

Nacvičování sletové skladby s sebou nese i práci na sobě samé, říká Machů

vydáno 8. prosince 2023  5:00

Cvičit v Sokole začala nyní 30letá Kateřina Machů ve svých přibližně deseti letech. V současnosti je pro ni ale komunita České obce sokolské jako druhá...  celý článek

Zpěv, fazole a LSD. Rozervané srdce Jima Morrisona dobilo nad Seinou

vydáno 7. prosince 2023  15:07

Jim Morrison by oslavil 80 let. Byl vtělením báječného doktora Jekylla, kterého flaška whisky měnila v odpudivého pana Hyda.  celý článek

Frajeři ze Slovenska učí radnice „kecat“ s místními. Pomůže i asistent Charlie

vydáno 7. prosince 2023  10:00

Po úspěšných českých projektech typu Avast či Rohlík se podobně perspektivní startup objevil i u sousedů. Aplikace má být k dispozici uživatelům...  celý článek

První ročník Eco Rally Praha byl náročný, ale vydařený

vydáno 7. prosince 2023  7:56

S rozvojem elektromobility, růstem počtu elektrických aut a rozšiřující se dobíjecí infrastrukturou se objevují i podpůrné sportovní a závodní aktivity....  celý článek